robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja już spocony XDD/
0
Jak dasz więcej pieniędzy, to i twoje projekty mogliby brać. Tutaj o pieniądze synek chodzi. Nikt ci nie da więcej.
1
Śmieszne jest to, że Żyro z Koseckim objeżdżali go jak chcieli, a teraz on gra w Liverpoolu i jest jednym z najlepszych, a oni nawet nie wiadomo czy grają na poważnym poziomie.
1
Właśnie to jest świetne :D
4
Może naucz się czytać ze zrozumieniem. "Może dobry manager, ale nic więcej"
Miał to co miał, w najwyższej formie sędziów i gwiazdy w zespole i mu się to udało. Na przykład rąk nie gwizdali przeciwko Realowi, a dla Barcy już odgwizdali rękę w meczu z Interem.
@Kacper1432 Zamiast sprzedać gwiazdki i kupić nowe, to uciekł z tonącego okrętu XDD.
31
Zidane zniszczy swoją trenerską legendę, że niby taki dobry, a to nie jest typ rewolucjonisty. On nie ma podjazdu do Guardioli pod tym względem. Może dobry manager, ale nic więcej, a Pep to geniusz.
0
Żaden oszust. Istnieje coś takiego jak IPTV. Może z tym, że załatwi dostęp oszukuje, ale sama telewizja istnieje. Nawet plus z cyfrowym polsatem coś takiego dają teraz.
1
Tak samo jak kiedyś Neymar i Coutinho marzyli o Realu jako dzieci, a w drugą stronę Modric, Isco i Asensio :D.
0
Burnley pod polem karnym cały mecz z 20 sekundowymi wypadami na połowę City :)
1
To się nazywa po prostu geniusz trenerski, logika i inteligencja transferowa. Nie robią transferów 2 zawodników za 300 mln € na 1 miejsce w składzie.
0
Jaki tam autobus stoi. Nie można się bronić całe 90 minut. To musi runąć.
0
Napiszę tak. Jak ten gościu symulował to Klich dobrze zrobił. Nie dla symulanctwa w futbolu! Czerwona kartka zasłużona. Co by się nie stało nie możesz tracić nerwów i kogoś walić w twarz. Gwizdka nie ma grasz dalej. Takie są zasady. Bo ktoś sobie leży to masz piłkę wykopać? Bo takie życzenie? Głupota taka sama jak przy spalonych, co zawodnicy zamiast grać podnoszą ręce w górę. Jeszcze śmieszniej jest jak w takiej sytuacji podnosi rękę do góry zawodnik, który złamał linie XD. Szkoda tylko, że bramkę musieli oddać.
1
Też tego nigdy nie zrozumiem. Jak już zajeżdżał graczy, to mógł dać im dograć La Lige do końca, a nie rotacje z pośladów wyjęte.
8
Hazard bezbronne dziecko skopal, a Neymar złapał go tylko za komórkę, typa, który prowokowal piłkarzy stojąc 0,5m od nich.
17
Nic nie zniszczyłeś, bo dwumecz z Chelsea to pech, a mecz z Interem to sędziowski przekręt. Żaden z tych klubów nie żałuję zatrudnienia Pepa. Oni zrobili, by to samo. Rozjaśnił kariery wielu zawodnikom i robi to dalej, a jest młody jak na trenera. Nowy kibic? Poczytaj sobie co zrobił z Barca B. Genialny trener.
2
I teraz porównać ich do Neymara w lidze brazylijskiej. Przepaść, inna skala talentu.
@cules100pro przecież to gadanie, aby gadać. Raz na 3 mecze zmieni formacje i tyle. To jest po to, by dziennikarze się odczepili
0
Niech lepiej będzie dla nich, by nie poczuli wygranej LM przed czasem...
1
Ale zniszczył PL i jest w drodze do zniszczenia po raz drugi. Pep jest geniuszem.
0
Pewno bardzo dobrze. Pomógł przy jedynej bramce dającą mistrzostwo, a po powrocie do domu sobie poogląda zdjęcia lasek, które mu wysyłają na fejsa.
1
Pierwszy sezon Arthura i może mieć tryplet, Vidal to samo. Dembele może mieć więcej pucharów od Mbappe. Coutinho to już w ogóle jakaś bajka dla niego grać dla Liverpoolu, przejść do Barcy i wygrać w 2 sezony pucharów tyle co oni przez 20 sezonów. Malcom pierwszy sezon i może mieć o jeden puchar ligi mniej od Cristiano. Można tak wymieniać nieskończoność. Coś niesamowitego.
5
Ale pięknie. Zazdro dla osób na Camp Nou :D
0
Zabraknie tej regularności. Ale może nie będzie aż tak źle? Może inny crack będzie ciągnął Barce za uszy i kontynuował sukcesy? Ha dobrzy by było.
1
Po co ten jad. Sam kręcisz tę karuzele.
0
Tryb ekonomiczny nie istnieje. Zawodnicy i tak swoje biegają za piłką.
0
To jest właśnie to. Mają pretensje za próbę strzału, a potem, gdy ma szansę na strzał, podaje i też mają pretensje, bo nie strzelał.
0
Przecież Messiego nie obchodzi Złoty But, tylko trofea z Barca, a Barca jeszcze nie wygrała tego meczu! :D
0
Suarez pokazuje zaufanie do kolegi, który ma hektary wolnego miejsca. Lepiej grać do Messiego, bo Dembele może zepsuje następny raz. Heh. A potem taki Dembele ignoruje Suareza i mamy płacz i machanie rękoma.
0
Przypadkowe ręki odgwizdują przed polem karnym, a w polu karnym już nie? Bo jaj nie mają? No i Hajto już tłumaczył czemu wysocy gracze mogą biegać jak na lodowisku. Po prostu takie korki dzisiaj robią.
3
A nie mówiłem? Alba próbuje podać do Messiego jak go 3 kryje, a nie wystawi Dembele piłki na 100 % sytuacje prawie.
0
Co Ty piszesz. Alba i inni podają do Messiego nawet jak jest zasłonięty 4 graczami i tracą bezsensownie piłkę, bo jak to nie podać do boga, ale jak już przy Dembele stoi jeden gracz, to jest problem?