totalcrack
Dołączył/a: styczeń 2018
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z przewodnika turystycznego...
Znana atrakcja stolicy Hiszpanii ?
Drukarnia na Santiago Bernabeu :-)
1
@KrychaFCB
Nieprodukowane juz, Oakley X Metall XX Juliet Gold
https://www.ebay.pl/itm/266906331551?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=4908-175131-2357-0&ssspo=qTST_T-cQm6&sssrc=4429486&ssuid=n5kmpybjr-w&var=&widget_ver=artemis&media=COPY
0
Ciekawe czy Perez zdąży z przelewem?
1
@sebsbastiams.fcb.fan92
Tak, zwlaszcza ludzie z Ugandy i Namibii sa przeciwko czarnym :-)))
0
@kuz
I "najlaepszą akademie"
1
@Roobo
Zastanawia czemu tylko od 2011 a nie np od 2000?
0
@Barca_Q
Nieee..
Bo nie zaglosowali tak jak bylo trzeba :-)
xD
4
@Barca_Q
Pewnie glosowali nic nie warci dziennikarze z Namibii, Ugandy, Albanii i Finlandi ..
xD
0
@Greenalley
Nie jest politykiem bo juz nim był.. nawyki, uklady ukladziki, pociaganie za sznureczki u mendy dalej pozostały.
Za Wikipedia o Perezie:
"Był członkiem Hiszpańskiej Unii Centrum Demokratycznego oraz sekretarzem generalnym Hiszpańskiej Partii Demokratyczno-Reformatorskiej w latach 1979-1986."
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Florentino_P%C3%A9rez
7
@Aragorn33
Koszulki robią kolorowe ale kluczowe w tej sytuacji buty zostawiają czarne
:-)
1
@Culer9002
Jak nie ma jak jest
2
@Kengo
A gdzie tu są dociągnięcia?
xD
0
@MessiForeverTheBest
Uwaga na jego kopyto :-)
0
@Criss18Barca
A Braithwaithe?
Jak on mógł tu trafić za takie siano...
1
@NeroTFP1
A o zdobyciu przez Pedro mistrzostwa świata w RPA w 2010 kolega zapomniał?
1
@VegetaPolska
Czekamy z popcornem :)
1
@VegetaPolska
Może niech Real w ramach swojej "walki z EUFA" wycofa się ze wszystkich rozgrywek spod jej egidy i rozgrywa sobie mecze o Puchar Kastyli czy tam jakiegoś innego górnego Madrytu np. z Castillia, juniorami, oldbojami z tamtejszych orlików?
Mogą nawet przyznawać sobie jakieś wlasne Złote Balony.
Świat odpocznie i oni zawsze będą wygrani ;)
0
@Bobo25
Ok, thx
0
Jest gdzieś potwierdzone zestawienie jak punktowo wyglądało głosowanie ZP?
Ile punktów dostali.
0
@Bobo25
Musiałeś często to slyszeć :-)
0
@Bobo25
Nie hiszpańskie a madryckie :-)
I nie, że wygrał Hiszpan tylko że nie wygrał Vinicjusz, z Madrytu.
Nie przekrecaj, ok?
0
@Bobo25
To, że dziś nie ma escandalo na głównych madryckich nie zmienia faktu, że są szmatlawcami na usługach Pereza, a jedno odstępstwo od reguły nie zmienia niczego.
Jeśli tego nie widzisz to twój problem :-)
A dziś możesz się pocieszyć twoim zwycięstwem jak Vinicjusza Złotą Piłką...
xD
0
@Bobo25
To, że dziś nie ma tego co zwykle czyli escandalo i negreira niczego nie zmienia w zachowaniu tych szmatlawców w roli tuby propagandowej dziada Pereza i madryciarzy.
Zwyczajnie po tym dziecinnym zachowaniu prześcieradeł nawet ich czytelnicy nie znieśliby skamlania o nagrodę dla fawelarza kosztem Hiszpanów.
Obserwuj okładki bo niedługo będzie tak jak mówiłem, escandalo loading :-)
0
@jacobFCB
Niesamowia radość u Roncero (red nacz. AS) i pozostałych z tego zwycięstwa Hiszpana :-)
:-)))
0
@Bobo25
Ok, ok... zobaczymy :-)
0
@Bobo25
Ty, a ty wiesz że one mają pisać to co im Perez powie? :-)
1
Ciekawe jakie okładki Mareczki i Asika jutro wlecą?
Escandalo murowane :-)
2
Wielki Tydzień dla fanów Barcy :-)
0
@MESSIah16
20.00 TVP Sport, na pewno apka, nie wiem czy w tv ale widziałem info że też na tvp1
0
@TheNekro94
Wiesz, wydaje mi się że jako poważna gazeta powinno im zależeć żeby nie było niby "stuprocentowych pewniaków" jakie funkcjonowały od kilku tygodni i napięcie było do końca.
A tak to zobacz jakie cyrki robią fanboje vinicjusza i już on sam nawet. Sodówa na boisku.
Z naszego punktu widzenia wychodzi idealnie, madrycioki się cieszyły a tu znowu gong na łeb :-)
I z Żuniora beka