O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, rolki, fantastyka, gry i dziarki
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Nie liczę godzin i lat.

Statystyki

  • Dni w serwisie 2198
  • Liczba komentarzy 386
  • Polecenia 964

Komentarze

0

@elmayakos w matchaday jest w miarę spoko, ale rankedy zwykłe to porażka. Na starcie bez drużyny przy rankingu tym bazowym 400 chyba dostawałem ludzi po 600. Teraz jak zaczyna to jakoś wyglądać i mam sam koło 600 to dostaje po 800 xD

0

@marcin62 właśnie po tym, że na xboxie grałem normalnie a nie jest to najpopularniejsza konsola, plus miałem znajomych grających na pc i nie słyszałem od nich narzekania. :D

4

Parę miesięcy temu kłóciłem się z pewnym użytkownikiem o pesa 2020. On twierdził grając na pc, że gra jest martwa miesiąc po premierze i ledwo można znaleźć przeciwnika. Ja grając na xboxie mówiłem, że gra dużo ludzi i nie ma z tym problemu więc wnioskowałem, że na pc graczy powinno być więcej. Zamieniłem xboxa na pc, gram w pes 21 i rzeczywiście czasem ciężko coś pograć, a jak już to różnica w rankingu jest zazwyczaj spora. Tak więc, @PatrychoO miałeś rację, ja nie. Pozdrawiam.
PS. Dopóki nie wyjdzie pes lite raczej nie będzie lekko.

1

@barteq przestałem oglądać jak odszedł z serialu, imo najlepsza postać.

3

@Mario96w zależy z jakiej odległości dostaniesz, zalecane jest nie podchodzić za blisko. Ja ze znajomymi jak bawiłem się w lesie, okopach itp. bardzo często zakradalismy się jak najbliżej przeciwnika, krwiaki na udach czy plecach po takiej egzekucji wyglądają paskudnie i utrzymywały się nawet i miesiąc.

Zobacz wszystkie

63

Vinicius rzeczywiscie nowy Neymar. Stylem gry bardzo go przypomina.
https://youtu.be/aBKYU-enKos

59

Patrząc ostatnio na komentarze to tutaj duzo ludzi dopiero na karte rowerową zdaje :D

57

A mógłbyś wyjaśnić jeszcze jeden post niżej ten "Podobno Neymar ma dostać podwyżkę,ma zarabiać 50 mln euro rocznie." Czy to znaczy, że Neymar ma dostać podwyżkę i ma zarabiać 50 mln euro rocznie ?

44

Sevilla Ty konfidencie.

37

Kiedyś jakiś bardziej wyluzowany był, autobusem na gape jeździł..

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?