semafor
Dołączył/a: sierpień 2017
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
czyli ze spokojnym sumieniem mozna atakowac wszytko
nie znam ani jedenj dobrej rzeczy ktora robi PiS poza tym ze nie leje ludzi palami na ulicach albo nie strzela do homoseksualistow z gumowych kul, nie zabrania mini i sprawdza obecnosci w kosciele, jesli zaniechujac tego robi cos dobrze, to sie z Toba zgadzam
nie jestem wyborca po ani nowoczesnej, jestem KIBICEM BARCY, to zobowiazuje
0
w tej chwili potrzebni sa juz gracze doswiqdczeni
byloby swietnie zdobyc albo Cou albo Griezmanna
i 1-2 mlodych
przeciez widac ze w lini ataku i pomocy wciaz sa super dziury
na szczescie gra obronna jest o niebo lepsza stad dobre wyniki
o Leo celowo nie pisze bo zespol nie moze calkowicie polegac na jego geniuszu
0
Girezzi wygladal by bajecznie u nas
to zawodnik urodzony do barcy
3
poleceiec do Argentyny i mecz w barze, LM to jest jeszcze szansa zobacyzc np o 14-15
ale ligowy mecz moze wypas na 9 rano :)
przeciez to ojczyzna Messiego
2
po kilku meczach tego sezonu widac ze Suarez potrzebuje sensownego zmiennika, wiem ze nie gral n aswojej pozycji, ale wlasnie ogladam Atrletico i Torrres ktory wszedl z lawki mam wrazenie ze gra pewniej niz Luisito od poczatku ligi.
przy obecnej calkowicie nieprzewidywalnej sytuacji, wyglada na to ze nie wiadomo kto i kiedy dolaczy do zespolu ( w obecnym skladzie nie ma nikogo kto moglby sensowne zastepowac Suareza)
mam wrazenie ze jakby doszedl np Griezmann to Louis by lawkowal b czesto
dzis w grze bylo za duzo zlych decyzji, czasem gracze nie widzieli wychodzacych na pozycje
mysle ze o wiele czescniej niz zwykle dzieje sie to w Barcy
10
w pierwszej polowie to jesli dobrz pamietam, prawie do pustej bramki nie trafil
to jest juz przesada
0
wydaje sie ze mimo ze PSG zaszlo wyzej w zeslym roku to Emery zrobil mniej w kreowaniu zespolu niz Pep, sytuacja dosc podobna, tyle ze Mcity ma o wiele bardziej wymagajaca lige
Guardiola tam troche ponaprzewracal graczami, odeslal Harta, prawie wypisal Toure i posadzil Aguero, ale mam wrazenie ze ten zespol zaczyna przypominac zespol w porownaniu z PSG
Wydaje sie ze Emery srednio sobie z tym radzi, do tego ma nad soba faceta ktory oferuje premie za niestrzelanie karnych.
Ney zle wybral, ciekawe czy zacznie sie odplyw graczy z tej ekipy, czy zarabianie za wszelka cene wezmie gore
0
dobrze ze ta decyzja nie nalezy do zadnego z nas,
niemniej kazdy zasluguje na szanse
0
nie do konca rozumiem opinie o Neymarze w tonie "dobrze ze przeszedl robic syf w PSG", moim zdaniem jego zostanie w Barcy wcale by tak sie nie skonczylo, on po prostu szanowal Barce bedac w niej i szanowal jej pilkarzy
on z PSG chce byc moze zrobic sobie wlasny dwor, dlatego ze ta mozliwosc zostala mu w jakims stopniu przygotowana.
Ney bywal na boisku bardzo arogancki, ale wciaz nie milkna echa jaki to byl z niego zloty chlopiec dla innych barceloniarzy.
Inna sprawa ze w zaden sposob mnie nie pociesza to ze ewentualne kwasy nas ominely, bo to wcale nie zmienia nic w tym ze MSN jest historia, mozecie uwazac ze to lepiej, ale mi sie wydaje ze to jest absolutnie nie lepiej, o ile nie w ch..j gorzej
0
zima zaproponuja zwrot zawodnika Barcy, Ney posiedzi na lawce 2-3 miesiace i Messi pozwoli mu zagrac Getafe
2
juz prawie wszyscy to napisali, ale chcialbym jeszcze dodac ze procz tego ze czesto znajduje sie tam gdzie trzeba to narobil kilometrow a wcale tak to nie wygladalo raczej mialo sie wrazenie ze ekonomicznie sie porusza.
a propos ruszania sie to jest dosc duzy a ma wielka dynamike i jednak gracie
myslalem ze raczej bedzie sie gibal jak Yaya (ktorego b lubie) a tu prawie kot, no moze kot skrzyzowany z gladiatorem
jak narazie b dobrze, zwlaszcza dzis gdzie zagral z wieksza swoboda
zajebiscie uzupelnial sie w 2polowie z Semedo
brawo Paulinho, walcz o pierwsza 11
0
kazdy ma inne potrzeby, widzowie z ameryki poludniowej i polnocnej, jak i azji i tak sa w d..ie
a ich jest duzo wiecej
dla mnie najgorzej ze wsyztkie mecze sa w weekend bo tace 12 h kazdego dnia na ogladanie wszytkiego a w tygodniu malo sie dzieje
idealna pora dla mnie 2 w nocy :)
chodze spac o 8 rano wiec mecz o 14 to dla mnie mecz o swicie
0
bardzo bym chcial zobaczyc Turana w formie
0
o to swietnie, super bedziemy miec lawke przez pol roku!
brawo co za niesamowicie madre zarzadzanie druzyna
jeszczejedna kontuzja w ataku ....
0
kto widzial mecze Brazylii, ten pewnie mogl pomyslec ze w Barcy moze byc podobnie, ze moze Paulinho to nie ultra crack, ale chyba to co zrobil to co najmniej poziom Luisito
a przy tym przyda sie tez w defensuwie
Brawo, czyzby TRZECI UDANY TRANSFER (nie mowie o kosztach ) :D
1
przerazajace :) Ney tez pewnie wku...wiony
anyway mimo ze pochodze z wrogiego obozu i niechec do Ronaldo jest naturalna, ale wciaz lubie pare innych klubow i graczy i nigdy nie moge sie zgodzic ze on wciaz jakies tytuly dostaje, golym okiem widac jego forme, owszem potrafi dobrze strzelic i robi to czesto, ale to nie wsyztko.
Leo jest od niego o cala dlugosc dalej, zreszta uwazam tez ze Ney takze
za chwile Crisa wciagnie nosem Mbepe
wszelkie achy na jego temat to marketing albo psychofanstwo
0
Semi, kurcze ociepliles serca, jak Ty grasz pantero!
Dani dobry wzor, ale cos mam przeczucie ze przerosniesz swojego idola!
moze tez byc GERPARDZIE!
0
a kurcze zapomnialem
przeciez inny mlody francuz ktory z marszu wszedl w nowa druzyne robi jednak duzo lepsze wrazenie, cena wyzsza, moze o to chodzi :)
powtorze jeszcze raz, to ni ejest wylewanie pomyj, albo zalamywanie rak a prosta konkluzja z dzisiejszego meczu
chyba mozna pokusic sie o stwierdzenie ze mozna sobie wyobrazac ten mecz lepiej w wykonaniu Dembele nie spodziewajac niemozliwego
0
pewnie masz racje, rozmawiaja po "brazylijsku"
Dembi ma Umtitiego jedna linie za daleko :)
dogadają się
0
to byl zdaje sie ultra wazny mecz, mogli grac po polowie
zreszta to jest uwaga fana a nie Tomasza Hajto
0
hej, moj wpis nie jest sprzeczny z tym co napisales, porownuje przeciez Dembele i Paulinho
ktorzy maja wlasnie taki start i w ramach tych warunkow
0
odpowiadam wszystkim na raz bo inaczej sie nieda,
po pierwsze grzeczniej bo dla przyjemnosci sobie rozmawiamy i nie trzeba pisac "niektorym nie przetlumaczysz" bo nie musisz sugerowac ze nic mi sie nie da wytlumaczyc,
zdaje sie to jest jasne
nie porwonalem Semedo do Dembele a Paulinho
zdaje sie obaj maja podobny start w druzynie,
nie SKRESLILEM TEZ Dembiego a zrobilem uwage ze narazie srednio mu idzie
a niejaki Ney od razu ro....lil bank w PSG
inna klasa? jasne ale chyba nie 5:1
4
Moze to przedwczesne, ale mam wrazenie ze Barca zaczela po tych batach z Realem grac z jakas dyscyplina taktyczna, choc moze to jest na wyrost, dzis w obronie mimo pewnej znow nonszalancji panowala kontrola i jednak zaangazowanie wiekszej ilosci zawodnikow
nie wiem czy to zasluga taktyki nowego trenera czy gracze wreszcie zrozumieli ze nie zawsze wygraja 5:0 i obrona sluzy do zaczecia ataku
0
słowo o nowych graczach,
Semedo - szok, gra pieknie skutecznie, rusza sie bajkowo, widac pewnosc brawure ale i warsztat
sadze ze to jest transfer 200%
Jeśli chodzi o Dembele i Paulinho to mimo wylania megaton lajna na niego to mam wrazenie ze wyglada lepiej w tych meczach niz Dembele, oczywiscie w skali oczekiwan
jest cos w P. charyzmatycznego ma jakies minimum finezji i techniki a prztym sprawia wrazenie czlowieka ktory dobije bramkarza jak trzeba, albo zatrzyma napadziora cracka interwencja na granicy faulu ale skuteczna
w brazylii znow pyknal bramke, zycze mu tego w Barcy
Dembele co prawda gra dopiero dwa mecze ale nie widac po nim jakis specjalnych fajerwerkow
mam nadzieje ze jego mozliwosci sie otworza i bedzie jak Semedo eksploduje jakoscia
dzis lepiej bylo dac Roberto gra pewniej i jest bardziej poukladany z druzyna
O Delofeu nic nie pisze bo dzis nie grał
3
Dobrze ze nam Rakieta nie odszedl gdzies w p...du, zawsze nawet jak gra srednio wpakuje jakas bramke z dobitki czy w inny sposob znajdzie sie gdzie trzeba i trafi w bramke, ale bez tego byl dzis na prawde dobry, b duzo kreatywnej gry ale tez dobry w defensywie, niech gra 2/3 meczu ale tak wlasnie jak dzis
zaluje ze roberto nie gral dluzej, Dembele dosc slabo, najgorzej jednak chyba Suarez
ma jakas negatywna energie, malo walczy albo tak desperacko ze wyglada to srednio
o Leo nie trzeba nic pisac
ale mam ochote w nieskonczonosc dzis pisac SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO SEMEDO itd
0
mam podobne wrazenia, Angel pomoglby barcy, na bok zle emocje
0
to rządzi zaraz po woo cash
0
sprawdzilem 2:1. obie Ney, jedna to ta z dryblingliem wzdluz 5 m :)
0
jak ja się ciesze ze Pan Tomasz nie komentuje La Liga i LM (wiem ze zima nadchodzi akurat na te rozgrywki)
0
a jaki byl wynik w tym meczu towarzyskim? bo cos mi sie wydaje ze Ney im bramke wpakowal, przynajmniej jedna