0

@TheNekro94
A tak, sorki :-)
już miałem inna myśl więc nie skojarzyłem :-)
O trolingu dotyczyło tego, że fajnie rósł balonik oczekiwań a oni nic nie demontowali i dzisiaj taki piękny efekt jak pęka:-)

0

@Marcelinho99
To oczywista oczywistość :-)

0

@TheNekro94
A kto mówił o Francuzach?

0

@kanver_
Chodzi mi o ostateczne wskazanie zwycięzcy.
Każdy wie, że Lewus powinien zdobyć ale mu nie dali a tu madrycioki były pewne a tu zonk i dupa z Balona bo byli lepsi.

0

@Marcelinho99
Dla jasności, mega mnie to cieszy:-)
Francuzi jednak "umią w trolling"

1

Jeżeli Żunior dziś nie dostanie Balona, to zostanie porobiony jeszcze lepiej niż Lewy w 2020 :-)

1

Mistrzowskie :-)


4

Don Arturo :-)


0

@Nefir
Czyli z tego co mówisz może być jeszcze gorzej bo: przyjezdni obrażają tamtejszego obywatela hiszpanii rasistowskimi wyzwiskami.
Przy okazji ignorując fakt, że 80-90 % graczy klubu, któremu kibicują jest czarna :-)
Niesamowita hipokryzja, ale to tylko Madryt, nie można oczekiwać normalności ...

1

@Kapitan hawk
Czekałem na to.
Pajac.

0

Ciekawe jaki tytuł wyląduje na notatniku..
"Spieprzyliscie nam sobotę"?

1

2

Z wczorajszego Bayernu to nie widzę nikogo, którego chciałbym kupić do obecnej Barcy.
Nawet Kimmicha, którego wcześniej widziałem u nas na dziś nie widzę sensu sprowadzać.
Co za czasy.

1

@AlexDark00
A to pamiętasz? Jeszcze lepsze:
"Messi to już leśny dziadek.."

I to nasz trener tysiąclecia, "zgorzkniała dupa" Piechniczek

Hehe

5

@Kapitan hawk
I nie trzeba się przewracać od podmuchu wiatru, krzycząc penalti penalti, żeby wygrać:-)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

2

@mkord
Zabrakło żon kolegów do pukania?

0

@Sulimo



0

Sama smutna prawda...

2

Niech sobie przypomni jak zajechał Pedriego grając nim wszystkie, nawet mało ważne mecze, nawet świeżo po zaleczeniu kontuzji.
Niesamowity hipokryta, on zawsze niewinny!

8

Piękne..


0

@TheNekro94
I tak był bliżej trafienia niż ktokolwiek inny by nawet o tym pomyślał :-)
Johan TOP!

0

@ACRAB95
Nie no, nie dostawali za darmo.
"Prześcieradła" swoje zegarki, sygnety i przypinki od zawsze rozdawali sędziom.

0

@michalgajdek
Gdzieś mi mignelo, że Barca chyba próbowała ale wniosek odrzucono.

2

@michalgajdek
Jak odbierasz rolę RM w tej sprawie w tym dopisanie się jako jedna ze stron w procesie czego nie umożliwiono Barcelonie ani żadnemu innemu klubowi?

1

@Midast
Jeśli chodzi o fakty to Pep z Barca wygrał nie raz a dwa razy, a gdyby gol Bojana nie został błędnie anulowany to bardzo prawdopodobne jest, że wygrałby 3x LM.

1

@Rhaan
Argentyna, Urugwaj oraz Paragwaj zamiast Brazylii.

0

@normasubiektywna
Puma nie jest za biedna bo jej właściciele to potężne spółki z branży mody ( właścicielem jest rodzina Pinault, jedna najbogatsza we Francji, właściciele też m.in. klubu Stade Rennais) i kasa nie jest problemem tylko nie tak rozbudowana marka i sieć dystrybucji, żeby Barca miała mieć lepsze warunki po zmianie z Nike na Pumę.
Moim zdaniem idealna zmiana dla klubu jeśli już ma być, to zmiana z Nike na Jordan brand.
Wyżej pozycjonowany brand, lepsza kasa do wyjęcia, jakość top, dystrybucja to sieć Nike, więc same plusy

O Pumie:
https://www.marketscreener.com/quote/stock/PUMA-SE-436505/company/

0

@escarabajo
Raczej kupili talent i ten teraz odpala bo go nie zniszczyli jak to się dzieje w wielu klubach.
Nie mówię że w Bayernie nie potrafią zniszczyć młodziaka (np. Renato Sanchez), ale na razie z Telem im nawet wychodzi.
Zobaczymy co będzie dalej i czy nie będzie to one year star.

1

@escarabajo
Tela to wyszkoliło Rennes, a Bayern to go tylko kupił rok temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?