2

KAzdy mecz trzeba traktowac jak gre o brakujace punkty, real juz stracil 4, przyjda jeszcez duzo trudniejsze mecze, ktore tez trzeba wyrgac, w poprzednim sezonie stracilismy punkty w naprawde iidiotyczny sposob

30

bardzo dobry mecz, Messi król, ale najbardziej sie jaram Semedo, jak pieknie wychodzil z obu ról i defensywnych i ofensywnych, widac w nim niesamowita jakosc, mam nadzieje ze to nie tylko obraz ale takze prawdziwy talent tego gracza, po Danim chyba nikt tak prawej obrony dobrze nie obstawil
Dembele tez pieknie wszedl

teraz 3:0 z Juve i ogolnie dobry tydzien

0

tak wlasnie tak, TAKIEGO Angela, ale on jest taki, tyle ze nie zawsze, nie rozumiem co robi Icardi na murawie, kolejna akcja zmarnowana

1

mam nadzieje ze wreszcie znajdzie sie jakis snsowny gracz za grosickiego, bo jego 110% to jest w miare dobry poziom, ale normalnie to jest dramat, czlowiek dostaje pilke i tak sobie przyjmyje ze odbija do przeciwnika, wykonuje mase tragicznych zakonczen

0

zaczne wylacznie ogladac retransmisje po angielsku :)

0

wtedy dostana ile jest wart
80

0

yeah, wlasnie tak
reloaduje strony jednym okiem na mecz

7

hajto: "jak ja to mowie" "ja powiem szczerze" "mi zabraklo"
nie dosc ze na prawde srednio inteligentny czlowiek to jeszcze narcyz
nie wiem co gorsze gra repry czy ten ktos za mikrofonem

0

hajto to nie komentatior to cwiercintelgentny narcyz byly pilkarz

0

mprawie 40 min typowej gry reprezentacji, beznadzieja zero energii i woli walki

0

tylko nie to, juz wole brak transferow

0

obie bramki gracze barcy zdobyli, brawo :D

0

kupili peszke wiec po co maja tam siedziec

0

stawialbym na brazylie casemiro - pogba. neymar - mbbape, griezmann - jesus i itd
tyle ze nie wiem jak sie to skonczy taktycznie
od paru meczy kanarki graja bosko, ale juz tak bywalo a ostatni mundial pamietamy
(wiadomo, kadra sie nieco zmienila)

0

tak, wlasnie sie wpisal na liste, nie wiem jak PSG bedzie grac bo narazie nic specjalnego nie robia nawet z Neyem, ale moze cos w nich peknie i zjedza kazdego

0

Lemar + 20 + 20 ml

0

nie mam im za zle ze nie chca tak z zasady, raczej wkoryzstuja maksymalnie efekt neymara, kazdy by to zrobil, ale de facto sa beneficientem tak bardzi znienawidzonego PSG
Borusia tez sie zastrzegala, padaly nawet o wiele ostrzejsze slowa a dzis Dembi w barwach katalonskich

6

ma prawde ktos tu prowadzi taka dyskusje? dla mnie ostatnie nagrody cr7 sa niemoralne gosc gra srednio i przez tytuly dostaje indywidualne trofea, cale szczescie ze w ogole cos soba reprezentuje bo tak bylby to benzi

1

bardzo bym chcial zobaczyc Griziego w barcy, bo jak pojdzie do MU to bede mial zje... miesiac jak z Neyem
a nastepnie Dybale, to wg mnie nowa era barcy moglaby byc

0

hej hop, nic nie musisz, ale wnosilem ze skoro jestes fanem barcy to lubisz taki styl gry
nie obrazaj sie, szkoda okna tranferowego !

0

czyli nie ma jakiejs polowy gracza :)

0

bez nich sie orgii nie odpala!

1

no to Lemar + 20 ml

0

hehe, albo orgia aby bardziej jeszcze zapomniec

0

pogba wlasnie pokazal jakim jest kozakiem
nie zrozumiem nigdy czemu jest zaliczany do sameg szczytu pilki

0

wybacz ale Cie nie rozumiem, poniewaz holandia gra dokladnie odwrotnosc barcy (moze nie dokladnie, ale dla mnie to przeciwny biegun)

2

przyjemnie sie oglada upadek reprezentacji Holandii, wszytkie te napiete twarze w rodzaju robbena czy sneidera, van persie tez drazni

0

mam nadzieje ze nocne mecze za oceanem beda ciekawsze, europejska pilka reprezentacyjna to jest towar zastepczy
co za nudy francja holandia
a propos francji powoli zaczynam lubic ich reprexentacje bo od zidana nienawidzilem maksymalnie, a pozniej prze benzeme
dzis nie lubie Girou i Pogby, ale Griezmana bardzo :)

0

no nic mam odmienne zdanie
ale zgacam sie co do lipca

0

sam gracz poprosil o transfer a nawet ten za...ny zarzad zlozyl juz pare ofert LFC zdecydowanie wykorzystuje boom kwotowy, co zreszta zrozumiale, ale do pewnego momentu
jesli to prawda ze barca zlozyla oferte na 160mln to zdaje sie ze to sa ceny spekulacyjne, bo nawet przy neymarze cou nie jest chyba az tyle wart w tej chwili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?