5

@ViscaBarca123 a co ty myślałeś? Zobaczył, że marnuja Alene, Puiga czy Malcoma i nie przyjdzie. Po co po grze z seniorami ma przychodzić do 3 ligi i grzać ławkę? Jeszcze po Copa America xd. On moze teraz wszystko. To jest dowód, że na wielki talent trzeba stawiać, a nie czekać aż skończy 23 lata, bo potem wychodzi sredniak.

0

Szatnia może sobie gadać. Co za rozmieszczeni piłkarze.

0

@BaroPodertos no widzisz. Ograł go 20 latek, a nie mogli go ograć Celty czy Huesci. Wniosek jest prosty.

0

@WildKidzML to ty sobie poczytaj wypowiedzi Isco, Modrica, Suareza, Neymara i Coutinho. Tak na szybko z brzegu.

0

@rado_Barca tak, Barca nie kupi zmiennika na takim poziomie za cenę Malcoma. Najważniejsze jest też to, że on mógłby się pogodzić z rola w zespole. No przecież głupi nie jest i widzi, że Messi zajmuje jego pozycje. Fajnie jakby Barca grała 4-2-3-1 z Dembele o Malcomem po bokach, Ale do tego trzeba trenera z jajami.

0

@Dejvv ostatnia kontuzja Neymara to jego głupota xddd. 

0

@MarioVeB! 1000 minut z czego najwięcej w PK, a w lidze ochlapy. Nawet to nie były mecze z wyższym ryzykiem, a Arthur przez tyle minut nawet nie zrobił wyraźnego progresu. Gra to samo co w Brazylii.

1

@MarioVeB! I grał też w jednym z ostatnich meczów o mistrzostwo ligi, a nie o pietruszkę. Chyba z Leicester jak sie nie mylę.

4

Najlepsze jest to, że Bartek rok temu chciał zrobić niespodziankę Valverde,i kupił Malcoma, a Valverde wywalone jajca na młodych piłkarzy, bo są bez doświadczenia. Śmieszne. Przecież u Pepa czy Kloppa to by była bestia. Tak samo Coutinho czy Dembele. Ja już wierzę, że łamiący Dembele to wina nijakiego sztabu trenerskiego. U Pepa by go ogarnęli. Nie potrafią motywować, a mają umiec odmienić człowieka i mu pomóc w problemie? Go to nie obchodzi, wróci do domu i zagra 4-4-2, a jak odejdzie, to na ratowanie Barcy może być za późno.

0

@Odesseiron czyli każdy. De Jong dostalby 5 mln mniej, to nie przyszedlby do Barcy

0

@Odesseiron Modric, Isco, Asensio to też najemnicy? A co mowil Suarez  Realu?

0

@BarcaInfo ale dymy. W Realu nawet takich nie ma, a pusto w gablocie po sezonie.

4

Komentarz usunięty

1

@CZAJUN_119 będę oglądał, Ale już nie będę się tak udzielał i angażował, bo nie ma sensu. Jak zasnę to zasnę. Nie to nie.

1

Dembele gdy grał, to był 2 najlepszym piłkarzem ofensywnym, a oni chcą go oddać. Suarez nie w formie, będzie tylko spadek. Busi, Rakitic to samo, Ale nie, oddajmy Dembele. Omg co za nieudacznicy tam pracują.

3

Romero ostatnio nie w formie. Słaby dziennikarz się z niego zrobił. Nic się nie sprawdza co on pisze.

1

Martinez i Henry asystent. Mmmm podoba mi się to. Trener, który nie jest nijaki i nie będzie bal się postawić na młodych.

1

@BarcaInfo czytaj ze zrozumieniem.

5

@BarcaInfo twoje transferowe plotki i to co się dzieje w szatni wyjęte z Marci są bez sensu.

1

@Bagsik88 oni strzelili bramkę. I trzeba głosno o tym powiedzieć. Sędzia pomogl Barcelonie. Z Varem nie byłoby powrotu.

0

@Croocers Emery to kozak.

0

I co teraz zrobić. Zaufać Valverde i uwierzyć, że Coutinho i Malcom rzeczywiście są słabi czy Valverde to po prostu dobry manager, a słaby mentor, nauczyciel i trener. To jest różnica.

6

Ale mnie to wkur, denerwuje. Osmieszyl nas Valverde i jego kochankowie lub pupile. Jak kto woli. A biali jaka bekę z nas mają. W sumie słuszna. Ten zarząd wydał 300 mln na 2 zawodników, którzy walczą o jedno miejsce w składzie i do tego te kompromitacje. Ale to jest wkurzające jacy nieudolni ludzie tam pracują. A Malcom za 40 mln zjada Coutinho, a i tak na niego nie stawiał ten ktoś. Malcom czy Puig byliby Kozakami teraz, gdyby przejęli minuty Coutinho i te zbędne Rakitica, Busquetsa i Suareza. Suarez to skończył aż na stole operacyjnym.

2

@kondi21 ty stawiasz co rok i jesteś biedny, a ja zarabiam na byciu realistą.

0

@Hawajczyk nie stawia się nigdy na obrońcę na skrzydle. Nawet jakby miał tam biegać Tello czy Deulofeu. No Valverde pokazał teraz zaufanie do Malcoma.

14

W następnym sezonie podniesiesz się, ale w Mediolanie z łóżka.

10

Co łączy Valencie, Rome i Liverpool? Wychodzili spod pressingu i zakładali go  tak jak Barca powinna. To koniec Barcy jakiej znamy. Zaniedbana linia pomocy i trener z mentalnoscia nie nadającą się do Barcy. Mentalność przegrywa i wiecznego obrońcy, bo myśli już na początku, że jest słabszy.

3

Dzięki Valverde za szydere na każdej stronie. Styl gry tragiczny. Az się krew gotuje. Nikt tak koncertowo nie przegrywal trofeów jak Barca przez te 2 sezony. Ja już w październiku wiedzialem, że może tak się skończyć. Jaki wstyd. Niezły tryplet. Nawet dubletu nie ma. Jest dublet, ale kompromitacji i zalosnosci. Pozdrawiam optymistow co pisali o zdobytym dublecie przed meczem. A jaka szydera tutaj była z krytykow Valverde.

0

@Commando może nie piłkarze, ale trener już tak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?