tgrzeb
Dołączył/a: kwiecień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Soetie z Carvajalem
0
@norbi77 to zaprzecza definicji Varu. Wtedy to dopiero byłyby przekręty.
0
Oderwani pięty spowodowało, że Yamal był na mniejszym spalonym. Dla niedowiarków zalecam zrobić test z piętę przy ścianie. Postawcie stopę z piętą przy ścianie i oderwijcie tylko piętę do góry.
0
@manolis1 ty lepiej popatrz. Chyba mylisz klatki. Spalony z meczu to ten z oderwaną piętą, a ten Archivo var ze stopąna ziemi. Według ciebie jak oderwiesz piętę, to ona się wysuwa do tyłu? Zrób sobie test przy ścianie xD
1
@axegrinder nikt tego nie wie, bo żeby to zobaczyć, to trzeba by mieć ten system co wyznacza linię, ale na zdrowy rozum to byłby większy spalony, bo jednak oderwanie stopy w stronę boiska zmniejsza tego spalonego. Chyba że obrońca ewentualnie byłby bardziej wychylony w stronę bramki. Ale tam pomiędzy tymi dwoma ujęciami, to są setne sekundy i stawiam, że jednak spalony byłby delikatnie wyraźniejszy.
0
@norbi77 no z tego widać, że cały czas nie kumasz
2
@norbi77 gościu ty chyba nie ogarniasz czytania ze zrozumieniem. Tutaj chodzi o to, że jakby takie coś krzyknął var przed podjęciem decyzji przez arbitra, to złamałby protokół.W tej sytuacji okrzyk był od razu po faulu, co byłoby w ogóle nie dopuszczalne, bo var działa na powtórkach, a nie na żywo
0
@Soetie akurat z Carvajalem to miał kosę i w reprze
6
@Elvisek ale za to jak będzie tak zapier dalał jak ucieka przed szpalerem, to można już wróżyć coś dobrego.
0
@Tridente2015 niby się dzieje, ale później w głowie jednak ten niesmak zostaje i w reprezentacji na pewno nie będą kolegami i będą się raczej unikać, co raczej nie buduje szatni. Jedyne co można powiedzieć przy tej sytuacji, to że nie bez powodu jego nazwisko zaczyna się na Hui
0
@AduŚ07 przy którymś faulu.
0
@FC33 a ja tam wolę jak są tacy i tacy. Wtedy jest równowaga. Bo patrząc na Real, tam większość jest z tych niegrzecznych i wiadomo jak to wygląda. Szczyt chamstwa i prostactwa. Ci normalni są uciszani przez głupków i obraz jaki jest taki jest.
0
@Slot upieram się, bo mi nawet przez myśl nie przeszło, że go sprzedajemy
0
@BISHBASHBOSH czyli jednak wyszło na moje ;)
0
@blondasek chyba zapominasz, że to był mecz Barcelony z Realem. Tu i tak było spokojnie.
2
@LinekMichal nie opowiadaj bajek. Zawsze się trafią tacy piłkarze którzy mają szacunek i tacy, którzy go nie mają. Niezależnie od czasów
4
@blondasek ja nie wiem co ty byś chciał jeszcze zobaczyć, żeby zobaczyć świetne widowisko. Dla mnie to był jeden z ciekawszych meczów jakie oglądałem
3
Yamal Jak dla mnie 7,5/10. Nie jego wina że koledzy nie korzystają z jego zagrań. Wydaje mi się że Yamal, w czasach jak Leo wchodził na wyżyny, miałby podobne liczby jak Messi. Jedyna różnica wg mnie w stosunku do Messiego, to szybsza decyzja o strzale i celność. Szczerze nie pamiętam jak Leo jak jeszcze miał długie włosy miał celność strzałów, ale raczej dużo większą. Co by nie mówić, Yamal dzisiaj zagrał bardziej drużynowo i było to widać. Dla mnie mecz na duży plus.
0
@Cules69 z tym Yamalem co gra zawsze na wysokim poziomie to przesadziłeś
2
@Slot jak ktoś nie ogarnia, że jutro gramy mecz w Arabii, to może być clickbait, a że każdy kto wchodzi na tę stronę to wie, to to nie jest clickbait
0
@Cules69 EXTR? o co kaman?
1
@WIKTORMASZTAFIAK sprawdziłem, jest ublock na firefox mobilny :)
0
@Fake69 Bernal nie dość że do najbliższego, to jeszcze często do najbliższego przeciwnika
0
@Ronad10 i to w erze Var xD
0
@WIKTORMASZTAFIAK na telefon chyba nie ma ublocka?
1
@borys27 spoko spoko. Po prostu jak to przeczytałem, to wiedziałem, że gdzieś to już słyszałem :)
0
@VinDiesel ja na szczęście nigdy nie jarałem, więc nie mam traumy z tym związanej i uwielbiam kompot
0
@borys27 ale to ostatnie zdanie to wziąłeś od komentatorów z Eleven xD
0
@gaucho104 "chłopcze"
0
@gaucho104 ja od 2000 roku i nadal twierdzę, że nie rozumiesz całej sytuacji i przez to i tego artykułu