5

Cwiąkała ma racje. Tutaj trzeba wizjonera na dyrektora sportowego jak Zubizarreta, a nie Abidala... Abidal to jest pośmiewisko na tym stanowisku. Masakra. Jeszcze ten Planes z Getafe... O matko. Już nie wytrzymuje. Kuriozum.

4

Się nie zdziwię jak Messi odejdzie. Nie wielu ma taką psychikę by ciągnąć tyle lat drużynę z gośćmi, którzy nie potrafią grać na najwyższym poziomie. Naprawdę. Tylko spójrzcie na siebie, a nie na portfele. Jak sami tylko się staracie w coś i wam nikt nie pomaga, to od razu chęci brak i krew się gotuje.

0

Najgorsze jest to, że takiemu Arthurowi kasy już nie zabraknie, bo i tak zawsze się znajdzie jakaś drużyna z top 5 lig, która go zatrudni.

0

@LuisSalvano Wliczone w koszta. Jeden przechwycą, a 10 innych przejdzie.

0

@LuisSalvano Normalne, w Rotterdamie co jakiś czas przechwytują po 500kg koksu.

1

Jak słyszę Koeman, to po prostu chce mi się spać. Nuda i nic ciekawego.

4

@lukas10 Ogórki, jak ja nie lubię tego stwierdzenia. Jak ogórki, to idź i ty zagraj, stań na bramkę. A po drugie, to nie Ter Stegen, a inni się obsrali, nie nie obsrali się, bo mają taką motorykę, że 17 latek jest od nich lepszy. Ter Stegen zagrywał piłki przed naszych piłkarzy i obrońców Bayernu, ale zawsze piłkarze Bayernu byli szybsi. Tutaj nic nie mógł zrobić, wybić na aut i oddać piłkę?

1

@Janiama Napiszę tyle. Jak kibice wejdą, to czeka ich piekło, a jak znowu zobaczą w składzie Busquetsa, Vidala lub Rakitica, to już w ogóle. A jak Alba zacznie pajacować, to uuuu. Nawet im nie współczuję.

6

Ja też mogę myśleć o kupieniu Ferrari. I co z tego jak i tak nie mam pieniędzy xD.

4

No tak lepiej sprowadzić Neya, pazernego chłopa na kasę, który sądził się z Barca, do ostatniej chwili trzymał odejście w tajemnicy.

Co to w ogóle za słowa, że wolałby pracować na farmie niż trenować Barce. Dla mnie one nic nie znaczą. Piłka nożna to biznes. Lepiej dostawać 8:2 z honorem i być wysmiewanym przez kibiców Realu i cały świat.

1

@Cochise Lepiej zatrudnić amatora. Nie chodzi mi o Pimiente, ale o Koemana. Honoru broni się na boisku. Spluniecie w twarz to 8-2. Dalej się trzymajmy no nameow z Argentyny i Hiszpanii.

0

@BarcaInfo Haha, mnie to nie rusza, bo PSG nie zechce Griezmanna. Szejk nie jest głupi. Gdy Neymar robi ogromną różnicę, to Griezmann cofa piłkę do pomocnika/obrońcy i nic nie robi, 0 gazu, 0 dryblingu xD.

10

Jedyna sensowna opcja to Pochettino z pełną swobodą działania. A jak nie to Pimienta tylko. U niego w Tottenhamie na ŚPD grał byk, a jak zobaczy Busquetsa i jego motorykę na treningu, to chłop śmiechnie tylko i posadzi na trybuny. Tutaj potrzebny jest ktoś z genem zwycięzcy, a nie gościa, który z Bayernem/Roma/Liverpoolem wystawia 4 środkowych pomocników, bo się boi i nie wie co to spotkania z takimi firmami.

4

@kamilo0066 Barcelona już dawno nie miała profesjonalisty na stanowisku z genem zwycięzcy, a nie stłamszonego człowieka.

0

@LuisSalvano Nie ma kasy, by kupić kogoś za 10mln €, a ty chcesz wykonać operację za minimum 200mln € przy rocznej pensji Messiego 100mln €.

0

@BarcaInfo Tak ma być. Ale ktoś może pomyśleć, że chodzi o to kto ma odejść. Messi tak, Barto nie XDD.

1

Barca musi jeszcze kupić kogoś na lewe skrzydło, bo Ansu Fati nie będzie grał całego sezonu. Tak młode ciało nie ma prawa wytrzymać całego sezonu. Kogoś za grosze trzeba kupić, tutaj trzeba wizjonera do tego, by kupić kogoś nieoczywistego. Wątpię, że Dembele będzie zdrowy. O Trincao też się trochę martwię.

1

@Ratamahatta Marzenia ściętej głowy.

1

@kerouac PSG, Lipsk, Lyon, Bayern

1

Dalej nie mam pojęcia jak Sterling tego nie trafił. Brak słów. XD.

7

Póki nie zobaczę skrzydeł Fati/Dembele - Trincao/Dembele i świeżość w pomocy, to raczej Barcy nie włączam. Nie chodzi o porażki, ale o marność. 4 środkowych pomocników i to wolnych bez dryblingu w jednej linii. Nie po to większość zaczęła oglądać Barcelone. Na to nie da się patrzeć. Się organizowało rzeczy tak, by zawsze zdążyć na ten mecz, ale teraz to będzie mi lotto. Taki akcje w meczu PSG oglądało się z zapartym tchem, akcja za akcją, to samo Bayern, a na meczu Barcy większość czytam La Ramble, bo wiem, że póki komentator nie wypowie "Messi" to nic z akcji nie będzie.

1

@Ratamahatta Oj pamiętam jak Firpo z palcem w nosie objechał Roberto. Było tego dużo. No i sobie przypomnij jak Roberto podaje do Suareza, a ten strzela, np. Z Realem boza główka, a gdy Semedo podaje to większość psuje sytuacje.

0

@against_modern_football ta, znowu próbowałby wyprzedzac jak amator i wjechałby komuś w bolid i po zawodach by było.

26

@BarcaInfo Masakra xD. Co to zmieni, co to zmieni. Kolejny pół środek.

16

Abidal to totalny amator jakiego jeszcze w życiu nie widziałem na tym stanowisku. Mówił, że będzie wyciągał graczy z ligi francuskiej, bo tam grają dobrzy zawodnicy i nie są aż tak drodzy, a się okazuje, że sprowadza Todibo, za którym nie potrafi się wstawić i wcześniej jeszcze oddają Malcoma. Co to jest za dyrektor sportowy jak sam wie, że złego gracza kupił i od razu idzie na sprzedaż jak Todibo. Oddają Malcoma, zawodnika, który chociaż potrafi biec do przodu i zmęczyć obrońcę, a kupują Griezmanna, gościa, którego Vermaelen by dogonił z Paulinho na czele i ciągle cofa piłkę do pomocników.

0

Ja tego nie potrafię zrozumieć. Najlepszy klub na świecie, a trzyma zawodników, którzy są po prostu słabi na Barcelone. Busquets, Suarez, Roberto, Vidal, Rakitic. Są to dobrzy gracze, ale nie na najwyższy światowy poziom. Odstają od przeciwników i to tak dosłownie 3 rok z rzędu.

W takim CSGO czy LOLU już by dawno wymienili tych zawodników, bo każdy chce tam wygrywać. To jest cyrk.

1

Gdy kibice zasiądą na trybunach w następnym sezonie, jedne remis, jedna porażka po żenującej grze i kibice robią piekło zawodnikom i zarządowi. Już się nie mogę doczekać, by to zobaczyć.

3

@IronSanHybrid kto to ten Maciej Kruk. Z Rangnickiem no ok, spoko pomysł, ale Pochettino jest bardziej realny niż Koeman. Koeman nie zostawi reprezentacji dla takiego cyrku.

2

@barteq No to nie wina Messiego, że amatorzy w Barcelonie pracują xD.

0

@Cvzx @barteq O matko... Przecież te 3 podania Messiego, to Rakitic przez pół kariery takich nie powtórzył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?