semafor
Dołączył/a: sierpień 2017
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niesmak po tej bramce wyrazil nawet Iniesta, na szczescie byla jeszcze jedna bramka wiec to nie wypaczylo wyniku, jak juz na niekorzysc barcy bo za bardzo po tym golu sie juz nie starali
idiotyczne sa te propagandowe pierdety marcy
0
trener decudyje ale czemu Paulina nie gra od poczaku w takim meczu, przeciez on ma wiecej energii niz Busi i Rakieta razem, gral dzis cos ponad kwadrans a bylo wiecej go widac niz Ivana caly dziem
czy Semedo ma kontuzje? czy podpadl?
czy jakis makabryczny spadek formy, ale chyba gorzej spasc od Luisito to tylko Gerard potrafil, ale Semedo?
3
inny pozytywny aspekt zdjecie Luisito, to co dzis wyprawial to jest zgroza
Roberto pewnie stracil apetyt na tydzien
0
ogladacie City? moze do dla wielu wykroczenie ale dla mnie najwazniejsza jest pilka (ogromne pieniadze sa w calym futbolu), nie wierzylem.do konca mimo milionowych transferow ze sie ten zespol przeksztalci w druzyne, mimo ze sledze ich od dluzszego czasu ale ten sezon to prawdziwa transformacja
nie chce porownywac ale City to dla mnoe drugi zespol ktoremu i kibicuje i ogladam
pod Pepem maja w sobie cos z magii i radosci Barcy
jeszcze nie ma tego telepatycznego porozumienia ale jest juz blisko
0
doskonale
mecz na voskim poziomie!!
0
jesli to prawda to zaiste pysznie, bo Mbappe idealnie by pasowal, ogladam jego gre - moze nie az tak znow systematycznie - i potrafi bardzo wiele
Dembele nie prezentuje sie az tak rewelacyjnie, Mbappe mial z marszu udane wejscie w PSG
w przypadku Barcy byloby tak samo
0
nie poszedl do Liverpoolu to moze do barcy by chcial
serio zgadzam sie z tym ze potrzeba cracka w zimie a nie gracza na rozwoj
slaby drugi stoper to moze byc dla nas krytyczny element nie pozwalajacy wygrac najwazniejzych starc
0
tez o tym myslalem!!!!
1
alexis na pewno bylby rozwiazaniem na biezace problemy
0
couthinio i stoper, Cou dlatego ze juz dwoch defensywnych (o ile do paulin pasuje to okreslenie) mamy jeden klasa sama w sobie, jeden totalne zaskoczenie
Cou dlatego ze moze stac sie nowym filarem Barcy, wiem ze wszyscy pragna Eriksena, ale dla mnie ma slabe zadatki na idola (tylko troche tu zartuje), Barca to cos wiecej niz klub i wiecej niz pilka i ani Kane ani Eriksen mi do tego nie pasuje, choc oczywiscie moje zdanie ma zerowe znaczenie
to jednak nie mamy typowych graczy z polnocy (poza matsem) i cos w tym chyba jest
0
poczekajmy jeszcze pare tygodni, sa mecze ze gra b dobrze, lepiej niz zwykle Ivan, i ma skutecznosc okreslona, nie owie o bramkach ale znajduje sie zawsze w poblizu
Barcy brakuje takiego silnego gracza w srodku ktory ma technike i zaangazowanie
dzis byl swietny jak na sredniaka za jakiego uchodzi
29
jedna z wielu refleksji ale ktora przyswiecala mi wiekszosc meczu to bardzo zalowalem ze Paulina nie strzelil bramki, napracowal sie na nia, byl w polu karnym a nasteonie pare sekund pozniej w srodku pola, to jest boiskowe zwierze chce strzelac ale wraca do pomocy zawsze
szkoda jego glowki ktora poszla prosto w bramkarza
niesamowity w ofensywie i pewny obronie, wciaz jednak szokuje na plus
gra o niebo lepiej niz Ivan, ktory mam nadzieje ze jednak wroci do formy
0
mi tam szczegolnie przykro by nie bylo gdyby Barca grala na wyspach, moze tez "denokraci" z madrytu pozaloealiby swojego braku koncyliacyjnego podejscia
zamiast lagodzic konflikt to go wzmacniaja idioci
0
w takim meczu powienian od razu grac Paulinho, nasz trener jest super ale czemu nie oszczedzic Iniesty, moze przysc czas ze bedzie kontuzja albo jakas inna niespodzianka warto chyba aby Paulina byl wdrozony, takze w rozgrywanie
0
napisalem dzis podobny post, Pep ma zupelnie innych graczy w City niz w Bayernie, graczy ktorzy moim zdaniem bardziej mu odpowiadaja, poprzedni sezon byl przejsciowy, gra obronna byla fatalna. Dzis jest o niebo lepiej, choc wciaz sa dziury.
Cala niechec do City jest mam wrazenie emocjonalna i zakorzeniona w przeslosci, ten zespol zaczyna miec swojego wyraznego ducha, radosc z gry a co najwazniejsze jakosc. Dla mnie to drugi po Barcy zespol warty ogladania i sledzenia.
Nie zostalem fanem Barcy bo lubie to miasto, ale dlatego ze wlasnie tak graja, z City mam to samo.
1
mam wraznie ze Pep przezywa na nowo ekscytacja pilka, mysle ze w Bawarii byl sfrustrowany tylko tego nie pokazywal. Teraz znow ma do dyspozycji pilkarzy ktorych moze uformowac na prawdziwa druzyne grajaca na bardzo wysokim poziomie i wyjatkowa.
Ja w obecnym City widze jakis cien Barcy gdzie gra sie finezyjnie i towarzyszy temu radosc, jest jescze troche niesfornosci ale napastnicy w duzej czesci sa bardzo mlodzi i troche szarzuja.
Nie wiem czy w tym sezonie ale w nastepnym moze byc to super kapela, nie tyko na papierze i w tabelkach transferowych. Oby, bo zespolow za duze pieniadze bez twarzy jest juz pare.
0
jak ten czlowiek blyskawicznie staje sie az tak lubiany, Paulina rządzi i to strasznie
0
Opinie o tym ze brak Neymara przestalbyc problemem sa nieco na wyrost, poniewaz jakby zostal w skladzie to jestem pewien ze z tym trenerem byloby duzo lepiej. Valverde sprawia bardzo przekonujace wrazenie o swojej silnej trenerskiej osobowosci, Sadze ze Barca z Neyem nie byla by gorsza, bo to przeciez absurd.
Zgodze sie ze jego odesjcie trener potrafil kreatywnie zneutralizowac, anie polepszyc zespol w konfrontacji z ze skladem z poprzedniego sezonu.
1
moze gdyby sam chcial, ale nie mam pojecia czy Barca to jego sen
0
dziekujemy dzis za mecz, powodzenia w LM
2
swietna wypowiedz, mimo ze emocjonalna i ocenna to bardzo wywazona, sprawiajaca ze kibice obu druzyn, a zwlaszcza pilkarze moga poczuc sie dumni
0
cala pierwsza polowe barca grala za wolno, w drugiej wcale nie o niebo szybciej a AM juz mieli zdecīdowanie mniej sytuacji
3
czy mi sie wydaje czy nasz nowy trener jest na prawde inteligenty i dowcipny?
4
Kun wez sie wylecz i trzymaj forme na mundial, bo z tego co ostatnio mozna bylo ogladac to na szpicy jest dramat, jak Sampaoli nie zrozumie ze Aguero powinien byc dla niego podstawa skladu (oczywiscie nie liczac Leo ) to ja juz nie iwem w ogole co ogladam i co o tym mysle
nawet Pep musial wreszcie zrozumiec ze Mcity bez Kuna nie jest kompletne
1
na pewno wyglada to lepiej niz w dwoch poprzednich sezonach
by to sie ustabilizowalo i obrona przestala byc problemem Barcy
teraz czas na srodek pola :D
11
zapomnialem napisac wczesniej:
BRAWO PAULINHO!
0
nie jestem do konca pewien tej tezy, Eriksen wydaje sie muskularniejszy i pewniejszy fizycznie, ale tak samo bylo z Neyem, troche nim przewracali a teraz zrobil sie z niego moze nie atleta ale jak chce to agresja dorownuje kazdemu
reasumujac, Cou nabierze jeszcze troche sily fizycznej i wtedy to nie wiem czy ma wielka konkurencje w skali globalnej
16
oby to nie poczatek sagi a zapowiedz tego co faktycznie sie stanie, nie wazne ze Cou nie zagra w LM, poniewaz latem na 100% wystartuje po niego PSG i sprawa bedzie przegrana
0
sa jakis inne wiesci w sprawie COU? czy to gdzies jeszcze ostatnio padlo o przejsciu zima?
0
moim zdaniem to jest za slaby gracz na Barce, to co sie dzieje w Serie A nie jest miarodajne, z takich mlodych to juz wole Sane, choc on jest nie do wyjecia