0

Ale kupon i tak położą.....

0

I te szkopy kupon położą

1

@turhiay nawet 80 mln będzie dobrą ceną :)

1

@Nazio_87 no bo to jest ostatni moment, jakby wpadło ze 100 mln to sprzedać. Rapha chyba równia pochyła

2

@arasz1819 toczą się ekshumacje, w wybranych miejscach i bez dostępu ekspertów. Rzeczywiście łaskawi panowie

0

@Hasszz mam wentylacje i w miare szybko da się normalnie opierać

0

@AmigoBlancos postawilem xd mam nadzieję że reszta tez wejdzie, podbijasz jakimi zakladami? Bo widziałem że coś tam jeszcze dodałeś

1

@Hasszz dlatego trzeba mieć skórę z wentylacją

0

@doc i na tym jego osiągnięcia się skończyły

1

@Kgorecki2500 wtedy to nawet czegoś takiego jak ukraina nie bylo

1

Sprzedać w tym sezonie

1

@PatrychoO paź tusk jeszcze musi podpisać

1

@FabianekMrozek uśmiechnięty schowaj się do nory lepiej xd

1

@marcin62 wystarczy nie głosować na tych samych śmieci

0

@BorzyKrzys coś ci lokali uśmiechnięci przycichli xd

2

@Kgorecki2500 sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą xd

0

Dla mnie to może iść nawet do Widzewa

0

@KrychaFCB zawsze się trochę załatwia po znajomości

0

@icon3520 kto by za taką penge nie chciał siedzieć, teraz to klub kochany jak dali 15 mln xD

0

@gumaz każdą lewuche miłościwie rządzących i osób z nimi powiązanych sobie wytłumaczą, to jest niesamowite XD

0

@Dari0G to przecież jakbyś @Borneo spytał

3

I po co nam ten Gordon jak był Rashford???

2

Flick weźmie Gordona na bęben i będzie zapieprzał aż miło

5

Ale swiruje Livaković

1

@luna666moon co za debil xd

0

Bicie piany dla własnych celów

0

Szkoda że Leo odszedł, ale śmiem twierdzić, że gdyby został to by nie dotrwał w formie do tych mistrzostw.

3

Wielki bór zawiedziony

4

Pakę mają niesamowitą

2

@Who_you_mam co ciekawe, jakiś debil go może za tyle kupić xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?