totalcrack
Dołączył/a: styczeń 2018
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94
A tak, sorki :-)
już miałem inna myśl więc nie skojarzyłem :-)
O trolingu dotyczyło tego, że fajnie rósł balonik oczekiwań a oni nic nie demontowali i dzisiaj taki piękny efekt jak pęka:-)
0
@Marcelinho99
To oczywista oczywistość :-)
0
@TheNekro94
A kto mówił o Francuzach?
0
@kanver_
Chodzi mi o ostateczne wskazanie zwycięzcy.
Każdy wie, że Lewus powinien zdobyć ale mu nie dali a tu madrycioki były pewne a tu zonk i dupa z Balona bo byli lepsi.
0
@Marcelinho99
Dla jasności, mega mnie to cieszy:-)
Francuzi jednak "umią w trolling"
1
Jeżeli Żunior dziś nie dostanie Balona, to zostanie porobiony jeszcze lepiej niż Lewy w 2020 :-)
1
Mistrzowskie :-)
4
Don Arturo :-)
0
@Nefir
Czyli z tego co mówisz może być jeszcze gorzej bo: przyjezdni obrażają tamtejszego obywatela hiszpanii rasistowskimi wyzwiskami.
Przy okazji ignorując fakt, że 80-90 % graczy klubu, któremu kibicują jest czarna :-)
Niesamowita hipokryzja, ale to tylko Madryt, nie można oczekiwać normalności ...
1
@Kapitan hawk
Czekałem na to.
Pajac.
0
Ciekawe jaki tytuł wyląduje na notatniku..
"Spieprzyliscie nam sobotę"?
1
@partymaker
https://zapodaj.net/plik-mb8d29tOjV
2
Z wczorajszego Bayernu to nie widzę nikogo, którego chciałbym kupić do obecnej Barcy.
Nawet Kimmicha, którego wcześniej widziałem u nas na dziś nie widzę sensu sprowadzać.
Co za czasy.
1
@AlexDark00
A to pamiętasz? Jeszcze lepsze:
"Messi to już leśny dziadek.."
I to nasz trener tysiąclecia, "zgorzkniała dupa" Piechniczek
Hehe
5
@Kapitan hawk
I nie trzeba się przewracać od podmuchu wiatru, krzycząc penalti penalti, żeby wygrać:-)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
2
@mkord
Zabrakło żon kolegów do pukania?
0
@Sulimo
0
Sama smutna prawda...
2
Niech sobie przypomni jak zajechał Pedriego grając nim wszystkie, nawet mało ważne mecze, nawet świeżo po zaleczeniu kontuzji.
Niesamowity hipokryta, on zawsze niewinny!
8
Piękne..
0
@TheNekro94
I tak był bliżej trafienia niż ktokolwiek inny by nawet o tym pomyślał :-)
Johan TOP!
0
@ACRAB95
Nie no, nie dostawali za darmo.
"Prześcieradła" swoje zegarki, sygnety i przypinki od zawsze rozdawali sędziom.
0
@michalgajdek
Gdzieś mi mignelo, że Barca chyba próbowała ale wniosek odrzucono.
2
@michalgajdek
Jak odbierasz rolę RM w tej sprawie w tym dopisanie się jako jedna ze stron w procesie czego nie umożliwiono Barcelonie ani żadnemu innemu klubowi?
1
@Midast
Jeśli chodzi o fakty to Pep z Barca wygrał nie raz a dwa razy, a gdyby gol Bojana nie został błędnie anulowany to bardzo prawdopodobne jest, że wygrałby 3x LM.
1
@Rhaan
Argentyna, Urugwaj oraz Paragwaj zamiast Brazylii.
0
@normasubiektywna
Puma nie jest za biedna bo jej właściciele to potężne spółki z branży mody ( właścicielem jest rodzina Pinault, jedna najbogatsza we Francji, właściciele też m.in. klubu Stade Rennais) i kasa nie jest problemem tylko nie tak rozbudowana marka i sieć dystrybucji, żeby Barca miała mieć lepsze warunki po zmianie z Nike na Pumę.
Moim zdaniem idealna zmiana dla klubu jeśli już ma być, to zmiana z Nike na Jordan brand.
Wyżej pozycjonowany brand, lepsza kasa do wyjęcia, jakość top, dystrybucja to sieć Nike, więc same plusy
O Pumie:
https://www.marketscreener.com/quote/stock/PUMA-SE-436505/company/
0
@escarabajo
Raczej kupili talent i ten teraz odpala bo go nie zniszczyli jak to się dzieje w wielu klubach.
Nie mówię że w Bayernie nie potrafią zniszczyć młodziaka (np. Renato Sanchez), ale na razie z Telem im nawet wychodzi.
Zobaczymy co będzie dalej i czy nie będzie to one year star.
1
@escarabajo
Tela to wyszkoliło Rennes, a Bayern to go tylko kupił rok temu.