stone80
Dołączył/a: luty 2019
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kusco15 "tvn nie jest zadna szczujnia" - juz widac, ze masz mozg wyprany , kazdy czlowiek z zdrowym rozsadkiem wie, ze to anty-polska tuba propagandowa i nic wiecej
0
@Barca1992 niemcy maja to cos xd jak stwierdza, ze cos nie ma sensu to nie zwazaja na nic, robia po swojemu, takiego zdrowego rozsadku u Nas czesto brakuje
0
Tez wam strona nie dziala przez przegladarke na pc ?
0
@BarcaaVEB Bialas zbyt patusiarski chce byc, pachnie chamstwem ta jego muzyka czesto
2
To jest zart, ze ten typ jako jedyny z kapitanow nie obnizyl pensji, a na boisku nie daje kompletnie nic od 5 lat. Wyjazd z nim, z takimi ludzmi tu nie bedzie niczego nowego
0
@Wojtas1080pl Oni jeszcze istnieja ?
1
Komentarz usunięty
0
@bartulek98 Powiedz mi Ile mial tych sytuacji gdzie z glowki mogl trafic ? Dwie ?
0
@SitvMen "nie sprawdza sie" xd opinia kibica co pamieta 3 ostatnie mecze xd
3
Komentarz usunięty
0
@Lucassito Tak, na 15% I jedna noga. Bo przeciez ich przeciwnicy to inwalidzi
0
Wie ktos gdzie to mozna obejrzec bezplatnie?
1
@FC1899Barca Brak jakiejkolwiek alternatywy robi swoje. Na kogo maja glosowac jak nie na PiS ?
1
@messi 94 na jakiej podstawie uwazasz, ze mamy lepszych pilkarzy ? W obecnej formie w osasunie moga byc lepsi zawodnicy niz Umtiti, Lenglet, Ter Stegen, Luuk De Jong, Nico. Dembele dzis tez bez polotu wiec czego tu oczekiwac.
4
@Kosteq73 Oj ktos tu krotka pamiec ma. To od Valverde sie ciagnie juz, ze oddychamy rekawami, akurat u Koemana to sie poprawilo.
6
@FC1899Barca ja do dzisiaj uwazam, ze Koeman byl calkiem dobrym trenerem dla tej druzyny, po prostu ciezko grac jak Fati Dembele ciagle kontuzja , w obronie tez co chwila problemy poza Araujo
0
Sedzia to ten tepak manzano ?
2
@Przemek2323 Tak samo jak u nas, tylko inna uzywka.
1
@messi 94 Od prawdy mozna zaczac budowac. A nie ludzic sie, ze przyjdzie nowy trener i bedzie cacy
3
Hajto ty buraku
0
@GeneralXavi Tolisso muller musiala to nie pomocnicy ?
0
@BulaKG Trzymam kciuki
9
@kamilop Duzo ciekawszy
7
Zeby docenic De Jonga trzeba troche dluzej ogladac pilke nozna, on bardzo duzo daje na boisku nawet jak jest w cieniu
4
@Comentateiro On taki misiek lagodny jest, tak wyglada. Kompletnie nie czlowiek do takiego zespolu jak PSG.
Pieniadze rozumu nie kupia, z Tuchelem mieliby Lige Mistrzow
0
@adukla okej to teraz pomysl co by sie stalo gdyby Dest nie schowal sie za Lengletem tylko pilnowal dalej swojego zawodnika - odpowiedz : nie padlaby bramka. Owszem tam bylo chyba 3 vs 3 ale gdyby kazdy swojego pilnowal to nie padlaby bramka na 99%
0
@cracker tylko tam jest cieplutko a nie lodowata woda jak w Irlandii
13
Czemu nie ma wspomniane, ze Dest zawalil nam bramke w niezbyt groznej sytuacji ?
4
@Kgorecki2500 Skad ty niby takie informacje bierzesz ? Xd militarnie do USA nie ma i dlugo nikt nie bedzie mial podjazdu
3
@DaPidejpi Duzo zalezy czy movement i feeling broni bedzie szybki i fajny czy powolny tak jak teraz. Jak gra bedzie dynamiczna to moze byc hit i moze wypelnic luke po Battlefield , ktory po raz kolejny calkowicie sie skompromitowal