totalcrack
Dołączył/a: styczeń 2018
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tom9001
Od stycznia nie można było bo komisja zarządzająca nie mogła podpisać kontraktu z graczem, brak zgody kandydatów było.
I jeszcze raz, teraz Tobie wyjaśnię: jeśli było ustalone 2 tyg temu na jakich warunkach ma przyjść to dlaczego Wijnaldum tego nie podpisał?
Przyjeżdża, podpis i po sprawie, albo wysyłają mu papiery, podpisuje u notariusza i temat zamknięty.
Co tutaj jest wina Laporty że gość zmienił zdanie pomimo wcześniejszej akceptacji warunków?
No śmieszne to jest gdy teraz tego Laporte obarczają bo grajek lub jego agenci grali na kilka frontów i szukali więcej hajsu nie dotrzymując wcześniejszych uzgodnień.
W zasadzie to nie żałuję że sobie wybrał PSG tylko mnie irytuja tacy ludzie zmienni jak chorągiewki co mówią jedno a robią drugie.
A Laporta faktycznie zrobił jeden błąd: powinien wprowadzić zasadę że klub tak prowadzi rozmowy i negocjuje kontrakty gdzie po ustaleniu warunków przy wycofaniu delikwenta w ostatniej chwili ten musiał płacić odszkodowanie dla FCB.
A tak to znowu ktoś używa FCB do podbicia sobie warunków w innym klubie.
1
@JarekS
Na razie nie powiem nic złego na Moribe czy Pedriego bo nie ma nic do skomentowania.
Zrozum proszę o czym mówię bo piszesz o wielu rzeczach ale nie o tym o czym mówię.
Umów trzeba dotrzymywać a tego Wijnalduma nie zrobił.
Nie chodzi o wysokość pensji czy wiek, pozycję, swoją wartość a tylko i wyłącznie o to że zgodził się na coś, akceptował okoliczności jakie są w FCB, zwlekał z podpisem warunkując trenerem, a teraz zmienił zdanie dla jakiegoś większego hajsu i tu jest clou problemu.
I rozumiem negocjacje, ustalanie warunków, watpliwosci przed dogadaniem się.
Ale jeśli już się dogadali i się zgodził, ustalił warunki i z tego co mówią było przygotowane oficjalne potwierdzenie, filmik fichado, badania to zachował się jak zwykły najemnik który poleciał gdzieś indziej bo mu sypneli więcej pesos.
O to mi chodzi z tym Wijnaldumem.
Ps. Jestem zdania, że pozycję Mendesa, Raioli są zdecydowanie zbyt duże, negatywne i lepiej by było aby klub dał jasny przekaz że nie będą oni narzucać warunków finansowych klubowi w czasie negocjacji kontraktów swoich piłkarzy.
Mozna przekazać piłkarzom że klub niechętnie będzie kontaktował piłkarzy tych agentów i być może trochę to ochłodzi chęć wyciągania kasy przez tych uber-agentow.
PS2. Ramos zawsze pajacowal w sprawie swoich kontraktów ale on poprostu nie jest zbyt bystry jako człowiek.
Na miejscu Pereza też bym nie przedłużał z nim kontraktu na warunkach jakich oczekuje Ramos, nie te lata, nie to zdrowie, trzeba znać swoje ograniczenia.
3
@JarekS
Zupełnie nie rozumiem czemu obwiniasz Laporte pomimo tego że podobno obaj Wini/Depay już zaakceptowali oferty Barcy?
Czemu nie podpisali?
Jeśli z kimś rozmawiasz i dobijasz targu to nie zmieniasz zdania, - tak robią poważni ludzie.
Czy Laporta ma teraz wchodzić w licytacje jak tydzień temu były ustalone warunki i porozumienie?
Ośmiesza to Wijnalduma bo najpierw chce a później zmienia zdanie i to jak się okazuje dla paru euro więcej, jeśli to prawda co piszą.
Czy on na chleb nie ma że każde euro robi różnicę?
Śmieszne to jest z tym Ginim i zapewne tak samo będzie z Depayem.
Najemnikom finsnsowym krzyż na drogę.
1
@DaPidejpi
https://streamable.com/90w15s
1
@RosjaninBut
Chodziło o skalę obniżki i też pozycję gracza.
Kun jednak jest większa postacią niż Wijnalduma.
I nie rozumiem dlaczego każdy zakłada że Kun będzie grał słabo albo się polamie.
Mam przeczucie, że będzie wzmocnieniem i da więcej niż obecnie Martiny, Dembele i kilku jeszcze innych z listy płac.
A z tym Haalandem to mam nadzieję że Laporta sie jednak opamięta i nie sprowadzi go tutaj.
Za żadną kasę.
1
@JarekS
Ale tu jest inny problem, najpierw Gini czekał bo nie wiedział co Z RK, później głupie słowa z jego strony że sa też inne kluby, później przymiarki pod Bayern, później niby już słownie się dogadał, a teraz jak ktoś mu szmalem zamachał przed nosem to już wszystko inne na bok i do PSG idzie.
Żeby nie było: nie płacze że tu nie będzie bo go nie chciałem, ale chodzi o zasadę i jego postawę, której nie popieram.
Obraz jest taki: chciał, chciał, bo Koeman, bo kibicował od dziecka i nagle mu się odechciało jak ojro policzył od arabów.
Słabe to i tyle.
Jak taki jest to nie potrzebujemy tu najemników i poradzimy sobie bez niego.
Niech mu się wiedzie gdziekolwiek będzie.
2
@Janiama
Nie zarabia tyle.
Ma kontrakt gdzie są opcje i hipotetycznie mógłby tyle zarobić gdyby wygrał indywidualnie wszystkie nagrody a klubowi wszystkie rozgrywki.
I jeszcze do tej kwoty wliczona jest jeszcze kwota za podpisanie umowy i jej wypełnienie do końca.
Realnie w tym sezonie zarabia jakieś ok 40-50 mln € netto rocznie.
2
@JarekS
Z reguły gadasz z sensem ale w tym przypadku to nie.
Kun schodzi z 20 baniek na 5 a dla Wijnalduma 4 to zbyt mało? Niech zawsze kontrakt na 4 mln + bonusy od sukcesów jak Kun i na nie zapracuje.To jest uczciwe.
Ale lepiej wszystko zwalić na Laporte bo nie licytował się o holendra z PSG, zamiast zrozumieć że holender poleciał na kasę.
1
@JarekS
Ale co ma zrobić? Rękę Wijnalduma/Depaya wykręcić i podpisać za nich?
Jak lecą na kasę to żaden Koeman tu nie pomoże :-)
0
@pt9
Skąd zwykły elektryk miałby kabel światłowodowy? Chyba nie sprzedaje się go w sklepach elektrycznych i dostęp do niego mają monterzy tv/internet?
Chyba że się mylę i można go kupić i polozyc samemu.
0
Śmieszne było to pokładanie nadziei że przyjdzie bo jest tu jego mentor Koeman.
Teraz okazuje się że Pochettino go fascynuje.
Zwykły najemnik który grał na wyższy kontrakt i nie ma co tu obwiniac Laporty bo to Wijnaldum nie podpisywał kontraktu chociaż mógł zrobić to już dawno, jak inni.
1
@clyde
I jakieś opłaty weryfikacyjne, np. 5 pln od założonego konta.
Szybko by ukrucili problem.
3
@Durbi
Gdyby tylko to brak pod uwagę to wybrałby Bayern który też go chciał lub pozostał w Liverpool który też daje szansę na LM może nawet większą niż PSG.
Jeśli pomimo tego wybierze PSG to raczej wybiera kasę.
1
@batoon
Jeśli gość nart słownie akceptuje warunki klubu a później rozważa wybór innego klubu bo dają mu większą kasę to olać takiego zawodnika.
Jakie za free jak nie jest wcale za free - kasę w kontrakcie dostanie i to nie małą bo też kilka milionów plus bonusy a możliwe że jeszcze za podpisanie kontraktu.
I jeśli wcześniej uzależniał przyjście od pozostania Koemana i ten teraz zostaje a Wijnalduma teraz wybierze PSG to jasno pokaże że zależy mu tylko na kasie a nie żadnym Koemanie i Barcy.
Zwykła gra pod wyższy kontrakt i tyle.
Wiec jak tak ma być to niech idzie gdzie chce.
0
@JarekS
Wiadomo, przecież to cały madrycki Asik, zawsze szpileczke można wbić aby zrobić zamęt..
7
W składzie to możesz sobie być ale mam nadzieję, że na boisko to już Cię nie wpuszczą, Klemą
0
@FCMichalo
Nie mają jeszcze Koemana, może by chcieli?
0
A na nim publiczna chłosta szkodnika Bartomeu :-)
1
@Xenomorph
Haha, zaszczyt ;-)
0
@cat_r37
Nie przedłużamy z nim umowy w której jest zapis,bże przy aneksie awansujemy go do pierwszej drużyny i za to płacimy mu odszkodowanie zapisane w obecnej umowie jako jeden z wielu warunków.
Pensja w 1 drużynie byłaby większa niż to odszkodowanie za nieskorzystanie z tej opcji.
I finalnie oddajemy go za darmo, ponieważ nie wiążemy z nim nadzieji, przy okazji nie blokujemy miejsca w pierwszej kadrze i obniżamy koszty pensji.
Dlatego :-)
1
@AmigoBlancos
Tylko, że klub nie należy do Pereza i ZZ zechciał przedstawić sytuacje kibicom którym się ona należała.
Jeśli widział że ma brak wsparcia lub inne działania podważające jego rolę to dlaczego ma o tym nie powiedzieć kibicom tylko Perezowi ciągle?
Kibice zasługują aby znać prawdę a nie wierzyć tylko w to co powie Perez.
Zidane wygrał zdecydowanie więcej niż jakikolwiek inny trener w klubie z Madrytu i nie ma żadnego długu wdzięczności wobec Pereza.
Wręcz odwrotnie, klub dostał więcej niż oczekiwał i niż ktokolwiek by mu dał.
Chociaż nie przepadam za Zidanem to moim zdaniem taka informacja bezpośrednio od niego była potrzebna żeby nie było niedomówień jak kiedyś z Portugalczykiem gdzie trwały dywagacje, dlaczego odszedł, z czyjej winy i były 2 wersję.
Tutaj Zidane wyłożył karty na stół i wszystko jest jasne.
Ale że mit Pereza kochającego Zidana i wierzącego do śmierci w swego trenera upada to sorry, takie życie.
0
Miedzylądawanie RyanAir'a w drodze na Majorkę :-)
1
@GeneralXavi
RK zawsze może zostać na tyle długo aby Pjanic odszedł a później sam może zmienić zdanie :-)
0
@SaulGoodman
FF wysyła ankietę do dziennikarzy na całym świecie, dostaje odp. I przyznaje nagrodę.
Głosują dziennikarze z np. Vanuatu, Fiji, etc.
Moim zdaniem nawet jak Kante będzie grał lux a Mapet tylko dobrze to Złoty Balon dla żółwia, ze względu na marketing i oczekiwania Francuzów aby Balon poszedł do ich gwiazdy z ich ligi.
Spodziewany Le Cabaret :-)
0
@SaulGoodman
Jak Francja wygra ME to France Footbal chociaz już całkowicie się skundli to przyzna złotego balona Mapetowi.
Hype jest na to
0
@Madridistaaa
Nieee, są jeszcze inne sprawy niż te o których mówisz ale, współczuję Ci że tak przeżywasz losy Pepa, żebyś źle nie skończył przez to :-)
Takie problemy gastryczne to objaw silnej nerwicy która często prowadzi do obłędu.
Powinieneś udać się do dobrego specjalisty ale unikaj lekarzy z madrytu, oni tam nie potrafią leczyć.
Hazard i Bale potwierdzą :-)
Trzymaj się zmoczony prześcieradełku :-)))
2
@maxi186
podobny do Shreka :-)
5
Miszcz drugiego planu w Porto :-)
NIe udało się wykadrować
0
@Madridistaaa
Nawzajem, jeśli już idziesz, ja jeszcze na chodzie :-)
2
@NaFazieHitman
jeszcze
2021 ME winner i full gablota z trofeami