semafor
Dołączył/a: sierpień 2017
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Bykunn typ uja wie jak bylo 40 lat temu. Pomijając ogromny rozwój kraju na wielu poziomach, to typ ma zerowe pojęcie ile było przemocy na ulicach w latach 80 i 90. Wjazd na randomowe nie twoje osiedle, wjazd do miasteczka albo wioskę. Wioski napierdalajace sie miedzy sobą. Ludzie noże przy sobie nosili itd. Nie mówię nawet o wojnach między subkulturami bo to było średniowiecze momentami. Kiboli pomijam.
Oczywiście cieszę się, że w dużej mierze ta uliczna przemoc zniknęła. Wydaje się, że w dużej mierze społeczeństwo się ucywilizowało, polacy przestali być aż tak przemocowi. Przemoc domowa też zmieniła się w tym zakresie diametralnie.
Już dla beki wrzucę, zapewne przez brak obcego czynnika xd
3
autor wypowiedzi ma ostro psychopatyczny afekt
7
@macio_944 dom na to postaw
0
@ramon59 wyblokował setke wczesniej
0
teraz spokojnie - bez obrazy polskości - mogę napiać, co za łamaga na 9tce
0
@macio_944 pisałem serio, to co się u nas wyprawia na 9 jest tak niewydajne, że Rash czy Olmo nie bedą gorsi.
1
@macio_944 grajmy bez 9, lepiej na tym wyjdziemy
0
Kolejna asysta Rasha z rzutu rożnego.
0
apostolska bramka
1
i teraz niech to będzie akcja którą można wygrać LM
0
@KrwawiaceoczyVEB odpowiedź się sama ciśnie na usta
0
Lmine, to jest gracz absolutnie wyebany, mamy cracka.
3
@blakkudium Lamine rośnie day by day
1
bardzo fajne komenty na notatniku pod wywiadem z ich gandalfem (trener)
5
@Tasde to "kopnięcie w brzuch" mogło być równie dobrze konsekwencją wybicia wcześniej piłki przez obrońcę, ale to musiałoby się dziać w polu karnym realu. Taki warun.
0
@Zelazny_Mike bardzo to cieszy
16
Mega Pepula!!!!!
18
@Consigliere on ma taką twarz ukrzyżowanego, sorry ale dla mnie jest to profanacja
3
Pol pyta, czemu Lewy nie strzelał wolnego.
1
@Aragorn33 zwycięski gol w finale LM
1
@norbi77 cubarsi prawie scorną
0
gol bramkarza hahahahaha
0
piękna noc
Lamine krul
0
wracamy na pełnej
1
mieliśmy 3+ jak można takie bramki tracic XD
0
cudo marka!!!!!
1
wiadomo ze lewy zejdzie, tym czasem jego agresja w presingu
0
erika sklonować
1
Lewy jest doskonały. Narzekanie na młodych graczy którzy pewnie nigdy nie beda klasy roberta vs to co on caly czas gra, podskakuje jak baletnica chłop góra podskoczyć nie umie. urwa ile można na to patrzeć.
Ma setke wali w bramkarza.
1
bardzo dobry lewy, striker!