9

@BarcaInfo ale od kibiców nie dostajesz pozytywnych opinii. Ludzie chcą show jak kiedyś w Rzymie, a ty go nie dajesz. Ciągle słyszę jak nawija o grze i skupianiu, a ciągle daje ciała.

0

@Siuwaks @FanBarcy22 Tak, 1.9 tdi, ale te 140 koni są znacznie lepsze niż 1.9 tdi 105 koni. Ja bym się nie pchał w Audi ze 105 koni.

0

Czemu teraz nie ma aplikacji HBO GO na dekoderze od cyfrowego polsatu evobox?

0

@FanBarcy22 1.9 105 koni, najgorsze silniki. Za tyle pieniędzy można kupić znacznie lepszy samochód.

10

@BarcaInfo Tylko wtedy sędziowie nie sprzyjali Barcelonie, a Realowi już tak ;) Chodzi mi o jedną bardzo kluczową sytuację młodego gracza.

0

@Janiama Malcom też tak myślał, ale strzelił gola i więcej nie wstawał z trybun ;)

7

@koziar Lepszy niż Vinicius i Rodrygo, ale nie tak medialny.

4

@IronSanHybrid @Fabik Ja też jestem w tej szczęśliwszej grupie :)

0

Jakaś plota mnie ominęła, że temat De Bruyne jest w gorących dyskusjach?

0

Ale Bartek przez tego wirusa ma przesraną sytuację :). Finanse się sypią, kadra stara i nie na światowym poziomie. XD. Jak wznowią rozgrywki, to ciekawe czasy czekają Barce.

0

@SuperPatsonFCB Real Sociedad - Barcelona
1:2
Sevilla - Valencia
1:1
Montpellier - PSG
0:3
Brest - Monaco
0:2
Fortuna Dusseldorf - Borussia Moenchengladbach
0:2
Paderborn - Hertha
1:2
Union Berlin - Bayer
0:2
Borussia Dortmund - Eintracht
2:1
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
1:3
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
1:2
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
3:1
Juventus - Roma
1:0
Lazio - Atalanta 2:1

0

Nigdzie dokładnej informacji nie potrafię znaleźć. Macie aplikacje hbo go na dekoderze evobox?

0

@bartoszekkk Ja na jego miejscu bym tu nie przychodził. Klub bez żadnego dobrego projektu sportowego z brudem w środku. W MU nie dość, że będzie mógł swobodnie rozmawiać po angielsku, to jeszcze będzie miał pierwszy skład. W końcu to PL i MU. Kto nie chciałby tam grać. Premier League - duże pieniądze, medialność, sława. Ta liga zaczyna się robić jak NBA powoli. Może ostatnio kluby angielskie przechodziły kryzys sportowy, ale liga jest widowiskowa. Mecze o normalnych godzinach, a nie mecze o 21 w Hiszpanii :) Śmiech na sali.

1

Mam nadzieję, że Barcelona nie upadnie i wytrzymamy do następnych wyborów.

1

@ranger3120 Flet.

0

@Kwiatek67 Obliczając czynnik ryzyka itd. to ze sprzedażą Dembele jest więcej wad niż zalet.

3

To był boks.



W naszych czasach gościu byłby miliarderem. Istna maszynka do robienia kasy w dzisiejszych czasch. Dziś na social media te urywki by latały codziennie. Na żywo by się chciało zobaczyć takiego zawodnika. To jak oglądanie kiedyś Barcy dla rozrywki czy Ajaxu.

0

@SuperPatsonFCB Valencia - Barcelona 1:1
Manchester United - Manchester City 2:0
Leicester - Liverpool 1:2
Arsenal - Bournemouth 3:0
Lille - Saint-Etienne 1:1
Celta - Real Valladolid 2:0
Sevilla - Real Sociedad 2:1
Leganes - Real Betis 0:1
Hertha - Schalke 1:2
Lipsk - Borussia Moenchengladbach 1:0
Lazio - Milan 1:11
Inter - Sampdoria 3:1

1

@LuisSalvano Dziennikarz musi być rzetelny i taki jest :)) Nie wypisuje głupot wziętych z kosmosu.

0

@SuperPatsonFCB Alcorcon - Barcelona
0:3
Manchester United - Everton (2:1)
2:1
Arsenal - Newcastle (3:0)
3:0
Lyon - Tuluza
2:1
Dijon - Marsylia
0:2
Celta - Real Valladolid
3:1
Levante - Real Sociedad
2:2
Real Saragossa - Real Madryt
0:3
Deportivo La Coruna - Valencia
1:2
Roma - Lazio
1:1
Milan - Torino
2:0
Juventus - Cagliari
1:0
Atalanta - Inter 1:2

0

@SuperPatsonFCB Eibar - Barcelona
0:3
Everton - Leicester
1:1
Milwall - Chelsea
1:3
Sheffield United - Manchester City
0:1
Liverpool - Derby County
3:0
Montpellier - Monaco
1:1
Nimes - Lille
1:2
Sevilla - Real Madryt
1:2
Valencia - Levante
2:0
Villarreal - Athletic Bilbao
1:2
Celta Vigo - Real Betis
2:0
Eintracht - Lipsk
1:2
Bayern - Schalke
3:1
Sampdoria - Roma
1:1
Cagliari - Inter 0:2

22

Nie ma co się oszukiwać. Na ten moment nietykalni powinni być tylko Ter Stegen i Messi.

0

@tristan87 na pewno tak było. Bartomeu od razu, by to zaakceptował. 60mln za Roberto. Plotka jak nic, albo ktoś chciałbyć głupcem.

0

@itmustbejoke i bardzo dobrze ;). I kiedyś do Barcy.

0

@SuperPatsonFCB Huesca - Barcelona
0:3
Arsenal - Leicester
2:1
Everton - Manchester City
1:3
Tottenham - Chelsea
1:1
PSG - Amiens
4:0
Saint-Etienne - Ajaccio
3:1
Burgos - Real Madryt
0:4
Levante - Athletic Bilbao
2:1
Rayo Vallecano - Sevilla
1:3
Las Palmas - Atletico
0:1

0

@LuisSalvano i tak na Neymara nie uciułają. Nie martw się.

0

@Prezes_sycylijczyk Też zależy jaki silnik. 3.0 diesel brałeś?

0

@Prezes_sycylijczyk co ty mówisz. A6 c6 dorwałem za 5k €.

0

@SuperPatsonFCB Barcelona - Villarreal
2:1
Athletic Bilbao - Valencia
1:0
Real Sociedad - Atletico
1:1
Liverpool - Arsenal
2:0
Manchester United - Everton
1:0
Leicester - Tottenham
1:2
Chelsea - West Ham
2:0
Schalke - Borussia Moenchengladbach
1:1
Hertha - Bayern
0:2
Augsburg - Borussia Dortmund
1:3
Parma - Napoli
0:1
Roma - Cagliari 2:0

0

@DaPi Bo na maturze ustnej trzeba mieć jakąś wiedzę. A jak się nawet 100 stron nie przeczytało jakiejś książki, to potem jest sranie w porty i stres na ustnym polskim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?