0

Jeremi mogl sie po prostu zasmiac i poklaskac do trybun, przynajmniej lepiej by mu sie zrobilo a widzowie na pewno docenili by ten zart

0

rezerwowy sklad City jest lepszy niz wiekszosci zespolow w LM :D

0

ukryta krytyka systemu

0

nie chce go obrazac, ale Zizu to mi Janasa przypomina, twarde spojrzenie za korym ma sie wrazenie wieje wiatr w zakretak czaski, i buta na 100%
gosc emanuje pasywna agresja i jakas frustracja, wczesniej mi sie wydawalo ze jestem uprzedzony
ale teraz mam wrazenie ze jednak nie jest to poglad calkowicie krzywdzacy a co najwazniejsze bez sensu

inna sprawa ze moze tak mowi bo filary druzyny Ronaldo i Benzema graja tak jakby juz formy mieli nie odzyskac, 50% na to ze Ronaldo juz bedzie gral tak juz do konca, i bedzie mial przeblyski na jakis czas ale ogolnie to juz powinien przejsc do USA albo WBA to jeszcze z Krycha sobie pokopia
to nie zlosliwosc gosc od dlugiego czasu nie prezentuje stalej dobrej formy, nie jest solidny, zero dryblingu, traci wiele atutow ktore go charakteryzowaly przez lata

stad Zizu tak sciemnia bo jak powie co ma w sercu to wybuchnie szlochem
"Prawda jest taka ze Cristiano i Karim sa skonczeni bueeeeee..."
:D

0

nie jest to specjalnie trudne, wystarczy nie jesc chleba z przenica, a najlepiej wcale nie jest chleba bo jest tam cukier
generalnie pieczywo jest zrodlem zla :)
jesli nie mozesz wytrzymac jest pieczywo bez cukru i przenicy, wystarczy sie nieco wysilic w sklepie
inne przenne skladniki, to np makaron, tez mozesz go zastapic nie przennym
mozna tez zamias chleba jest pieczywo ryzowe itd

0

po mundialu bedzie drozszy

1

tak na dodatek, Sergio sobie przypomial nieuznana bramke z Valencja, zaraz po tym co widzial dzis na Camp Nou, tak sie wsciekl ze postanowil zalapac druga kartke w ramach tego samego protestu

Ronaldo caly czas protstuje ze dostanie ZP, uwaza ze mu sie nie nalezy, ale nie moze nic zrobic...

2

dzis Suarez gral zdecydowanie lepiej niz zwykle przez ostatnie tygodnie i delikatnie mowiac niegrzecznie zbrac mu jeszcze bramke ktorej nie uznano
przeciez jakich on by skrzydel dostal!

0

przynajmniej dystans sie nie zmienil, co uznac trezeba za sukces

0

raczej do narkomanow, spore grono odbiorcow

0

bez porownania, polska w ataku ma tylko lewego

0

dlatego o tym napisalem :)

2

jak polska repra wyjdzie z grupy bedzie to sukces, poniewaz i Kolumbia i Senegal maja bardzo dobrych graczy, na codzien wystepujacych w najepszych ligach.

Zaryzykuje ze zawodnikow Polska wcale nie mamy lepszych, jeden Lewy i potem 2-3 graczy to nie jest jeszcze klasa swiatowa, jak sie chyba niektorym komentatorom wydaje.



Mam wrazenie ze z Senegalem bedzie ciezej niz z Kolumbia, kondycyjnie i technicznie bedzie to maksymalnie wymagajacy mecz

0

Rahim Sterling, przepłacony i przereklamowany piłkarz,
kibice czasem na prawdę "mają" nosa

0

niestrzelenie karnego nie jest bledem w takim sensie, w jakim nieuznnie bramki, pilkarze i sedziowie maja zupelnie inne funkcje na boisku

maksymalnie glupi i populistyczny argument

0

w dzisiejszej sytuacji niech gra nawet na skrzydle za Delofeu, juz wole aby Ivan zostal na boisku aby Delo nie wchodzil w ogole
moze tez grac za Suareza :)

1

na 100% ktos poza mna dopuszcza do siebie ta zakazana mysl

0

irytuja mnie wywiady z valencia po skandalicznym remisie, mecz wygladal by inaczej
szkoda ze sedzia nie strzelil jeszcze gola barcy
wstydu nie maja i tyle

0

niech wraca alexis i ney

0

to prawda, ale nelson mial i tak duzo strat na swojej polowie

0

zakladajac ze mamy trzy pozycje w ataku, to na boisku funkcjonuje praktycznie jeden zawdownik, Leo probujac od paru meczy wjezdzac w obrone nie ma zadnych alternatyw, Suari nie potrafi sie ani ustawic ani oddac pilki, Delofeu ja traci, albo zle podaje

Dzis najepiej - nie liczac nawet bramki - spisywal sie tam Jordi i Iniesta, tradcyjnie (oby tak zostalo) calkiem przydatny w ataku byl Paulinho (nie mial dzis rewelacyjnego meczu, ale on i tak gra lepiej niz wydawalo sie ze nawet potrafi)

Duze rozczarowanie, poniewaz Barca bez Messiego w Turynie grala lepiej niz dzis - z Messim - w drugiej polowie.

Bramke stracilismy przez Semedo, od dluzesz chwili dawal ciala na swoje stronie to i Valencja to wykorzystala.

0

to sie tyczylo pierwszej polowy
ozywili sie w drugiej,
zreszta o co Ci chodzi dawno nie widzialem tak irytujacego meczu, brakowalo tylko aby kontratak po nieuznanej bramce zakonczyl sie bramka
pilka leciala na tyle wolno ze na ekranie laptotpa bylo widac ze przekracza linie
(nie, k... nie w powtorkach a na zywo)

1

wygladala by inaczej, poniewaz Valencja musiala by zaatakowac, a Barca nieco skupic sie na kontraatakach
Valencja zagrala dobrze przez 15 min, a pozniej mieli z gorki bo Barca musiala odrabiac straty

to ze gra z przodu byla wyjatkowo zla to inna rzecz
ale nieuznana bramka miala arcy wplyw na przebieg spotkania

0

przysnelismy? nic nie mieliscie do powiedzenia, skandaliczny mecz, przy takiej wadze spotkania zabierac komus zwyciestwo i bezcenne dwa punkty

0

dzis za duzo slabych wystepow, Semedo za kazdym razem problem gdy atak z jego strony, Ivan, na prawde srednio, prawie slabo. Paulinho mogl duzo lepiej, ale mistrzem okazal sie jednak Suarez, to jest dramat co on gra, jego uczestnictwo w akcjach prawie zawsze klapa

0

valencja ten mecz zremisowala calkowicie niezasluzenie, pierwsza polowe powinna przegrac 0:1
nie miala zadnych argumentow przeciw Barcy
ozywili sie na 15 min, calkowity niesmak

0

obawiam sie ze to byl zart

0

dzis griezman gral tak zlabo ze chyba nawet na barce b sie nie nadaje....

1

jesli do barcelony to tylko do espanoylu

0

to ze juve jest bez formy jest oczywiste dla wszystkich zainteresowanych.
glowna czesc mojego postu dotyczyla tego ze bylem zaskoczony, a pozniej pelen podziwy dla trenera

uwazam ze juve nie wiedzialo o co chodzi z tym ze messi nie wchodzi, mysle ze ich to zdezorientowalo, bo mieli w zamysle co sie ma niby wydarzyc jak on wejdzie
starali sie ale bez rezultatu, dopiero pod koniec meczu jakby dopiero nabrali swiadomosci ze trzeba zaczac grac na serio

to sa oczywiscie spekulacje ale do tego sa komentarze

Delofeu nie nadaj sie do Barcy, to na pewno, ale Ivan to sie nie zgodze
poniewaz on potrafi grac barca, potrafi wlasciwie oddawac i podawac i gdyjest jakis problem w srodku to Ivan w swojej wmiare ok formie jest przynajmniej solidny
Delo niestety nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?