0

@Ojciec5tkidzieci wiem :( naiwniak jestem

0

@cules100pro 10:30 jednak. Osobiście Tusk ma się też wypowiadać, chyba że coś się zmieniło.
W tym wszystkim liczę na to, że oprócz zwalania na PiS, będzie jednak szybka decyzja, dymisje, walka z tym i zapowiedzi, że uruchomią specjalne procedury, by pieniądze zwróciły do budżetu, a Rząd osobiście się tym zajmie. Wtedy przyznam, że to jest inne myślenie, niż w PiS.

1

@tbas słuchaj. Jak mówię Ci, że nie głosowałem, to nie głosowałem.
Prawda i honor naprawdę dla mnie jest istotna. Gdybym głosował na kogoś z PiS, to bym o tym powiedział.
Oddałem nieważny głos. W pierwszej turze na Mentzena głosowałem.

Na Nawrockiego zagłosowało natomiast wielu moich znajomych, bo tak fatalny był Trzaskowski.
Zresztą. Ta cała afera, to wina całego POPiSu i jedyny plus jest taki, że PO zrzuciło maski. Na tym zyska Konfa, której jestem wyborcą.

3

@Ojciec5tkidzieci znaczy na logikę - na tym powinien stracić cały POPiS. Pytanie jak Konfa, Razem i KKP będą to kręcić. Od nich zależy.
PO na 95% bardzo mocno straci. Pytanie jak reszta, to nie wiem. Ludzie chyba są na tyle durni, że znowu pójdą w stronę PiS

2

@Rhaan więc nagroda należy się temu, kto zdecydował się poświęcić i wydać decyzję o opublicznieniu tego szwindlu.

Święć Panie nad jego duszą. Seryjny samobójca go dopadnie.

0

@ProMILs łatwe się wylosowało, wiem.

27

Tu możecie zielonym herbem głosować, jeśli uważacie, że Szłapka i PO zwali wszystko na PiS, na właśnie zaczynającej się konferencji w sprawie KPO.
O 10:30 Tusk ma przemawiać osobiście.
Jego oczywiście też to dotyczy.

3

@tbas ale kto głosował na kandydata PiS? Ja np. nie głosowałem.
Skandaliczne było to za PiSu, jak i to teraz za PO.
Równie dobrze mogę powiedzieć, że tamto Ci przeszkadzało, a zagłosowałeś na kandydata PO teraz? To na co liczyłeś? Że będzie inaczej? XD

1

@clyde a tego to akurat jestem pewny

0

@Roobo dlatego uważam, że jest BEZ RÓŻNICY. Czy jedni czy drudzy, to trwa rozpad państwa polskiego.

1

@clyde ja jestem naiwny. Naiwny Michałek. Wierzę w to, że prędzej czy później będziemy na etapie takim, że powiemy "no dobra. To już za dużo. Trzeba interweniować".

1

@Rhaan nie kretyn, tylko właśnie może to był ten z obywatelską postawą. Czasami to jedna z nielicznych możliwości..

1

@Azi no przecież wystarczy dać dziennikarzowi "sygnał". Wystarczy do Pana Słowika, albo Jadczaka dać info co się dzieje i do czego są zmuszani, jeśli było to odgórne. Widzimy, że proceder jest ogólnokrajowy. Nie doszliby do tego.

Zmowa milczenia zaś była.

0

@Hosh i bardzo dobrze. Niech posypią się głowy

5

@Azi nagłośnić temat? Służą do cholery suwerenowi. Oni mają wywalone. Więc za to powinni być wywaleni.

15

Nie no. Ta afera z KPO, to będzie grubsza niż mi się wydawało...

Potworne LUKI prawne. Skandaliczne cwaniactwo przedsiębiorców i absurdalna ignorancja urzędników i tradycyjnie - opieszałość i polityków. Wywalone totalnie mają.

Skandal totalny. W tej sytuacji powinna się prokuratura włączyć. O ile oczywiście ma to znamiona przestępstwa, bo nie zdziwię się, że to były rzeczywiście takie luki prawne, że te hajsy są nie do oddania.

W tym wszystkim w sumie cieszę się, że nie brałem w tym udziału jako przedsiębiorca. Inna sprawa, że nie wiedziałem, że było to "tak proste"...
Niemniej. Ością by mi stanęły te pieniądze.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @JimMorrisonFCB @GeneralXavi

1

@Eklerek ja dzisiaj całym sercem za Osaką

0

@Encore to był jedyny mecz polskiej kadry w siatkówce, od kiedy są top, kiedy straciłem w nich wiarę.

0

@FcPortoFan1999 sorry, ale nie obchodzi mnie to. Raków miał psi obowiązek dzisiaj wygrać i to 3 do jaja.

W grze też byli lepsi, ale nic z tej gry nie wynikało. Marnowali okazję za okazją.

7

I to kurła z Żymianami. No nie wyczymie

3

@Criss18Barca na Węgrzech gdzieś

0

Jesus Diaz. Z 5 metra nie trafił. No powali mnie coś zaraz

0

No dramat dzisiaj z tą skutecznością. Kolejna setka i znowu niewykorzystana

0

Raków to walczy dzisiaj o honor.

Niedokładność w zagraniach piłkarzy Rakowa PORAŻA. Naprawdę. Co chwilę im piłka odskakuje

0

@misterio nie. Ale może będziemy mieli 3 lub 4 zespoły w fazie ligowej. Szanse na to są nie małe. Jedną już mamy

0

@Walpiano gdzie raczej mają większe szanse...

1

@misterio bez przesady. Dalej mamy 4 zespoły. Lech na 100% na jesieni. Legia na 80% w pucharach na jesień. Jaga raczej też da radę. Najmniejsze szansę właśnie ma Raków

0

No ja pieprze. Nie wyczymie

0

Boże jaka setka teraz...no masakra. Dzień w polskiej piłce pod znakiem "nie wykorzystujemy 100% sytuacji". Legia parę sytuacji w pierwszej połowie. Jaga cały mecz. Raków teraz też.

3

Dlaczego do cholery w ogóle Raków musi grać z nimi?
Ich w ogóle nie powinno być w europejskich pucharach..

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?