La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 423 Culés

4

Parę miesięcy temu kłóciłem się z pewnym użytkownikiem o pesa 2020. On twierdził grając na pc, że gra jest martwa miesiąc po premierze i ledwo można znaleźć przeciwnika. Ja grając na xboxie mówiłem, że gra dużo ludzi i nie ma z tym problemu więc wnioskowałem, że na pc graczy powinno być więcej. Zamieniłem xboxa na pc, gram w pes 21 i rzeczywiście czasem ciężko coś pograć, a jak już to różnica w rankingu jest zazwyczaj spora. Tak więc, @PatrychoO miałeś rację, ja nie. Pozdrawiam.
PS. Dopóki nie wyjdzie pes lite raczej nie będzie lekko.

0

@Siuwaks Ale czemu wywnioskowałeś po wiadomości, że na pc gra zdechła że jednak nie do końca umarła? xD

0

@Siuwaks na PC zależy. Jak gram Matchday to momentalnie mi wyszukuje przeciwnika.
Problem pojawia się przy zwykłym onlinowym meczu, wtedy muszę chwilę poczekać.

0

@Siuwaks luzik panie :D Sprawdzam PES każdego roku i wiem jak to wygląda, choć chciałbym, żeby było inaczej. PES to super gra pod singla, czyli karierę itd. ale multi jest daleko w lesie.

0

@marcin62 właśnie po tym, że na xboxie grałem normalnie a nie jest to najpopularniejsza konsola, plus miałem znajomych grających na pc i nie słyszałem od nich narzekania. :D

0

@elmayakos w matchaday jest w miarę spoko, ale rankedy zwykłe to porażka. Na starcie bez drużyny przy rankingu tym bazowym 400 chyba dostawałem ludzi po 600. Teraz jak zaczyna to jakoś wyglądać i mam sam koło 600 to dostaje po 800 xD

« Powrót do wszystkich komentarzy