0

zaraz tam strach

2

"zarzad ostro gra, szokuje"
"takiego gracza na rynku transferowym nie widziano od lat"
"zarzad barcelony wie jak przycisnac kontrachenta do sciany"
"transferowy rekin"

0

pomimo Waszej nkecheci Angel moglby okazac sie odpowiednia zapchaj dziura
nie rozumiecie ze potrzeba nam silnika kotry czasem ciagnie gre?
na serio nie bylo to az nadmiernie widoczne w dwoch ostatnich meczach?
w tej sytuacji to krzywilbym sie na ronaldo
ale angel pp tym czasie to raczej jest bezklubowcem

2

szkoda ze nie mozna przeklinac

0

Haha od kiedy i jaki rzad sie przejmowal obywatelami
rzad chce sprzedac jak najwiecej glosow a nie chronic kogokolwiek

0

wlasnie, czywiscie ze za barce anie psg

0

a ja już bym się nie zdziwił

0

dokladnie tak, ale uparci wierzyli wciaz ze Messi przeprowadzi zespół przez kazdy ogien, wlasnie mamy obraz tego stanu po dwumeczu
brawo wszyscy odpowiedzialni za ten stan

1

akurat suarez to zajebisty napastnik, uczestniczy w grze kombinacyjnej, nie raz sam sobie wypracowywał sytuacje

25

już to dziś pisałem ale powtórze:

oby Messi wytrzymal i za rok nie grał juz np w City

0

ja po nim nie jade, gość powinien zostać, może sie jeszcze okazać ze barca i jego potrzebuje, a także ze MA zasługi i na końcu dnia potrafi czasem strzelić bramkę

0

Messiemu nie zostało dużo czasu na gre, nie zdziwie się jak za chwile będzie grał z Pepem i PL

1

trudno powiedzieć czy sa w dobrej formie, raczej Barca jest dziurawa
tak jak już ktoś napisał presezon mieli beznadziejny, a przecież się starali :)

0

jest przepaść bo Barca ma poważny kryzys, ktoś mi przypomni, kiedy ostatni raz przed tym dwumeczem przegraliśmy z madrytem?

0

z tych graczy tylko Umtiti wypada na plusie, także Cillessen, reszta prawie nic nie wniosła
jestem maksymalnym amatorem, ale np jak zobaczylem ze Turan gra w Barcy to zemdlałem
wydało mi sie to całkowicie absurdalne, znalem tego piłkarza bo dosc uważnie ogladam też AM i sa moim numerem 2 w La Liga

0

raz piłka trafiła go w ramie i wybronił strzał, MIAŁ PRZYNAJMNIEJ szczeście, a to już ponadprzeciętność w tym meczu :)

0

hej dobra, ale chyba cała drużyna była zdaje się w nieco lepszej formie i składzie

1

Roberto to podstawowy gracz tej drużyny, jego strata to już nie bedzie gwódźć do trumny a raczej bezczeszczenie zwłok...

0

dobrze ze jest Ter, bo Brawo by nas dobił

1

a zapomnialem o jeszcze jednym PLUSIE

całe szczescie ze druga połowa ZERO : ZERO
i Barca mimo wszytko unikneła upokorzenia

szkoda ze choć jeden strzał z obicia obramowania nie znalazł się w siatce

0

ja widziałem Vidala raz grającego dobrze, nie widziałem pierwszego meczu, ale w tym Nelson jak kolwiek ROKUJE, w pre sezonie też nie był najgorszy

2 sezony i nie ma dwoch brazylijczyków ktorzy stanowili o tym zespole, WOW
co za debil tak zarządza jakakolwiek druzyna

0

grał przy najmniej z jakaś energia i pare podań w ofensywie zagrał na poziomie, może szukam w nim na siłe pozytywów, ale mam wrażenie że jest szansa ze jakoś się w druzynie sprawdzi
bo jeśli moim idolem ma być Gomes to chyba pojde na całość i znajde sobie kogoś dużo słabszego

0

Tak dragon, bo NEy ciagnal zespół gdy Messi grał słabiej tylko psychofani Leo tego nie widzieli, nie pamietali kontuzji Leo i tego co brazylijczyk robił jako swoją normę, być może ostatni sezon nie był aż tak bramkostrzeny ale teraz widać kim tak na prawde była jego gra w Barcy
Presezon był wspaniały bo po prostu on grał, nie dość ze popisywał się indywidualnie ale zwyczajnie sciagał na siebie obrońców,
Ja przeszłem dosłownie załamanie po tym odejsciu bo mialem dwa bóle w dwóch częściach ciała, w trzech w zasadzie w d..pie, sercu i mózg mnie też bolał jak myślałem co dalej.....

6

plusy:
-umtiti
-semedo
-roberto (po zmianie systemu)

najwiekszy minus:
-zero lidera

-jak można wciaż grać tak nonszalancko jakby wygrywalo sie 5:0
zawsze stawanie z piłka i wiara ze ktoś od tyłu jej nie zabierze
to jeden z przykładów - przyklad: wejsce benzemy w rakitica

barca od dłuzeszgo czasu gra wolno zatrzymuje sie, zamaist czasem wykopnac pilke
podania na 3 metry w obronie, tak można grać jak sie jest w formie i się wygrywa

0

wylacylem glos i postaram sie juz nie ogladac wiecej Canal+, barca gra od dluzesz chwili calkiem ok, tzn nie rewelacyjnie ale przynajmniej cos do przodu graja, dwa slupki (tak poprzeczka) to juz lepiej niz w pierwszej polowie

7

bardzo sympatycznie obiektywni komentatorzy w canal+

0

wyglada dobrze, przynajmniej narazie

2

Real przechodzi środek pola w zasadzie bez problemów, a Barca jeszcze sobie tikitake przy odbiotrze w obronie robi, Busi zrobił bramkę,
niestety ten zespoł potrzebował 2-3 nowych graczy przed odejsciem Neya, teraz potrzebuje 4-5...

0

co sie dziwisz skoro w kadrze jest za duży stopień przecietnych graczy

0

uwaga o zarządzie dotyczyła zarządu, czyli mniej wiecej: wciskają totalny bullshit
widać tekst był za długi i zgubiłeś się, pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?