wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale kupon i tak położą.....
0
I te szkopy kupon położą
1
@turhiay nawet 80 mln będzie dobrą ceną :)
1
@Nazio_87 no bo to jest ostatni moment, jakby wpadło ze 100 mln to sprzedać. Rapha chyba równia pochyła
2
@arasz1819 toczą się ekshumacje, w wybranych miejscach i bez dostępu ekspertów. Rzeczywiście łaskawi panowie
0
@Hasszz mam wentylacje i w miare szybko da się normalnie opierać
0
@AmigoBlancos postawilem xd mam nadzieję że reszta tez wejdzie, podbijasz jakimi zakladami? Bo widziałem że coś tam jeszcze dodałeś
1
@Hasszz dlatego trzeba mieć skórę z wentylacją
0
@doc i na tym jego osiągnięcia się skończyły
1
@Kgorecki2500 wtedy to nawet czegoś takiego jak ukraina nie bylo
1
Sprzedać w tym sezonie
1
@PatrychoO paź tusk jeszcze musi podpisać
1
@FabianekMrozek uśmiechnięty schowaj się do nory lepiej xd
1
@marcin62 wystarczy nie głosować na tych samych śmieci
0
@BorzyKrzys coś ci lokali uśmiechnięci przycichli xd
2
@Kgorecki2500 sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą xd
0
Dla mnie to może iść nawet do Widzewa
0
@KrychaFCB zawsze się trochę załatwia po znajomości
0
@icon3520 kto by za taką penge nie chciał siedzieć, teraz to klub kochany jak dali 15 mln xD
0
@gumaz każdą lewuche miłościwie rządzących i osób z nimi powiązanych sobie wytłumaczą, to jest niesamowite XD
0
@Dari0G to przecież jakbyś @Borneo spytał
3
I po co nam ten Gordon jak był Rashford???
2
Flick weźmie Gordona na bęben i będzie zapieprzał aż miło
5
Ale swiruje Livaković
1
@luna666moon co za debil xd
0
Bicie piany dla własnych celów
0
Szkoda że Leo odszedł, ale śmiem twierdzić, że gdyby został to by nie dotrwał w formie do tych mistrzostw.
3
Wielki bór zawiedziony
4
Pakę mają niesamowitą
2
@Who_you_mam co ciekawe, jakiś debil go może za tyle kupić xd