robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przykre jest to, że ci 2 zawodnicy muszą zaznaczać kto zagra w bardzo ważnym meczu. Szkoda tylko 150 mln €.
6
Jak ma się obudzić jak piłek nie dostaje XDD? Gdyby tam stał Messi, to Alba nie patrzyłby na innych tylko od razu dzida do niego.
11
Niech więcej Dembele ignorują.
0
"- Naprawdę żałuję meczu u siebie z Leganes. Mieliśmy dużą przewagę, a po trzech dniach mieliśmy mecz z Romą, ale grałem całe spotkanie. Zaczyna się mecz trochę wyczerpanym, ale zdajesz sobie sprawę z takich rzeczy. Trener zauważa takie szczegóły i myślę, że to pomoże w tym sezonie odpowiednio zarządzać składem pod tym kątem - powiedział Suarez radiostacji RAC1."
Tak samo jak Suarez.
2
Nie narzekam, ale Messi walczący o złoty but znowu na ławce zaczyna, a Suarez, który gra praktycznie wszystko od początku. Jeszcze mówił w wywiadzie, że nie powinien wychodzić na boisko przed meczem z Romą...
No i Alena po bardzo dobrym meczu na ławce.
0
Wyrasta nam szef obrony. Bardzo dobry obrońca, top na świecie w tym sezonie. Nawet jak Umtiti go wygryzie ze składu jakimś cudem, to odejdzie za kupę siana i będzie można dołożyć do jakiegoś cracka :)
5
Nie ma się co ich bać. Środek Liverpoolu to jak juniorzy w porównaniu do środka pola Barcelony. Nie jestem zbyt pewny siebie, ale tak to wygląda już nie pierwszy raz w tym sezonie. Chyba im mecz życia musi wyjść, by przejść Barcelone.
0
A inne sprawy? Jakość itd? Mało jest informacji na ten temat, a dużo opinii dzieci, którzy nic nie potrafią ogarnąć.
0
IPTV jest legit, czyste, sprawdzone? Interesujące to jest. Ktoś z tego korzysta, jakiś zaufany użytkownik tej strony?
3
Jak widzę, że podchodzi taki kloc do karnego i tupta przed karnym, to wiadomo, że nie trafi. Jakby było 20 sekund na postawienie pieniędzy bym tak robił.
Haha no hate, ale Miranda wydaje się, że to taki przegryw bez zwycięskiego charakteru i krwi. No tacy zazwyczaj się nie przebijają do seniorskiej piłki na najwyższym poziomie. Barca nie ma umiejętności i szczęścia do karnych nawet w dorosłej piłce xD.
0
Chelsea zasłużona bramka. Ładnie sobie grali z Barca.
Brawo młodziki Barcy. Ładna akcja, no ta bramka Chelsea ich zmotywowała.
1
Hahaha hahahah hahahah, ten samochód się sypie jadąc nawet prosto!
0
Gdy Messiego nie będzie mecze również będą ciekawe. Zwłaszcza, że Barca kupi nowe gwiazdy.
0
Do wszystkiego masz rację, tylko myślę, że z City i ich piłkarzami jest trochę ciekawie i śmiesznie, bo kto kazał nie kupować takich piłkarzy dla Barcelony jakich ma City? To Guardiola tam wszystko sam przeprowadził (z wielkimi pieniędzmi, ale przeprowadził), kupił bardzo dobrych zawodników i logicznie wydał te pieniądze, logicznie, to jest słowo klucz. Spójrz, tam najdroższy był De Bruyne i to się zakręciło koło 80 mln € chyba, a Barca wydaje 300mln € na 2 zawodników na jedną pozycję, gdzie można było za to kupić kozaka na skrzydło jak Bernardo Silva i kozaka do pomocy, obsadzić przy tym prawą obronę czy co tam, by się chciało, a Barca kupiła 2 piłkarzy na tę samą pozycję, gdzie prawdopodobnie jeden z nich odejdzie... No nie wiem jak to skomentować. Głupota.
1
No nie wiem czy ktoś tu to ma, ale wchodzę w opinie i sobie czytam. Dowiedziałem się trochę na temat tego sprzętu szybciej niż ty. Trochę, to dziwne XDD.
1
Jak chcesz komedie to polecam "Wicedyrektorzy", "Mogło być gorzej", "Dolina Krzemowa"
0
W tym roku już nie ma wymówek. Jak nie dadzą rady, to można by się pokusić o przemeblowanie pomocy i powrotu do korzeni.
1
Jak mogli go wypuścić wcześniej, gdy w Polsce jest łamana konstytucja?
2
A ja jestem kibicem Guardioli i niech on wygra PL, a Liverpool niech zostanie z niczym. Klopp ma pecha, że trafił na prawdziwą trenerską bestie. Może kiedyś coś wygra. Nie rozumiesz skąd na tej stronie tyle nienawiści i wrogiego nastawienia do The Reds? Ja nie rozumiem skąd na tej stronie tyle nienawiści i wrogiego nastawienia do City. Bo szejkowie wydają grube pieniądze? A niech wydają, piłka nożna jest przez to ciekawsza, tylko tak wejdziesz do piłki nożnej na najwyższym poziomie. Może boli tutaj ludzi, że mają kupe kasy i nie muszą się o nią martwić?
To nie jest nienawiść. Oczywiste, że jak ludzie kibicują Pepowi, to chcą by Liverpool przegrał i tak samo kibice Liverpoolu chcą, by Barca przegrała.
PS. City wydaje bardzo mądrze pieniądze i chyba najwięcej wydali na De Bruyne ponad 70 mln €. Tymczasem Barca kupuje na jedną pozycję 2 zawodników za 300 mln €.
2
Jaki ogół? Fakt jest taki, że większość kibicuje Guardioli, a zobaczenie komentarzy kibiców Liverpoolu, którzy są tak pewni siebie, którzy śmieją się z Pique, że pokraka, a Van Dijka nikt nie może przejść będzie piękne. Tym bardziej, że to Barcelona może zakończyć ten sezon Liverpoolu i cały hype na Salaha, Van Dijka i całego Liverpoolu.
PS. Nikt Kloppa tutaj nie krytykuje. Bardzo dobry trener.
2
No i co z tego, że tyle wydali. To jakiś problem XDD? Bo nie rozumiem. Lepiej wydawać pieniądze i wygrywać puchary, niż nie wydawać i mieć pusto w gablocie i wspominać dobre momenty na jutubie. No i zobacz Barcelone i też podlicz ile wydała przez ostatnie 5 lat pieniędzy. City najwięcej zapłaciło na tę chwilę za De Bruyne ponad 60 mln €. Robią mądre transfery. Co to za hipokryzja?
0
Ja tam cały czas Pepowi kibicuje i dobrze, że Liverpool może zostać z niczym. Wydaje kupę kasy, ale ludzie tego nie rozumieją, że lepiej wydać i wygrać jakieś trofea niż kisić kasę i nic nie wygrywać.
1
Co ty za bzdury wypisujesz. Ajax pokazuje, że nie z najlepszymi piłkarzami można grać ładnie i efektywnie. I teraz spójrz na potencjał kadrowy Barcy. Piłka ładna i dominująca dalej działa. Zresztą spójrz na Guardiole. Zmierza po 2 mistrzostwo PL i kilka pucharów, a przez ten czas świetny Liverpool, który ma inną taktyke gry nic nie wygrał.
0
Ta, wykorzystał tak jak Malcom. Bez znaczenia XDD.
0
Niech dają 50 mln €, albo niech nie zawracają dupy głupotami. Jak im cena za wysoka, to niech te biedne włoskie kluby mają godność i szacunek i się nie wcinają w poważne biznesy.
6
Pamiętam jak chyba ze 2 lata temu media podawały, że Messi chodzi do Bartka ze słynną karteczką z nazwiskami, kogo Barca ma kupić i sprzedać XDD. Media podawały, że nawet Ter Stegena chciał Messi opylić. Teraz tak samo jest z Cristiano. Takie dziennikarstwo to najgorsza rzecz na świecie. Tfu!
0
Swoje na pewno ma, ale dzisiaj biznesmenów mafiozów wsadzić do więzienia jest prawie niemożliwe. :)
7
Opłaca się stawiać na młodych i zdolnych. Może się to zwrócić i nie trzeba wydawać cały czas wielkich pieniędzy.
1
Czemu prowokujesz? Napisałeś 3 najlepszych, gdzie każdy z nich ma inną notę, a najsłabszego tylko jednego wymieniłeś. Ładna manipulacja i prowokacja.
0
OMGG Coutinho pomyśl i podaj do Messiego, bo może się zaprzepaścić szansa na coś historycznego i nie powtarzalnego!
Dobra, Messi chyba nie w rytmie. Uderzył jak nie on :D