0

@FC1899Barca Przecież oni w te 4/5lat w służbie zdrowia nie zrobili NIC, ciężko o zmianę jak się tego nie dotyka, a jak jest tak zaniedbane to chyba warto zrobić cokolwiek? Edukacja? Całą akurat PIS rozjeb, swoją genialna reformą.

0

@prokofiew Jak wyborca PO, KO odpowiem prosto za rząd∑ Tuska było jeszcze gorzej, dziękuje, to ich wina,że mamy takie szpitale, edukacje itp.

1

@tobiasson92 nam 3 wbili

2

@DonAndrzejos to dlaczego w Bayernie tez ch gra?

0

@El Ronaldinho przecież on nie gra praktycznie

2

@godlike i ktos zawsze strzela. Wróci Hazard będzie łatwiej.

1

@amanter wszyscy posadzili Cou. Wina EV, oraz pozycji na boisku, a nie czekaj.....

0

@Tales_Omletu taki Rakitic znaczy się. To może nie wina Rakiety jednak a taktyki?

0

@Janiama To co powiesz o pierwszym skoku?

0

@Janiama Widać, że źle wyszedł z progu, w pierwszej mial zajeb. warunki i tez zjebał. Nie leży mu ta skocznia.

4

@lukaszbarca15 Skąd wiesz ze mial warunki jak Geiger? Macierewicz to ty? Teorie spiskowe.

0

@chavez Dla klubu który potrzebuje siana to może i istotne. A tak to różnicy nie robie czy w Styczniu czy w Lipcu.

0

@jedrek7000 No to mamy zaplecze, przecież od 5 lat słyszę, że w młodzikach mamy taki potencjał, że LM nasza.

0

@Munio Masz smutne życie teraz, wyrazy współczucia :)

0

@Wejson Na Grouponie to i za 20 ojro złapiesz.

17

7 baniek wiec bardzo tanio. Raczej nie stracimy nawet gdy się okaże niewypałem.

0

@Lares I gdzie jest Serii teraz. Dobrze ze go nie kupili

0

Mógłby się wypowiedzieć ktoś kto oglądał go chociaż kilka razy?

0

@l0Messini Ty to na poważnie wziąłeś? :)

3

Trincao - byłem sceptycznie nastawiony, wręcz wściekły po tym transferze. Ale zobaczyłem że się urodził 29.12. Tak jak ja, tylko że ja wcześniej 16 lat, ale już go lubię i na bank wypali :)

1

@PatrykBarcelona już myslalem ze ten psychol zostanie

0

@VamosRakieta to czy utalentowany to się okaże.

0

@Janiama My w ofensywie na wyjeździe jesteśmy strasznie biedni.

0

@BarcaInfo Płacą jego pensje? Dil życia, zresztą jak zwykle.

0

@maatiixx Przecież to noje Ronaldo. Bedzie mucił u nas jak opętany.

0

@SergioTomas Nawet podobny do Gomesa.

1

@Kizo No Riki to wieczny talent, diament, skarb itp. Wszyscy trenerzy się mylą, że na niego nie stawiają.

1

Chyba młodziak nie mówi o sobie. Bo zagrał jak junior, w sumie jest juniorem i jego miejsce na teraz to Barca B.

0

@Coutinho007 może takie talenty?

1

@DaPi czekaj 3-0 86minuta. Myślę, że maja jeszcze szanse

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?