0

A czemu nie? Nie każdy gra w wieku 20 lat jak Messi, Cristiano czy Mbappe. Właśnie przez Messiego i Cristiano ludzie inaczej zaczęli patrzeć na młode talenty i gdy już dochodzą do 23-25 roku życia nic nie pokazując, to już wieszczą koniec wielkiej kariery, a teraz od młodego zawodnika, nastolatka, 20 latka wymaga się, by dołączył do Barcelony czy Realu i niszczył system. Nie sugeruję, że Deulofeu może jeszcze być najlepszy na świecie, ale tak to wygląda. Np. boczni obrońcy większość, to też nie kozaki od młodziaka, Salah też, gdzie był przez ostatnie lata, De Bruyne to samo?

0

Po prostu Guardiola ma niesamowite oko.

1

Nie trzeba nikogo na prawą obronę sprowadzać.

1

I tak się zmarnuje. Pójdzie na wypożyczenie do jakiegoś średniaka z Holandii i tyle go było widać. Perez ma bzika na punkcie straconego Neymara. Barca chciała Viniciusa, to wszystko zrobił, by nie wylądował w Barcelonie, to samo z Rodrygo.

0

Strasznie denerwują mnie te przerwy między Ligą Mistrzów. 6 meczów przez 3 miesiące, potem losowanie, miesiąc czekania - 1/8, miesiąc czekania na 1/4. Powinni coś z tym zrobić, by to było jeszcze ciekawsze. A tak mija i przemija. Mało jest też tych meczów z najlepszymi. Niby jak gra "twoja" drużyna, to są emocje, ale i one szybko się kończą. Format 8 grup po 4 zespoły jest według mnie słaby i nieciekawy.

Wydaje mi się, że jest dużo sposobów, by zmienić LM na lepsze.

1

Jak wystrzeli będzie uwiązany biednym kontraktem Nike? Jak wystrzeli gdzieś za 6 lat, już mu dadzą 60 mln € i jak nie będą chcieli dać podwyżki, to taki Adidas czy Puma pewno chętnie wykupią kontrakt dopłacając resztę i podpiszą już na bogatości. 10mln € dla Nike, to też nie jest jakaś duża suma, już pewno inne gwiazdy za ten czas będą.

@Santi8 coś się jednak mylisz, bo ten tatuś ma wszystkie papiery i robili normalnie wszystkie badania, by wokół chłopaka nie była chora atmosfera. Przecież Lukaku mówił, że też go wyzywali, że ma przekręcony licznik, nawet rodzice dzieci z przeciwnych drużyn. Genetyka panie, nie trzeba tłumaczyć tego, że murzyni mają inne geny? Lepsze, np. do szybkiego biegania?

6

To jak to w końcu jest? Kibice Liverpoolu cieszyli się, że Coutinho odszedł czy mają ból dupy, bo był taki dobry? Hipokryzją mi tu wieje na kilometr.

1

"Agencja AFP studzi emocje i zapędy zwolenników teorii spiskowych. Podkreśla, że nagranie zostało zarejestrowane o godzinie 17:05, a więc na ponad półtorej godziny przed wybuchem pożaru. Stwierdza też, że kamera, która wszystko nagrała, znajduje się na wieży Montparnasse, oddalonej od katedry o ok. 2,35 km".

Lubicie teorie spiskowe co :D? Jeszcze to był wietrzny i słoneczny dzień.

0

To złe jest twoje zdanie, bo statystyki mówią inaczej.

0

Nieprawda. Messi jest jak ładna kobieta, która ma to i to dobre, a Cristiano jest jak dupa, dobra, ale są lepsze.

1

Można dodać, że przy pierwszym golu po metrowym spalonym (Przesadzam pewnie, ale nie dało się nie zauważyć tego spalonego). XD.

27

Chcesz być najlepszy, hegemonem, to trzeba grać, wygrywać i nie zwracać na to uwagi. Ajax nie ma z tym żadnego problemu.

0

Nie wiem, takie coś "D





0

Ale Dembele gra na lewym skrzydle póki gra Messi, to o co ci chodzi.

2

To po co piszesz o kozaku na lewe skrzydło, jak przez najbliższe sezony jest to niemożliwe.

1

Nikt nie dojdzie. Albo dojdzie i będzie grzał ławkę. Kozak na lewe skrzydło? To gdzie niby Coutinho ma grać, który byłby najgorszym skrzydłowym? Rozumiem, że ten komentarz napisałeś w formie żartu.

4

Barca też wydała 500 mln € na transfery, a była 1/4 od 3 lat. Wiesz czemu Guardiola Jesusa nie wpuszczał, a Sane dopiero tak późno? Zdradzę ci tajemnice, to jest dość logiczne. Jesus jest słabszy od Aguero, Bernardo Silvy i Sterlinga, a oni wczoraj grali na bardzo wysokim poziomie. To samo z Sane, wpuścił go w ostateczności, bo wczoraj atak grał na bardzo wysokim poziomie i za bardzo nie miał za kogo go wpuścić. Dopiero za pomocnika w ostateczności.

Za Mahreza w pierwszym meczu mógł go wcześniej wpuścić, to tyle.

38

Oni w Barcelonie mają taką kartkę. 50 nazwisk, z czego 10 podkreślonych, na które trzeba zwracać uwagę. Do lipca jeszcze się to zmieni 20 razy. Tych plotek będzie multum. To jest oczywistość, że go obserwują, nic nowego.

W Marce i ASie się chyba nudzą, Real odpadł ze wszystkiego, to nie wiedzą co już pisać.

0

Też tego nie rozumiem. Tutaj większość osób jest za rozwojem Polski itd. a mają problemy z tym, by się piłka nożna rozwijała i była ciekawsza XDD. Aktualnie do piłki nożnej na najwyższy poziom nie wejdzie się bez dużych pieniędzy. Chyba część ma tu ból tylnej części ciała, że PSG i City zgarniają ciekawych zawodników, a potem są nie do wykupienia.

1

Komentarz usunięty

3

Nie no ciężko się dyskutuje z kimś kto zaczął kibicować Barcelonie w 2015 roku. Guardiola jest lepszy i nic tego nie zmieni. Po prostu. Eto'o ma ból dupy, bo go wykopał z Barcelony i tyle, a Ibrahimovic mówił do do Guardioli - Ten filozof, przez tego filozofa musiałem odejść. Ma szacunek.

Trofea to nie wszystko. Trzeba zostawić po sobie coś, co można wspominać latami. Ośmieszasz się. Jednak trollem jesteś, troll się w końcu ujawnił.

0

Nie, Dembele odgrywał rolę Messiego na boisku większość czasu w przeszłych klubach. Prawe skrzydło, ŚPO, zawodnik pokazujący się do gry nawet w linii pomocy.

1

"I tak ma szczęście, że ma De Bruyne który w pierwszym meczu siedzial "

Aha, jakby w Barcelonie nie grał Messi 5x lepszy zawodnik od De Bruyne. Wiesz czemu nie robił żadnych zmian? Ciężko się robi zmiany, kiedy każdy w ataku gra na prawie kosmicznym poziomie. A zdjąć pomocnika i wpuścić skrzydłowego przy korzystnym wyniku, to też samobójstwo :)

Ty chyba trollujesz. Pep gorszy od Valverde? Pepa większość zawodników wspomina. Dzięki Guardioli dużo graczy się rozwija na najwyższy poziom. Dziwne, że akurat u Guardioli De Bruyne i Sterling młode talenty zaczęły grać tak jak powinny nie? Wcześniej nikt nie umiał wykorzystać ich potencjału.

1

Mogą przełożyć matury o tydzień z powodu strajku.

0

Powrót Barcelony miło się nie wspomina, bo była pomoc sędziego. Poza tym potem Barca dostała od Juventusu.

0

Po co ma przejąć średni zespół jak jest wielkim trenerem, to i dużo zarabia i przejmuje najlepsze zespoły? Messi też ma udowodnić, że jest świetny i przejść do słabszego klubu?

0

Co LM potwierdza? Jakby patrzeć tylko na LM, to Liverpool, Milan są większymi klubami od Barcy, a Messi jest gorszy od Cristiano. Jego wina, że obrońcy podają do przeciwników, albo Aguero nie trafia karnego?

"Pep jest top trenerem swiata".

"na przekor ogolowi mowie ze easy Pep nie taki kapitalny jak go maluja. A LM tylko to potwierdza"

Nie rozumiem szczerze mówiąc. Malują go tak jak na to zasłużył. Niby Zidane jest wspanialszy od Pepa?

0

Nie no wczorajszy mecz przejdzie do historii. Praktycznie taka sama sytuacja jak Aguero strzelał gola na wagę mistrzostwa, gdy walczyli o nie z MU. I te miny. Pep się cieszy, skacze, Sterling w 7. niebie, a Pochettino myśli jakim prawem, jak my to zaprzepaściliśmy. Dele leży na ziemi i nie wierzy. Sędzia pokazuje, że spalony, sam Pochettino chyba nie wierzył własnym oczom, a Pep to już w ogóle.

1

Powiedz ty mi, jak tak można umniejszać komuś? Pan chyba nie kibicował Barcelonie, jak Pep był trenerem. Wiesz o tym, że to on już dobre kilka lat wcześniej niż Real mógł wygrać 2x LM z rzędu i to w pięknym stylu? Barca też odpadła z Romą wydając wcześniej 500 mln € na transfery i płacąc największe pensje piłkarzom. Umiejętności ma bardzo wielkie i nie wiele trenerów ma podjazd do niego. Pełen profesjonalizm, zarządzanie kadrą.

Wiesz kto poukładał Barcelone B? Przed Pepem w Barcelonie B był syf, nikt tam nie chciał się pchać, BA! Mu nawet odradzali objęcia drugiego zespołu, ale on to zrobił, poukładał Barce B, wyselekcjonował zawodników, część posprzedawał itd. Wprowadził pełen profesjonalizm.

1

Nie no, ludzie to jest tragedia. Już jest pisanie, że jak Barca przegra z Liverpoolem, to Messi niedostanie ZP, bo niby za co. Serio, patrzymy na to samo, a tak różni się na to pogląd. No przecież to jest niemożliwe. Każdy z nas za dziecka lubił piękne akcje, klepka, wychodzenie spod pressingu itd. (Raczej teraz też) bo to w piłce jest najtrudniejsze i jest to sztuka, to jak można nie doceniać umiejętności Messiego? Już jest robione, żeby tylko Messi nie dostał ZP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?