La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 735 Culés

0

Tak z ciekawości zapytam panowie. Będę dziś pierwszy raz grał w paintball i słyszałem, że po tych kulkach zostają widoczne siniaki, czy to serio boli taką kulką dostać czy nie :D

3

@Mario96w tak, troche boli - zalezy gdzie dostaniesz

2

@SelloutCrowd Ok będę dzielny, byle w sisiaka nie dostać ^^

konto usunięte

1

@Mario96w az tak bardzo to nie, bądź dzielny ! :)

2

@Mario96w grubą bluzę ubierz pod spód. Jak u Ciebie dziś upał to może być jednak troszkę ciepło :v

3

@Mario96w zależy z jakiej odległości dostaniesz, zalecane jest nie podchodzić za blisko. Ja ze znajomymi jak bawiłem się w lesie, okopach itp. bardzo często zakradalismy się jak najbliżej przeciwnika, krwiaki na udach czy plecach po takiej egzekucji wyglądają paskudnie i utrzymywały się nawet i miesiąc.

1

@Mario96w raz się bawiłem i dostałem kilka razy ale w kask. Ale kolega co przyjął salwę na tyłek to potem mówił ze nie jest za kolorowo xD

3

@Mario96w Z bliska boli trochę ale ogólnie to nie. Zabawa jest tak przednia, że raczej nie zwrócisz większej uwagi na ból. No chyba że masz jakiegoś odklejonego ziomka co wali cały magazynek z metra w chłopa. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy