0

2 razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, bo za każdym razem jest inna woda. Co zabrania podjąć pracę 2. raz w Barcelonie? Nic. Tylko raczej nie przyjdzie do Barcy, bo w City ma lepszych zawodników oprócz Mesjasza. Fakty. No i nie chce pracować z tymi samymi zawodnikami pewnie, bo musiałby ich trochę ustawić do pionu. Może, by przyszedł, ale jak będą kompletnie inni zawodnicy.

10

Jedyny plus tej porażki jest taki, że ludzie przejrzeli na oczy i zrozumieli, że Busquets i Rakitic nie mogą grać razem w składzie i prawdopodobnie nie będzie takiej samej katastrofy jak ta w Realu tylko szkoda, bo Barca zapisała się na kartach historii największych przegranych czy jak kto woli określenie na "F".

Wszystko zamazywał Messi. To on kreował za Rakitica, Busquetsa, prawego obrońcy i skrzydłowego. WOW. Przejmował od nich piłkę i cisnął do przodu, a oni stoją i się patrzą. Być może pasuje do Barcy Rakitic, ale nie może grać 2 ŚPD w składzie. Wszystko wskazuje na to, że się w końcu doczekamy technicznej i ofensywnej pomocy. Tak jest! No w końcu :D

2

Denis jest słaby, ale w ofensywie, kontrolowaniu gry dałby więcej niż Rakitic.

1

Jak ktoś z ciebie żartuje to odrazu zgłaszasz komentarz xddd.

0

No i w pierwszej połowie Barca wychodziła na połowę Liverpoolu 1 na 10 minut. To samo w drugiej połowie.

0

Może i jest na poziomie Barcy, ale 2 czy 3 ŚPD w składzie to zamach na najlepszą filozofię na świecie, którą Barca powinna chronić.

0

Jestem nudny i większość może miała też dość tego ciągłego gadania od Xaviego o DNA Barcy, ale to jest racja. Profanacja piłki nożnej!

0

Niech on już poleci. Wiedziałem, że będzie kosa jak w typowej amerykańskiej firmie, ale nie aż taka. Obecność tego człowieka w zarządzie Barcy wyjaśnia tartak w pomocy i brak wzmocnień do niej.

0

Gra Ajaxu i Barcelony. No bez porównania w ogóle. Opadli z sił, bo nie mają takich możliwości jak Barca, ale ta klepka i wychodzenie spod pressingu. Barca to by chyba popuściła w gacie od tego pressingu Tottenhamu.

PS. Gra w Barcelonie 3-4 ŚPD to jest tragedia, profanacja i zamach na dziedzictwo Cruyffa. Nie po to człowiek tyle lat przekazuje tę filozofię dalej, by ktoś potem to niszczył.

0

Chociaż potrafi się zastawić i przyjąć piłkę, bo Suarez teraz nawet tego nie umie.

0

Gra Ajaxu i Barcelony to jak niebo, a ziemia. Skończ już lecieć na zielone z bronieniem defensywnego stylu gry. Bronili się, bo już nie mieli sił.

1

Oj uwierz, że potrzebują :). Wiele osób nie docenia pracy dobrego psychologa takiego prawdziwego z zawodu i trenera, który potrafi motywować.

0

XD? Ajax chociaż miał sytuacje i nie odpadł tak frajersko jak Barca. I dało się ich oglądać chociaż w każdym meczu. Tottenham w sumie też ofensywnie grał :)

0

To są właśnie te detale i ławka. Neres kontuzja i Ajax musi grać w 10, bo Dolberg. Myślałem, że gorzej od Suareza nie da się zagrać, a jednak.

0

Tottenham też bardzo fajnie ofensywnie grał. Moura to kot. Szkoda tylko, że będzie angielski finał (XD), bo może być nuda. Już chciałem pisać, że Son się tam marnuje, ale wpakowali. Pachniało tym golem. Chociaż Ajax odpadł z honorem. Słupek Ziyecha... Za Tottenhamem w finale.

1

Upadek zawodników Barcelony V2.

0

Dolberg jaki zjazd zaliczył w ogóle XD.

1

Ajax! W imię ofensywnego futbolu!

6

De Jong aktualnie połyka Rakitica i Busquetsa. Pierwszy skład z buta powinien mieć u nas.

0

Najlepiej nic nie mówić. Słowa potrafią jeszcze bardziej zdenerwować niż milczenie. Jestem ciekaw co czuje Valverde czy Messi, ale na pewno dobrze się nie czują. Nikt, by nie mógł. Trzeba zrobić kosę w lato i po prostu tyle.

0

Oczywistość. Musi być kosa.

@Janiama nie tylko Ty tak pisałeś.

1

Co? Przecież większość ekspertów mówiła, że ławka Liverpoolu jest tragiczna, a Barcy jedna z najlepszych na świecie.

2

Bartek mówił, że Valverde zostanie trenerem nawet jak wszystko przegra, ale takiej kompromitacji się chyba nie spodziewali. Szkoda Valverde jako człowieka, ale tylko jako człowieka. Nie bardzo przepadałem za jego rolą trenera w Barcy.

0

I trzeba mieć zaufanie. Malcom wychodzi na boisko to jest sparaliżowany, bo boi się reakcji Valverde na złe zagrania. Klopp zbudował tak Origiego, że ten uwierzył, ze jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i może wszystko. Dostał wolną rękę. Origi też połknął Suareza, który ma z 4x więcej minut. A ludzie szukają zastępcy dla niego. Nawet Origi okazał się lepszy w tamtym meczu. Nie, zastępca za Suareza, to nie żadna filozofia. Wczoraj nie potrafił nawet się zastawić dobrze. Rola Suareza od roli, np. Aguero w City czy Lewego niczym się nie różni. Tylko w Barcelonie trzeba dobrze grać na małej przestrzeni, ale to Suarezowi wychodzi 1 na 5 prób. Również tej klepki Barca teraz nie prezentuje.

2

Dobrze rotował? Śmieszne XD. Gra 3 ŚPD w środku pola. Gdy Roberto wszedł to 4 ŚPD. Kto mu każe? Kto mu zabrania powołać Puiga czy dać Alene w środku albo Coutinho? Kogo to wina, że Coutinho gra źle? Klopp jakoś nie miał problemu z budowaniem go. 0 zaufania dla Semedo. Bardzo mało minut Aleni w lidze. Większość to gra w 3 lidze i PK. Brak zaufania dla Malcoma, który od Coutinho gorszy nie jest. Same złe decyzje, które doprowadziły do tej katastrofy. Ludzie nie mieliby mu za złe, gdyby wprowadzał młodego gracza na serio. Gorszej chwili od tej kompromitacji, by nie było.

Kto zabraniał Valverde ściągać fatalnego Suareza i dać szansę gry na 9 Malcomowi, Messiemu czy Dembele z prawdziwymi skrzydłowymi? No kto?

2

Jak on się zatrzymał w 2004 roku, to ja nie wiem, w którym zatrzymał się MU czy Chelsea. Rok rok z co raz słabszą kadrą zajmował top4. Dobry wynik. I gra była miła dla oka.

9

Oj tak Wenger jakby dostał pełną swobodę, to pokazałby światu, że jest świetnym trenerem. On jako jeden z niewielu patrzy na młodych graczy. Chwalił się, że chciał sprowadzać do Arsenalu przyszłe gwiazdy, ale niestety marka klubu mu na to nie pozwalała.

0

Puig w pierwszym składzie na ostatnie mecze to obowiązek. Rakitic niech sobie odpocznie, a w lato bye bye. To będą świetne czasy.

2

Wiem jedno. Rakitic i Busquets w następnym sezonie nie mogą grać w pierwszym składzie. Statyści. 2-3 ŚPD w składzie Barcelony. Co tu się podziało. Masakra, jakie zaniedbania. Jak zaniedbana jest pomoc Barcelony. Teraz pomoc Barcy kojarzy się z tartakiem, a nie polotem i finezją.

2

Bo opinie, że takimi zawodnikami wygrywa się mecze to głupoty. Owszem, ale taki zawodnik musi być otoczony topem technicznym. Pomocnikami z najwyższego poziomu, a Rakitic razem z Busquetsem w środku pola nie dają takiej kontroli i dominacji jakiej ludzie by chcieli. Oni nie mogą grać razem w pierwszym składzie. Serio. 3 ŚPD? Cruyff się w grobie przewraca, Guardiola z Xavim łapią się za głowy. Masakra co tu się porobiło.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?