2

@Kusco15 "tvn nie jest zadna szczujnia" - juz widac, ze masz mozg wyprany , kazdy czlowiek z zdrowym rozsadkiem wie, ze to anty-polska tuba propagandowa i nic wiecej

0

@Barca1992 niemcy maja to cos xd jak stwierdza, ze cos nie ma sensu to nie zwazaja na nic, robia po swojemu, takiego zdrowego rozsadku u Nas czesto brakuje

0

Tez wam strona nie dziala przez przegladarke na pc ?

0

@BarcaaVEB Bialas zbyt patusiarski chce byc, pachnie chamstwem ta jego muzyka czesto

2

To jest zart, ze ten typ jako jedyny z kapitanow nie obnizyl pensji, a na boisku nie daje kompletnie nic od 5 lat. Wyjazd z nim, z takimi ludzmi tu nie bedzie niczego nowego

0

@Wojtas1080pl Oni jeszcze istnieja ?

1

Komentarz usunięty

0

@bartulek98 Powiedz mi Ile mial tych sytuacji gdzie z glowki mogl trafic ? Dwie ?

0

@SitvMen "nie sprawdza sie" xd opinia kibica co pamieta 3 ostatnie mecze xd

3

Komentarz usunięty

0

@Lucassito Tak, na 15% I jedna noga. Bo przeciez ich przeciwnicy to inwalidzi

0

Wie ktos gdzie to mozna obejrzec bezplatnie?

1

@FC1899Barca Brak jakiejkolwiek alternatywy robi swoje. Na kogo maja glosowac jak nie na PiS ?

1

@messi 94 na jakiej podstawie uwazasz, ze mamy lepszych pilkarzy ? W obecnej formie w osasunie moga byc lepsi zawodnicy niz Umtiti, Lenglet, Ter Stegen, Luuk De Jong, Nico. Dembele dzis tez bez polotu wiec czego tu oczekiwac.

4

@Kosteq73 Oj ktos tu krotka pamiec ma. To od Valverde sie ciagnie juz, ze oddychamy rekawami, akurat u Koemana to sie poprawilo.

6

@FC1899Barca ja do dzisiaj uwazam, ze Koeman byl calkiem dobrym trenerem dla tej druzyny, po prostu ciezko grac jak Fati Dembele ciagle kontuzja , w obronie tez co chwila problemy poza Araujo

0

Sedzia to ten tepak manzano ?

2

@Przemek2323 Tak samo jak u nas, tylko inna uzywka.

1

@messi 94 Od prawdy mozna zaczac budowac. A nie ludzic sie, ze przyjdzie nowy trener i bedzie cacy

3

Hajto ty buraku

0

@GeneralXavi Tolisso muller musiala to nie pomocnicy ?

0

@BulaKG Trzymam kciuki

9

@kamilop Duzo ciekawszy

7

Zeby docenic De Jonga trzeba troche dluzej ogladac pilke nozna, on bardzo duzo daje na boisku nawet jak jest w cieniu

4

@Comentateiro On taki misiek lagodny jest, tak wyglada. Kompletnie nie czlowiek do takiego zespolu jak PSG.

Pieniadze rozumu nie kupia, z Tuchelem mieliby Lige Mistrzow

0

@adukla okej to teraz pomysl co by sie stalo gdyby Dest nie schowal sie za Lengletem tylko pilnowal dalej swojego zawodnika - odpowiedz : nie padlaby bramka. Owszem tam bylo chyba 3 vs 3 ale gdyby kazdy swojego pilnowal to nie padlaby bramka na 99%

0

@cracker tylko tam jest cieplutko a nie lodowata woda jak w Irlandii

13

Czemu nie ma wspomniane, ze Dest zawalil nam bramke w niezbyt groznej sytuacji ?

4

@Kgorecki2500 Skad ty niby takie informacje bierzesz ? Xd militarnie do USA nie ma i dlugo nikt nie bedzie mial podjazdu

3

@DaPidejpi Duzo zalezy czy movement i feeling broni bedzie szybki i fajny czy powolny tak jak teraz. Jak gra bedzie dynamiczna to moze byc hit i moze wypelnic luke po Battlefield , ktory po raz kolejny calkowicie sie skompromitowal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?