semafor
Dołączył/a: sierpień 2017
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież jak oni odpadną to skupią się na lidze, ciężko będzie o mistrza.
8
fajnie byloby jeden mecz zagrać z lille a drugi z bvb bo oba zespoly grają radośnie na spontanie i bez odpowiedzialnosci
0
osa dembele kot...
0
Lewy do bazy na zasłużony odpoczynek.
2
@arasz1819 bardzo często potrzebny jest gwałtowny kryzys, aby nieruchawe cielsko się ruszyło. Wspaniałe jest to, że wreszcze USA jest wyraźnie po stronie złych. Pięknie ten mit cudo kraju niosącego wolność i sprawiedliwość, prezydent tego kraju i jego klauny rozmontowali w mgnienia oku. Czekam na nową wojnę secesyjną i zabory przez Meksyk i Kanadę, aby ratować bezpieczeństwo regionu. Dystopijny realizm jest okej.
3
@arasz1819 dzieki niemu europa dostała taki dzwon, że się prawie obudziła, zajebiste osiągnięcie przecież
1
a ten pieknie setke pojechał
1
rzeczywiście zamkną temat:
"Myślę, że jeśli później dojdzie do jakiejś sytuacji, powinno to być dobre dla nas i dla niego, a drużynę piłkarską tworzy się z równowagą i głową."
2
@ViscaelBarca2007 piękny rafau
2
@norbi77 nawet jak już cos robi, to coraz trudniej na niego patrzeć. Dziś wiele razy mógł pomóc robiąc dwa trzy kroki w strone wychodzącego zawodnika, zwykle którego mial miedzy sobą, a naszą bramką, a ten spacer, jakby własnie musial sie regenerować po niesamowitym sprincie. Wiem ze ma 200 lat i musi się oszczędzać, ale patrzenie na to jest coraz trudniejsze.
0
Piękny Raphinia
0
jeszcze to wygramy
3
@arasz1819 dobrze, że zostanie prezydentem i pokaże jak to się robi
1
ale g***o mecz, warto było
0
Mbappe to jest gracz, rewelacja.
1
Ależ ten mecz jest beznadziejny
2
@Jakchcesz a wystarczyłby 33 letni Ney
1
@michal26 to jest żart, ale wiesz, wiele rzeczy wydawało się niemożliwych, a się dzieją
0
@PIWOSZ89 a młody Ney w Santosie, dużo bardziej rządził niż Lamine teraz? Nie chce mi się kompilacji przeglądać. Lamine wydaje się mieć dłuższy termin przydatności.
0
Cała sprawa może być przesądzona ekonomicznie i specyficzną grą Laporty w transfery. Teraz gdy fanbaza jest najmniej przekonana, to może się wydarzyć, bo w dużej mierze zależy to od Lapcia, Flika przekonają kasą, koszulkami, jarmarkiem. A najbardziej zabawne będzie to, że jeśli to się stanie, to i tak Ney poniesie temperature wokół Barcy.
3
@michal26 wystarczy, że eu wejdzie w sojusz z Meksykiem, może i Kanadą i przestanie być aż tak zabawni, skoro teraz największym wrogiem USA jest EU, a największym wrogiem Meksyku jest USA, łatwo sobie poskładać nowy układ powiązań. To trochę żart, ale fajnie byłoby docisnąć typów ich własną bronią. Demontują układ sojuszów, fajnie, dt przeszarżuje i to się może źle skończyć. Facet jest afektywny i ma fantazje ze jest gigantem. To nie może skończyć się dobrze.
1
@AxelF należy wreszcie patrzeć na usa jako kraj 3go świata, gdzie owszem łatwo się wzbogaić miliarderom, a cały kraj stoi na ideologii która wreszcie runie jak wiele dogmatycznych imperiów. Od jakiegoś czasu pojawiają się dystopie o wojnie domowej w usa, to nie jest przypadek. Trump może być tą brakującą kroplą.
0
@RoberDzik będzie łatwiej
0
@kemyt1995 dziś miał przed sobą Simeone, trzeba pamiętać, do końca.
1
@Pedri16Future gość nie miał monitora
0
Flick się podpalił, myślał, że jeszcze zmianami pociśnie piątą.
0
2 złe zmiany jednak
1
@arasz1819 moim zdaniem logiczne
0
nie dziwne ze nie ma hajsu w kasie klubu
1
Ile zero powinno być?