0

Bilbao coś tam gra.

3

@SkN amputacja ramienia, 3 miesiące przerwy

1

@Aragorn33 dobrze, że nie dostał, może to go uchroni od choroby urugwajskiej

3

@blakkudium piękne wieści

5

Podoba mi się rosyjska ruletka Rasha, wrócę do MU czy nie.
Typie biegaj w obronie więcej bo wrócisz i będziesz żył wspomnieniami do końca życia.

0

ile można przeciez mogliśmy mieć co najmniej strzał na bramkę, mamy kilka chaotycznych odbić, Lwy do bazy

1

Nie możemy mieć takich graczy jak Lewy w pierwszej 11, nie strzela, nie dobiega, piłki się od niego odbijaja, nie dostawia nogi. Za wolny, z ledwie przebłyskami. To nie jest to czego potrzebuje klasowa drużyna.

0

Piękny Pan Raphinia!

3

Czyli klasyk, zależymy wyłącznie od siebie xd

1

Na 100% niesłusznie jestem uprzedzony do Olmo.

6

Świetna wiadomość!

0

@DonAndresFCB wiem ze kontuzja itd, ale wstawiłbym Rafaua od początku, choćby dla inspiracji

0

@Pedri16Future Cubarsi potrzebuje kogos z mentalem obok siebie, ale jako że Araujo i tak sie do tego nie nadaje, więc bez różnicy czy to Martin czy urugwajczyk, może tyle, że Martin z głupich czerwonych kartek jeszcze nie słynie.

0

@Derean nie popęłnie tego błędu po raz kolejny

3

Ciekawe czy Flick posadzi już Araujo na dobre, pewnie dla ceny można go w puchar króla wciskać, czy ogony z ogórkami w LL. To już koniec kariery tego gracza u nas.
Jeden pozytyw, koleś nie narobił złudzeń, że cokolwiek nam jeszcze dowiezie.

1

ferran niech zejdzie bo przeszkadza, łatwiej bedzie w 10

0

wspaniale gramy so far. chaos przegrywamy większość piłek, franek podajacy przeciwnikom XD

3

@Lionel_Messi10 to nie może być prawda

1

Gdyby go teraz zwolnili, niezła porażka projektu i w sumie wstyd :)

2

nie znalazłem linku mimo wielu prób ;)
jakiś dobry człowiek?

0

co za kunsztowny drybling wystarczył aby ich porobić XD

1

@Frimpong legenda

0

@Zurcelona zdecydowanie top

3

Nie ma jak yebac stolecznie Barce i Katalonie, potem jechać naszym skladem reprą. Niech real wystawi 11 na kadre i elo.

2

@Eklerek zapisuje się, bilet już mam

15

Pomijając już fakt ze to biali i nie dostaną kartki, ale takie gesty jak ten w stronę Pedriego to powinna być kartka z automatu.

0

@maroon lepiej jakby kradł stoliki, nie mówiąc o mieszkaniach

0

Ciekawe - choć wcale nie - gdzie to kolano wpychał.

0

@jedrek7000 te łamagi z madrytu otoczeni samymi sterydani nic nie potrafią zrobić, a Pedri zajechany jak skoda fabia na wsi wsród połowy składu która ledwo po boisku łazi, z drugą połową w szpitalu, ma odebrać 200 piłek, zrobic 120 kluczowych podań, następnie 23 asysty i jeszcze 12 goli z przewrotki.
Dureń.

8

@malypuzon Tomasz jest wielkim wygranym ogromnego bezrybia dziennikarstwa piłkarskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?