0

@Hiacynk I to bez Hazarda

1

@Kengo Ja tam szanuje Ronaldo co zrobił. Marketingowo, piłkarsko jest już legenda.

0

@Resoviak123 I już się zaczyna wyzywanie Messiego. Dziennikarze powinni odpowiadać za bzdury które wrzucają w Sieć by się o nich pisało

0

@TonySoprano Patrz De Jong. U EV nie grał bo nowy

9

@barcanawieki Zmienić im nazwę na parkingowi , będzie to samo.

0

@PALCIO Skrzydłowy :)

5

@Mati90fcb Gruby agent potrafi wynegocjować dla swoich piłkarzy genialne kontrakty.

1

@Resoviak123 Pewnie powiedział mu bliski znajomy rodziny zarzadu brata szwagra.

0

@bartoszekkk Ta zesr... się. My potrzebujemy by drużyna wygrywała, a nie rozwijać jednego młokosa. W Barcelonie jak sie wygrywa w słabym stylu to jest krzyk na cały świat, a co dopiero remisy, porażki.

1

@bartoszekkk I myślisz, że wejdą od razu do takiej drużyny jak Barcelona?

0

@AdrianStoku za te 4 dni 80%

0

@stone80 Przecież jaja sobie robie. Typie

0

Twarz Setiena jak zbity pies, jakoś uśmieszek spadł z twarzy :)

6

@Resoviak123 Najlepiej niech zaplanują swoje wyjeb.. z tego klubu. Nie można patrzeć na to co robią w kwestii transferów itp.

2

@mcsarna Korporacyjnie, może programy naprawcze im dajmy :)

0

@zgiru Na pewno wzmocnił by szatnie, w szczególności swoim podejściem do życia.

0

@snake99 ostro ciebie pogrzało

2

@barcafan9512 pogadamy za 4 lata. Półtora roku to nic ci nie powie ale powodzenia

0

@contowsky ta mapa na LR krąży już dłużej niż sam sam wirus. Ale dziękujemy

0

@barcafan9512 Dałby radę.

0

@Vxb93 pytanie czy masz rację, czy nasz zarząd nawet nie próbował. Nie wiemy

0

@fortunate_son Ja Bruno nie znam, wszyscy piszą że on 10-tka. Nie krytykuje umiejętności bo nie znam, patrzę na profil i miejsce na boisku, jak nie jest 10-tka to co innego

0

@amanter Już Cou udowodnił ze taki profil przy Messim się marnuje, no ale wiadomo nasz zarząd wie lepiej

0

@NaFazieHitman To już by klepneli. Pewnie będzie opcja a jak nie skorzystamy to jakies odszkodowanie itp.

1

@NaFazieHitman My Rodrigo chcemy wypożyczyć nie kupić.

0

@Kengo To teraz daj staty z Serie A, gdzie grał wcześniej. Na cholere nam 10-tka.

1

@BarcaInfo I Frytki do tego.

1

@FCMichalo Na skrzydło, Bruno też pójdzie na skrzydło. To są idioci. :)

0

@KamQiX Nie nazwałbym tego zgadywaniem. Ja twierdzę, że w obecnych czasach taktyka, która stosuję Setiene nie ma prawa bytu. To nie jest zgadywanie, a opieranie o to jak wyglądają inne zespoły oraz o to kogo mamy w składzie. Do tego Setiene chce tak drastyczne zmiany wdrożyć w trakcie sezonu, dla mnie to nie możliwę i bardzo chciałbym się mylić.

9

@BarcaInfo Real też był w szoku jak Gomesa im zawinęliśmy. Okazało sie co się okazało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?