pt9

0

@kubs23
Oglądam zapatrzony bardziej w telefon i sporo faktów mi umknęło.

Kim był ten stary bogacz który wszedł do sklepu z butami przed otwarciem i groził miedzy wierszami.

Kim są dla siebie tych 3 bogatych gości- Marcello, ten taki groźny chyba Michael i ten mąż Lily? Oni się lubią i wspolrpacuja czy to wrogowie?

pt9

1

@FcPortoFan1999 Dominacja zaczynała się od Prokomu TREFL SOPOT - takie małe sprostowanie :p

Nie lubię umniejszania miastu jak i Teeflowi który założył te drużynę.

pt9

5

@draxidox No skoro jest dorosła to co złego w zaręczynach?

pt9

0

Oglądał ktoś serial Genialna Przyjaciolka i mógłby mi wytłumaczyć jedną rzecz?

pt9

0

@Emhyr Pytanie ile premie pochłaniają. Kiedyś był artykuł za Pepa że premie a wygrane pochłaniały większość pieniędzy z nagród

pt9

0

@BorzyKrzys To się zgadza, historie wciągające i klimatyczne. Szkoda że w większości nierozwiązane. Najmniej lubię chyba kryminatorium z tych popularnych

pt9

0

@Kapiczek Dla mnie Sagrada z jednej strony jest ładna a z jednej bije kiczem

pt9

0

@Kessie Dużo ładniejsza od przereklamowanej Sagrady

pt9

2

@Artysta9 Poradziłby sobie poza deszczowym Stoke na wyjeździe

pt9

1

@AllBundy Zasada święta- nie pracuje się w weekendy

pt9

0

@BartqRKO No i to też była patola. Nigdy nie rozumiałem czemu na to pozwalano skoro przepisy mówiły co innego.

pt9

0

@Nazio87 Olga Herring top. Zdecydowanie najlepsza. Kryminatorium pomija zawsze dużo szczegółów mam wrażenie.

@BorzyKrzys Historie w Mystery bardzo fajne ale głos tej babki psuje wszystko. Żona i szwagier również nie mogli przelknac jak puściłem im w aucie

pt9

0

@arsenallondyn0 Nie no gdzie. Bez szans. Kluby z 2 ligi mają lepszą kadrę

pt9

1

@NeKenI Mam grupę przyjaciół 6-7 osób jeszcze z klasy gimnazjalnej. Znamy się dokładnie 21 lat i
do dziś się spotykamy, ja nawet z jednym pracuje już 8 rok. Nie musimy widywać się co tydzień, jest przecież różnie ale nikt się nie obraża za brak kontaktu. W zasadzie znamy się jak łyse konie.

No i żona jest moją przyjaciółką. Ciężko mi sobie wyobrazić związek bez tego.

pt9

2

@AduŚ07 Różową fugę na czarnych kaflach

pt9

0

@Kgorecki2500 Taka że w wieku 19 lat byłbym bardziej już doswiwdczony

pt9

1

@Krystian1588 Nie bo to wiocha a po drugie co jak będę miał za kilka lat młodsza żonę a obecna zostawię a dzieci się wyprę?

pt9

0

@gumaz Laska z klasy wprost kilka razy mnie zaciągała a ja byłem tchórzem.

pt9

0

@doc Nie wiem co ludzie w nim widzą. Od czasu odejścia z Realu piłkarz przebłysków.

pt9

0

@gumaz 19 lat miałem ale gdybym nie był głupi to byłoby to 2 lata wcześniej.

pt9

0

@hayek Otto niestety wtopa straszna. Masa ludzi, nikt nic nie ogarnia a jedzenie srednie

pt9

0

@ViscaelBarca2007 Fajnie było by mieć DM który potrafi czasem zaatakować i wejść w pole karne. Z Busim przeciwnicy mogli pokryć resztę i dać mu hektar miejsca na rajd.

pt9

0

Najlepsza włoska knajpa w Warszawie to?

pt9

0

@KobeFR Skoro nie wykupili tego miejsca to tak. Mam dość już się upominania za każdym razem o moje miejsce które wykupiłem.

pt9

1

@Kidd Najlepsze było pożegnanie Xaviego w 2015. Cały czas gdzieś na dysku mam zapisane

pt9

0

Czemu ludzie w pociągach siadają na nieswoich miejscach i praktycznie za każdym razem trzeba tłumaczyć że się wykupiło to miejsce?

pt9

1

@Janas11224 Mnie wkurza jego mordka i styl bycia ala kozaczek więc nie przełknę. Prawdziwy i najlepszy polski youtuber to był EpicCheatMeal

pt9

0

@MichuZ44 Jak co drugi obrońca w tej grze

pt9

1

@Kidd
1) Perez
2) VER
3) RBR
4) Perez
5) Perez Ver Russell
6) Nie

pt9

6

@Zoker To są tak zwane statystykiz dupy typu drużyna X wygrała najwięcej ligowych spotkań od 5 lat i 7 miesięcy nie uwzględniając wyjazdów na Aneota

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?