semafor
Dołączył/a: sierpień 2017
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fotohobby no ale jednak trafiał w światło bramki
0
bardzo fajnie że te napuszone paryskie bufony leżą teraz łezkach na własnej murawie.
0
@ProMILs osobna gablota jest z błędami Xaviego
10
Tegoroczna gablota trofeów (a sezon jeszcze trwa!):
2
@Dari0G kupić i na początek wypożyczenie do Girony, niech się ograją w la liga
6
kupujmy obu NOW!
[xd]
4
są przepiękni MS
0
@tristan87 tak paweł, lekko nie jest
2
tym czasem gdzieś w piekle:
4
Ciekawe co tak Christensen po meczu myśli: strzelam gola i mnie zmienia (drugi raz), lepiej było się nie wychylać pograłbym dłużej.
0
@Roobo przecież o krula strzelców walczy
0
U nas błędy są częścią sprawdzonej taktyki, jak również buńczuczne zapowiedzi czego tam nie wygramy w krótce, albo jak to zaraz strzelę 50 goli i będę królem strzelców.
Taka strategia poszerzona, bardzo skuteczna. Polecana przez ekspertów
0
Dramat Romeu, przeszedł do drużyny, którą niszczy jego poprzedni klub. Chlip.
0
o ja jakie zmiany nadchodzą!
2
Christensen schodzi, Sergi zostaje xd
0
piękna asysta drugiego stopnia
brilant!
1
@fcbarcafan19 tylko w La Liga
2
Ernesto Valverde z czerwoną!
3 x red :)
1
@Messibestplayerintheworld uf
0
to pewnie klubowy rekord
0
@barteq z tym bayernem to chyba bysmy nie dostali, ale moze niedoceniam naszych
0
@Arden do tego w wielu meczach znikał, robił wrazenie mało zmotywowanego, ale jak już gra w miare na poziomie to już liczny są. Xavi go nie lubi, a chłopak jest trochę chimeryczny więc tak to wygląda. Gość zapewne potrzebuje trochę uwagi, a myślę, że warto. Czy z tego skorzystamy w przyszłym sezonie? Nawet jeśli zostanie - a myślę, że raczej tak - to stawiam, że nie skorzystamy. Przy innym trenerze może była by taka opcja ale z generałem to razej będzie to samo. Wejdzie, czasem da 3 punkty i wygra finalnie mecz, i pewnie potem dwa ławeczka i nic zagrane po zmianie.
3
Dziś starcie klubów, jeden z nich wspierał faszystowski reżim, a drugi był gnębiony przez reżim nazistowski. Z rezerwą, ale to są factos.
1
@Arden drugi w lidze xG, ale czwarty w TOP5 - cwiakale sklada się to w jedno
5
a to niespodzianka
4
Wspaniale patrzec na Leo itd, ale to jak gra Inter to jest momentami tragikomiczne. Przed chwila byl rozny którego bił Messi, strzal typa z główki poezja.
1
@macio_944 na dnie butelki ciężko wypatrzeć cos naukowego
0
@BulaKG żeby było jasne ja to wole Lila B
1
@macio_944 większość kocha go za teksty, zakochałem się w twojej matce yo
1
@macio_944 przeciez zdechły to top