meg23
Dołączył/a: maj 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azi Ok Izrael robi to samo na okupowanych terenach Palestyny. Czemu zatem nikt nie ma bólu dupy o pozdrowienia dla kibicow w Izraelu?
0
@slayer to kibicuj Realowi
1
@Zbyszard no popatrz... Robercie Musisz. Nie wiem moze ktos z obsługi tweeta Szachtiora przyćpał i uznał ze Robert jest prezesem Barcy i szefem firmy PR ktora obsluguje Balde i Roberto
0
@wasacz tak wszyscy popieraja WSZYSCY bo ty wąsacz tak twierdzisz... zrobiles badania wiarygodne. Ty przestań pierdzielic. Dodatkowo utrwalanie tej zjebanej retoryki ze oto caly narod ma byc wrogiem wszyscy do co joty prowadzi serio do totalnego zidiocenia. Bo po 1 prowadzi tylko i wylacznie do budowania wsrod nich syndromu oblezonej twierdzy po 2 to ponad 160mln ludzi. Tą wojne kiedys beda musieli zakonczyc. Zakonczyc negocjacjami bo nawet najwiekszy debil powinien miec swiadomosc ze opcja ze Ukraincy zdobeda Kreml i podbija Rosje jest jakby no niemozliwa... Nastepnie tak jak po 2 wojnie bedzie trzeba od nowa budowac relacje. Jesli bedzie kontynuwana ta zejabana moim zdaniem droga robienia z KAZDEGO ruskiego nazisty to tylko dluzej to wszystko bedzie trwac i doprowadzi do jeszcze wiekszych tragedi. Tylko idioci lub socjopaci pragną eskalacji agresji. Normalną postawą jest dążenie do deeskalacji i normalizacji. Do tych ludzi powinno sie dotrzec z jakims przekazem reedukowac a nie kreowac ten debilny hejt
4
@Aragorn33 "W Rosji Putin cieszy się poparciem większości " to jest totalna bzdura. Tam jest dyktatura i nie mozesz sobie od tak w wywiadzie dla TV powiedziec prawdy i tego co myslisz. To nie jest wolny kraj w ktorym oni moga powiedziec ze sraja na putina i sa przeciwko wojnie. Te wszelkie badania opinii i sondy w Rosji sa gowno warte. Rownie dobrze mozesz takie zrobic w Korei Pln taka sama wiarygodnosc. Tak samo jak ich "demokratycznych" wyborów. Tak naprawde nikt nie wie jakie realnie poparcie ma putin i jego wojna i ile osob chetnie by go powiesilo w tej Rosji jesli w koncu dojdzie do przewrotu
6
dzien bez kolejnej gownoburzy dzien stracony ;) Z drugiej strony jakies teksty Szachtara do Lewego by reagował bo jest kapitanem Polski to jakas k... żenada. On nie jest poki co kapitanem Rzeczypospolitej obojga narodów tylko Polski ktora wojny z Rosja nie prowadzi. Ogolnie ani Balde ani Roberto nie pozdrawiali pracujacych przy budowie czołgów i zolnierzy na froncie tylko nagrali zdawkowe pozdro dla kibicow Barcelony z Rosji. Wojne się potępia ale to co sie dzieje w PL pod tym względem jest troche karykaturą i czasem mam wrażenie ze zaatakowano jakies polskie województwo a nie jednak inny kraj. Mozna potepic wojne i pomoc innemu krajowi ale bez dostawania az takiego zajoba chyba. Ogolnie to nie wszyscy Rosjanie gwalca i morduja dzieci na Ukrainie. Wielu jest przeciwko. Sam takich poznałem na boisku do kosza w Alicante. Jesli zatem potepia sie calosc nacji to czemu w PL Bialorusini wjezdzaja tłumami studiuja pracuja i wszystko jest git mimo ze de facto Bialorus to obwód rosyjski a jej straz graniczna codziennie robi prowo na granicy...jakas mega niekonsekwencja i rozdwojenie jazni
0
@Gall No i własnie w tym kontekscie nie do konca w takim razie widze inne miejsce dla FDJ. Jesli przyjdzie nowy DM a przed nim Gavi i Pedri to lepiej jest dodac dobrego lewoskrzydłowego i grac normalnie 4-3-3 jak zawsze bez jakis dziwadeł jak polewy Gavi
0
@Gall co innego jest powiedziec gosciowi to twoja nowa pozycja dajemy ci czas rozwijaj sie na niej a co innego jak wrzucaja cie tam na jeden mecz na zapchanie dziury
3
Czemu nikt nie bierze w ogole pod uwagę De Jonga na tę pozycję ? Czemu w ogole nie ma tematu by dac szanse Kessiemu?
0
Kurde chciałbym wygladac jak PEP jak bede w jego wieku. Gigachad
1
3,6% ankietowanych mieszkańców Katalonii kibicuje Espanyol xD Kurde w Katalonii Real ma wiecej kibicow... Moze ten klub po spadku przemyslalby czy nie wynajac Barcelonie stationu na czas remontu i nie przeniósłby sie ze swoimi wiesniackimi kibicami do innego miasta gdzie moze lepiej im pojdzie w szukaniu nowych fanow.
0
@Greenalley w koszykowce to jest prostsze. Gosc moze miec srednio wiecej asyst i punktów od innego ale skutecznosc rzutow ponizej 35% straty na podania na tragicznym poziomie i wtedy jego liczby traca jakiekolwiek znaczenie. W przypadku Raphy troche tak jest. Moze jestem uprzedzony do typa ale jak widze ten jego chaos w grze koslawe przyjecia idiotyczne wybory gdzie moze zagrac idealna pilke to wali gdzies na pałe w tłum te jego straty z d... to serio mam nadzieje ze wejdzie za niego dobry gosc na lewe skrzydlo w nastepnym sezonie. Poza tym z tymi liczbami to nie przesadzajmy gra duzo a ma 7 goli i 6 asyst w lidze. Żadna rewelacja. Gra w ataku z nim i srednia goli wyglada zenujaco co pokazala kampania w LM
0
@Ultra_Barca pisze przeciez ze on jest z 96 rocznika. On za 3 lata bedzie miec 30tke na karku... On nie ma czasu. Miedzy innymi dlatego ten tranfer uważam za nieporozumienie bo jak sie bierze goscia majacego 27 lat za ponad 60 mln w momencie tranferu to z topu a nie typa z prawie spadkowicza z EPL ktory do 27 roku zycia nie gral w LM nie gral w zadnym wiekszym klubie i ktory potrzebuje czasu...Torres moze miec czas bo jest z 2000 roku.
0
@Ultra_Barca ale masz swiadomosc ze Vinicius mial w pierwszym sezonie w Realu 18 lat :) ? a Raphinia jest z 96 roku i jest od niego dzis 4 lata starszy? To już Lewy w jego wieku mial na koncie final LM puchar Bundes kilka tytułów kilka królów strzelców Bundes a zaczynał od Znicza Pruszków. Raphinia technicznie nie juz bedzie lepszy.
0
Gosc robi liczby (choc to slynne double double to na wszystkich frontach a nie w samej La Liga jak Vini zas w LM mial 2 asysty z Pilznem i to na tyle) ale jego styl gry sie jakos nie klei. Jest takim chaotinio. Wrzutki na siłę na pałe w tłum bez precyzji, elektryczność, idiotyczne straty, beznadziejne wybory w grze, slabe przyjecie, slaby drybling. Nie ma 18 lat to gosc z rocznika 96 i naprawde nie ten kaliber by grac w najwiekszych klubach jako podstawa. To jest grajek do klubów typu WHU Newcastle Spurs. Niestety nawet jak Barca bedzie w ekstazie na oferte rzedu 80 mln i najchetniej wyslalaby go tam asap to niestety nic z tego. Beda musieli go jakos zmusic. Upic i dac do podpisania papiery szantażowac itp
0
@AbelKabel Nie bo jako lewonożnego mozna go przekonac by był zmienikiem Balde na lewej obronie po odejsciu Alby
0
@Malibu jak zacznie robic szum w te 15 minut to zaraz bedzie nagonka ze ma grac po 90 minut. Po prostu obawiam sie ze wejscie przed 18 rokiem zycia odbija sie na wielu takich graczach potem. Zamiast grac do 35 lat min to koncza jako pacjenci szpitali nawet przed 30tka. Wydaje mi sie ze lepiej wejsc pozniej gotowym fizycznie na walke z dużymi niz zmasakrować sobie organizm wchodzac za wczesnie i potem szybciej schodzić ze sceny. Szczegolnie jak sie widzi takiego Modricia ktory grubo po 35tce nadal jest kozakiem.
0
@sendesara a nie sadzisz ze kariera Modricia jest jednak wieksza? Utrzymujac top po 30 roku zycia zrobisz troche wiecej niz wchodzac w wieku 17 lat.
3
Możliwe ze taki 15 czy 16 latek może miec skill by grać zawodowo. Jednak zawsze takie historie koncza sie potem mega kontuzjogennoscia i szybszym zgasnieciem i koncem kariery. To jest juz totalne przegiecie by 15 latkowie wchodzili do tak wymagajacej ligi . Fizycznie chyba najwczesniej 18-19 lat to wiek by wchodzic na az takie obciazenia. Taki Lewy na serio grał dopiero od 19 roku zycia i mozliwe ze dlatego dobrze sie trzyma do teraz fizycznie. Ci co wchodzili do powaznego grania jako dzieci zmasakrowali sie fizycznie. Troche to tak wygladało z Fatim. Gavi teraz nie łapie kontuzji ale mozliwe ze tak wczesny prog wejscie odbije sie na nim pozniej i zamiast kariery jak Modric zgasnie fizycznie duzo wczesniej
0
juz to widze jak Rapha z wlasnej woli przyjmie ta oferte z Newcastle. Musieliby chyba torturami wymusic zgode a to mozliwe ze jest nielegalne w EU
1
juz po tych paru minutach widac ze nic z niego nie bedzie. Sprzedac pierwszemu chetnemu
0
Xaviemu chodziło o to ze nosi klucze od szatni.
0
oczy krwawią jak się patrzy na ten zespół od bardzo dawna. Jak im sie nie chce grać to moze niech powiedza. Pograja troche juniorzy ograją się. Efekt pewnie i tak bedzie lepszy.
2
@AlvaroHanso spoko. Sam na stałe mieszkam w UK i powiem ci ze tacy wstydliwi ktorzy z chęcia biorą na siebie winę za cała nacje sa w pierwszej kolejnosci gnębieni xD Do tego mnie totalnie smieszy to wstydzenie sie Polakow za swoja nacje... Żałosne totalnie. Ja to ja ty to ty i mi nic do wiochy ktora ty robisz. Kazdy jest odpowiedzialny tylko za wlasne czyny i za nie moze sie wstydzić a nie jakiegos randomowego ziomka. Zeby bylo jeszcze smieszniej to akurat Polacy sa dosc spokojni w porownaniu do wyczynów chocby rdzennych Anglikow. Takze no... wstydz sie dalej za grzechy swiata :) ch... na tym wyjdziesz
2
Niestety czesto ci ludzie wokol ktorych robi sie wielki hype gdy sa dziecmi potem sa zwyklymi graczami.
1
Powinni zrobić ekipe Niezniszczalnych. Gówniaki wypad . Będzie Ibra wolny. Mozna grać 4-3-1-2 Messi na 10 i Lewy z Ibra jako atak. Za nimi o wszystko zadba Busi z przedluzonym kontraktem. Szkoda ze Pique odszedł ale moze wroci. Mogliby sprowadzić jeszcze Joaquin-a z Betisu do pomocy w srodku Busiemu i Raula Albiola do pary z Pique. Na wahadlach Alba z Danim Alvesem jak sie oczysci z zarzutów. Lata 80te górą
0
@Bogan moze nie bedzie nawrotów a ten mecz byłby juz kropką nad i. Przegrana sprawi ze bedzie niespokojnie i w grupie poscigowej bylyby juz 2 druzyny z Madrytu a nie tylko jedna
0
@siara10 Jak Barca bedzie oplacac jego kontrakt w 80% to Espanyol go pewnie wezmie. Bedzie kolejny deal roku Barcelony Griezmann ver. 2.0. Powstanie casus transferowy Barcelony. Kupic drogo tanio sprzedac a nastepnie negocjowac obnizki pensji z powodu zlej sytuacji finansowej
0
znowu głupio postawione pytanie. Bo to powinno byc takie: Czy Lewandowski pasuje do obecnej Barcelony. Pytanie czy na miarę jest głupie bo gosc byl czescia mechanizmu ktory gruzował Barcelone miedzy innymi 8:2 robił z nią co chciał. Zatem nie wiem jak mozna pisac takie pierdolety o tym czy jest na miare skoro byl przez lata w zespole o wiele lepszym i byl na jego miarę :) Pilkarze maja swoja specyfikę. Ktos grajacy idealnie w jednym systemie w innym moze byc nikim. Messi po sezonie z ponad 30 golami w Barcelonie jakie mial statsy w pierwszym sezonie w PSG? Czy bedziemy zadawac rownie idiotyczne pytania w jego przypadku? Czy Messi jest na miarę PSG? Lewy to typowa 9 i ma 34 lata w momencie transferu dlatego tez uznawalem jego transfer za poroniony pomysl. Jednak to było widac od razu i nawet po pierwszej polowie sezonu pisałem to samo bez czekania na swoj czas kiedy ma pare meczy bez gola... Teraz oczywyscie wypłyną wszyscy znawcy od beznadziejnosci Lewgo... Ciekawe czemu tego typu wykłady nie pojawiały sie po meczach na jesieni? Lewy tak samo wtedy przyjmował piłkę i tak samo nie potrafił robić rajdów mijajac obronców. Jednak wtedy grunt nie był dobry bo piłka go szukała i robił statystki :) Tak naprawde nie gra gorzej niz na poczatku sezonu tylko po prostu nie dostaje piłek pod niego. Widzac co ekipa grala z Getafe od razu wiedzialem ze Lewy tam nic nie pokaze bo z czego? Co on kiedys niby dryblował ? no nie... nigdy. Wroci Dembele i Pedri ktorzy robili gre to Lewy znow bedzie mial pilki z ktorych moze cos strzelic i skonczy sie to cale pieprzenie... Czy na zlota pilke zasluzyl? No zasluzyl bo byl idealnie dopasowana czescia najlepszej druzyny sezonu i robil idealnie to co powinien. Statsy do tego sie zgadzaly. Wiec jakies dyskusje czy mu sie nalezala zlota pilka za 2020 jest tez idiotyczna bo sie nalezala. Na koniec pytanie: "Coś się zmieniło. Pytanie tylko co." No co? co? no moze gra bez Pedriego Dembele brak podań brak sytuacji. Jakby brak graczy robiacych sytuacje i karmiących 9tke chyba ma cos z tym współnego nieprawdaż? Lewy jest ten sam. To gra Barcelony obecnie przypomina reprezentacje Polski a Lewy w reprezentacji był zawsze taki sam. Takze po meczu z 4 golami vs Real Madryt. Z dortmundzkiego tygrysa stawał się na turniejach badz silnym rywalem Polakow dachowcem
20
Lepiej niech Pedri De Jong i Dembele wracaja bo raz Barca rozpieprzy ta punktowa przewage dwa skonczy sie gadanie co sie dzieje z Lewym. Z Lewym nic sie nie dzieje. Jest taki sam jak zawsze. Zalezy od tego co mu wykreują inni. Bez tej trójki kreacji nie ma żadnej. Wroci Pedri i Demb to i biologicznie 25letni supersnajper za 50mln znow zaczenie dokladac noge do dobrych podań. Ogladanie tego zespołu bez tych graczy to jest tragedia. To jest ewentualnie wymeczone 1:0 albo 0:0. Kolejek do konca jest sporo i moze byc dramat grajac takim skladem jak ostatnio. Dwa remisy po 0:0 z totalną cenizną. Czyli to 11 punktów moze sie ulotnic szybciej niz komukolwiek sie wydawało. Tym bardziej ze to juz nawet nie Real bedzie scigac tylko wlasnie Atletico