robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wague przesiąknie pragmatyzm Valverde do kości tak samo jak Coutinho czy właśnie Semedo. Już nawet widać, że Dembele nie może wrócić do formy i jest niewidoczny w meczach.
0
Pracuje i biega, ale nie martw się. To widzialna praca. Jak jej nie widać, to znaczy, że jej nie wykonuje. Eto czy Ibre przypomniałem, bo Suarez nie musi być punktem odniesienia do następnego napastnika. Eto chociaż faktycznie ciągnął zespół w LM.
0
harowanie, praca w defensywie. Przed Suarezem grał Eto'o, Ibra i problemów nie mieli. Nieoceniona praca Suareza. Tzw. niewidzialna.
1
Piłkarz bez pozycji, to piłkarz do niczego. Taki jest Coutinho, Dybala i Griezmann. Najgorszy sort piłkarzy. Już bym wolał ofensywnego pomocnika do pomocy i prawdziwego napastnika.
0
Ty już nie powinieneś nic pisać o angielskim futbolu. Semedo ma kapitalny drybling. Znacznie lepszy od Roberto, bo Roberto nie potrafi wyjść spod pressingu jak przeciwnik już jest blisko i tylko nabija na aut i nic z tego nie wynika. Wague czeka to samo jak Valverde zostanie. Wbił się bez pardonu i zagrał dobre 2 mecze, ale potem przesiąknie go ten pragmatyzm, ta filozofia Valverde, tak jak Coutinho i zacznie źle grać.
1
Nie tylko La Rambla taka zła:
1
Ten sezon to powinien być ostatni sezon z Roberto na PO... Jest Wague w rezerwach, który nie odbiega umiejętnościami od Roberto na tej pozycji. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Roberto nie jest czołówką światową. Dobry gracz jako zmiennik, dopełnienie składu.
0
Nie zrozumiałeś. W AM przy defensywnym stylu gry nie pokazuje swoich maksymalnych możliwości. U nas w Barcelonie też nie ma ofensywnego stylu gry, a podobny co w Atletico. Więc nie ma sensu kupować zawodnika za 120mln€, który koniec końców pokaże tyle samo co zawodnik za 40-50 mln €.
0
Nie widzę tego transferu. Griezmann na lewym skrzydle pokaże max. 50% swoich umiejętności. To już lepiej tam Malcoma wpychać. Poza tym za wiele Barcy nie pomoże przy defensywnym stylu gry, a trzeba by było odblokować jego potencjał maksymalnie, bo tak to nie ma sensu. Coutinho źle wypada, bo Barca Valverde nie ma wysokiego pressingu i ma tę 5 razy piłkę na mecz i 5 razy ją straci. U Guardioli Coutinho miałby piłkę 30 razy na mecz. Tam co chwilę Sterling traci czy Bernardo, ale wysoki pressing i jest odzyskanie piłki. No nie wiem czy to dobry transfer. Po prostu na uspokojenie kibiców transfer nieprzemyślany.
0
Ja uważam, że Malcom na lewym skrzydle jest lepszy od Coutinho, a jest jeszcze Dembele.
1
Griezmann na lewym skrzydle wiele do ataku nie wniesie, zapewniam Cię. Po drugie obrona Barcelony, to wysoki pressing. Nie ma to jak City Pepa. Streling się bawi, traci piłkę i za chwilę ma ją znowu City i tym razem to Silva może się zabawić.
3
Trzeba było dać szansę Abelowi. Zawsze młodemu się daje szansę, a nie wypożycza dziadka, który ma najlepsze lata za sobą. Serio? Ktoś wierzył, że Boateng będzie czarował i będzie lepszy od naszego juniora, który okres adaptacji ma dawno za sobą?
0
I co z tego, że był. Liga Mistrzów od 4 lat udowadnia, że jest na nią za słaby razem z Busquetsem. Być może to wina tego, że grają razem w składzie.
1
Ja myślę, że mogłoby 3 odejść - Rakitic, Coutinho i Umtiti.
0
Frenkie, a nie Frankie :)
4
Wiecie co? Czytałem książkę i tak myślałem sobie. Nie ma co szukać winnych. Niech Segura poleci, bo powinien już dawno polecieć i tyle. Celem głównym na następny sezon powinna być liga. Tym bardziej, że Zidane to samo ogłosił. Sprzątnięcie ligi Realowi sprzed nosa kolejny raz. Nie myśleć o LM, bo to nie ma sensu. Z tym środkiem pola, już nie używając słowa, które można znaleźć w lesie, nawet Guardiola, by LM nie wygrał. Dać sobie spokój z tym, a samo to przyjdzie. Nie powinno to być obsesją klubu. Guardiola jak obejmował Barce myślał o tryplecie? #NaPiwno. Zmienić kilka rzeczy i dalej robić swoje. Mam tylko nadzieję, że Valverde zmieni podejście do młodych graczy, i że te 2 sezony dały mu do myślenia co robić z takimi gośćmi jak Rakitic/Busquets. Niech tylko nie boi się ryzyka, niech zaryzykuje. Moim zdaniem już tym samym szkieletem więcej nie osiągnie. Real się wzmocni, a prawdę mówiąc ostatnie wyniki z nimi były już na styku i na krawędzi przegranej. W meczach z nimi można było dostrzec takie same widmo jak z Romą czy jeszcze o tym nie wiedzieliśmy - z Liverpoolem.
0
Powołał Puiga i nie dał mu nawet minuty pozbawiając jednocześnie Barce B szans na awans. To wszystko mówi o tym trenerze. Puig ma większy potencjał od Rakitica. Tu nie chodzi o to kto teraz jest lepszy. Valverde regularnie dawajac szanse gry Malcomowi, Puigowi moze zachować ciągłość, a tak kontuzja Dembele i dupa. Desperackie liczenie na nieogranego Malcoma. To samo z środkiem pola. Puig dawał już radę, ale wątpię, że będzie grał tak ofensywny piłkarz. Barca Valverde już nie ma wysokiego pressingu, a autobusu taki pilkarz nie potrafi stawiać. Zreszta Rakitic też co widać po ostatnich wpadkach w Lm czy meczach z Realem, Levante itd. Guardiola by się porządnie zaopiekował Puigiem. Nie miałby problemu posadzić na ławie Busquetsa, Suareza czy Rakitica.
0
Alena. Mało minut. Puig też.
0
Myślałem, że Aguero to mądry gościu. Odnosząc się do informacji z tiki taki zmieniam zdanie, jak większość nas chyba.
1
Jakby dał cel wygranej, to byłby morderczy pressing, a nie autobus i wpuszczanie Malcoma jak już jest pozamiatane. Barca słynęła z wysokiego pressingu. Obecnie nawet tego nie ma.
0
Bernardo Silva, Sterling, De Bruyne
0
Używacie menadżera haseł? Polecacie jakiegoś? Mnóstwo recenzji, ale niepewnych, a chciałbym poznać opinię zaufanej osoby.
0
Ale jak, gdy Valverde zabiera najcenniejszego ich zawodnika do pierwszej drużyny, a potem nie daje mu grać? Niesamowite chamstwo.
0
Opylili za bezcen Eto'o, potem Ibrahimovica, a nie potrafią sprzedać Rakitica. Ale wtedy trenerem Barcy był geniusz i wizjoner. Co tu porównywać.
0
No dostanie nasz Abel następne szanse za rok pod koniec sezonu i będziesz piał z zachwytu.
59
Racje masz Alba. Do tej pory tuszował wszystko Messi. Tzw. pudrowanie trupa.
6
Puig bez minut i Valverde pozdrawiają z pierwszej drużyny.
14
Szkoda tylko Puiga. Barcy B nawet nie pomoże XDD. Chociaż Abel potwierdził, że powinno się postawić na wychowanka, a nie na jakiegoś Boatenga za milion euro, który i tak od święta gra.
5
Szkoda, że Liverpool nie chciał w takiego bilarda pograć.
0
Nie wiem jak ty, ale dla mnie oni tak grają, jak dziś od początku sezonu. Wyjątkiem był zmotywowany Messi, który ciągnął zespół za uszy jak mógł. W LM jeszcze to jakoś szło, ale Barca trafiła na klasowego przeciwnika i żarty się skończyły.