0

Realnie w lecie 2026 za bardzo nie ma innych opcji ;) Z wielkich klubow sa w Anglii MU Arsenal LFC City od biedy Chelsea. Pierwsze 4 sa załadowane na maxa napastnikami kupowanymi za ok. 100mln lub nawet 140mln w 2025. Z City uciekl przed Hallandem i zyciem w jego ceniu jako pasazer. Chelsea ma obecnie bałagan i jest poza CL. Bayern ma Kane'a wiec mialby to co w City Batman i Robin i on bylby Robin tylko ze naprawde mały. PSG nie potrzebuje kogos takiego i w ogole nikogo tam wiecej nie potrzeba. Ewentualnie moglby zepsuc flow jak Mbappe w Madrycie... Z wielkich klubow wolne miejsce dla napastnika w systemie ma jedynie Barcelona. To duzy plus dla klubu w lecie 2026

0

@malypuzon ja pier.... rece k... opadaja. Sorry ale wydaje mi sie ze ty masz jakis problem z logika. TAKI KONFLIKT: REGULACJE ZEZWOLILY NA POTENCJALNA SYTUACJE BY DRUZYNA GRALA OSTATNI MECZ O MISTRZOSTWO Z EKIPA KTORA MA SRODEK TABELI I MA ZAPIS ZE DOSTAJE 15MLN ZA MISTRZOSTWO DRUZYNY Z KTORA GRA OSTATNI MECZ. JA juz nie licze ze zrozumiesz... takze zakonczmy bo chyba niezbyt kumaty jestes

1

bardzo bym chcial by Polak znow zagral dla Barcelony nawet w obronie ale Jacob nie przekonuje. Nie wierze ze dalby rade w barcelonskim stylu gry. Widzialem go w wielu meczach takze Arsenalu. To oczywiscie g...news jak setki innych i bedzie ich jeszcze cala masa.

0

@malypuzon wlacz troche logiki... taki zapis w transferze mogl realnie sprawic konflikt interesow. CP walczace o nic przestepuje do meczu o nic wiedzac ze za przegrana dostanie 15milionow w bonusie. W wyniku takiego zapisu powstaje konflikt interesow. Takie zapisy powinny byc niedozwolone miedzy klubami rywalizujacymi w tej samej lidze. Regulator nie moze dopuszczac by do takich sytuacji moglo potencjalnie dochodzic

0

zaraz sie okaze ze nikt nigdy go nie przytulil i z Gavim byl jego pierwszy raz

0

@piJohn pewnie tak ale jakby City wygralo to bylaby chora sytuacji w ktorej CP za przegranie meczu i zalatwienie mistrzostwa Arsenalowi dostaje bonus 15mln a za uczciwa walke traci 15 mln ;)

0

@malypuzon on nie mial juz zadnego znaczenia dla Palace. Mial dla Arsenalu. I oto mamy mecz gdzie druzyna ze srodka tabeli gra z walczaca o mistrzostwo i jak wygra to jest w plecy 15mln... CP de facto gdyby city wygralo dostaloby legalna lapowke 15mln za danie wygrac Arsenalowi. Takie zapisy w umowach transferowych powinny byc niedozwolone jako potencjalny konflikt interesow

1

@Agrafka a w Realu odrodzenie. Prawdziwi łabędzi spiew. Mbappe przechodzi na lewe skrzydlo i tworzy idealny duet z Lewym. Wygrywaja wszystko

0

Szkoda... Mecz Arsenalu z Crystal Palace moglby byc ciekawy z powodu zapisu o bonusie 15mln przy transferze EZE. Arsenal ma zaplacic CP bonus 15mln jesli zdobedzie mistrzostwo wiec ogranie Arsenalu mogloby kosztowac CP 15 baniek gdyby City nie dalo ciala. Świetna motywacja grasz mecz o nic i jak wygrasz to dodatkowo jestes w plecy 15mln

0

@Marcelinho132 mi sie wydaje po prostu ze Chelsea ma potencjal patrzac na graczy pomocy i atak. Srodek Enzo Caicedo Palmer jest naprawde super i chyba lepszy niz w LFC. Na skrzydlach jest Estavao Gitens Neto Garnacho. Pedro na 9 ktory moze tez grac na skrzydle i jako 10. Tam jest masa niezlych ludzi ktorzy moze przy Alonso wejda na wlasciwe tory. Mysle ze on wierzy ze moze tam zrobic robote. Tyle ze te Janusze z zarzadu moga to znow zepsuc. Juz wywalenie Pellegrino bylo glupie. Musieliby mu dac czas a w Chelsea bedzie o to trudno i za chwile znow beda wymyslac kolo na nowo a potencjal kadry marnowac

0

@baryn to o problemach z osobowoscia Osimhena nie slyszalem... Mozliwe ze rozne dziwne historie wymyslalo Napoli a fakty sa inne. Mozliwe ze w Barcelonie u Flicka nie byloby zadnego problemu. Oyarzabal byłby ok tyle ze to zawodnik ktory pewnie rotowalby z Torresem. Raczej nie bylby absolutna podstawowa 9. W tym momencie musieliby sie zastanowic czy nie lepiej postawic jednak na Torresa i wstrzymac sie pozyczajac kogos na sezon (moze Dovbyk David Openda ktorzy w serie a w ogole obecnie nie graja a jeszcze sezon temu w innych ligach strzelali mase goli)

0

@tomek1656 z tym leczeniem to mam nadzieje ze rozumiesz ze to typowa projekcja? mechanizm obronny, w którym przypisujemy innym własne, nieakceptowane cechy lub uczucia. Takze mam nadzieje ze leczenie juz zaczałes ;) Lewy przyszedl majac prawie 34 lata... po 4 latach klub musi szukac nowej 9. Jakby przyszedl ktos kto ma 26 lat lub mniej to dzis nie byloby tematu panic buy nowej 9 tylko 9 w swoim prime przez kolejne jeszcze lata. 50 mln odstepnego nigdy do klubu nie wroci. Rocznie liczac kase dla Bayernu i kontrakt wychodzi rocznie koszt Hallanda a City Hallanda dzis mogloby sprzedac 2 czy 3 razy drozej niz za niego zaplacilo. 50 mln na 34 latka zostaly zas bezpowrotnie utopione. Tylko ze sadzac po tonie twoich wypowiedzi bedzie ci ciezko pojac o co chodzi... Zas internetowa nagonka na Torresa ktory ma naprawde dobre liczby i zasluguje na szanse to wlasnie dzielo osob z takim tonem wypowiedzi...

1

Skoro już schodzi się tak głęboko... To może Tomas Bobcek z Lechii Gdańsk? Spadną z ekstraklasy więc pewnie będą negocjować

1

@Los_Dawidos slowem potrzebny jest Osimhen a jak nie on to rezerwowy dla Ferrana i tyle. Za nikogo poza Osimhenem nie warto dawac 80-100mln Kane ma 34 lata... znow za 2-3 lata bylby temat nowa 9 a miliony utopione w transfer wiekowego gracza w smietnik... Takiego problemu np nie ma City ani PSG bo duza kase daja tylko za mlodych

1

@Rupert_Haubica Ferrana sie nie pozbeda. To jest oczywiste. Bedzie to samo co zawsze: gosc powie ze chce zostac i odrzuci oferty. Nie wyglada na glupka. Wie ze za rok konczy mu sie kontrakt i jak ma odejsc to nie teraz tylko za rok kiedy jego obecny sezon z duza liczba bramek bedzie wyceniony na niezly bonus za podpis nawet jak w nastepnym nie bedzie tyle grac

1

@RosjaninBut do tego cale zycie w Serie A ktora naprawde jest mocno specyficzna archaiczna i gracz szczegolnie 9 moze zupelnie sie nie odnalezc w innej lidze.

0

Zaden Lautaro nie przyjdzie... GOSC MA 29 LAT. Do tego cale zycie w specyficznej Serie A. To medialne glupoty jak i medialny jest wymysl ze Barcelona bedzie walczyc o Alvareza (pewnie dlatego ze mały i z Argentyny...szkoda ze z 8 golami w calym sezonie La Liga) Znow za 4 lata bedzie szukanie nowej 9. Juz przy Lewym lepiej bylo sie wykrwawic zrezygnowac z Kounde np i walczyc o Hallanda. Dzis nie byloby szukania nowej 9... Nie zrobia znow tego bledu biorac kogos w okolicy 30. Poza tym nowa 9 przy Yamalu i Raphinii powinien zostac Torres wsparty rezerwowym za mala kase albo ktos typu Havertz udajacy 9 do pressingu główek przyjmowania pilki z obronca na plecach i robienia miejsca skrzydlom do strzalow. Jesli transfer za duza kase to tylko Osimhen. To musi byc koń ktory nie upadnie przyjmujac pilke dluga z obronca na plecach. Ktory bedzie odgrywal wygrywal glowki dawal zagrozenie przy roznych i wolnych. Ktory wykorzysta wylozone idealne pilki i bedzie garbage man z NBA. Z bezpanskich pilek zrobi gola. Patrzac na znanych obecnie napastnikow sa dwaj tacy ludzie Kane i Osimhen. Kane to znow bylby wet mocno po 30... i pewnie nie do kupienia. Zostaje Osimhen i mam nadzieje ze gadki o Alvarezie to tylko medialne pitolenie i nikt na powaznie w Barcelonie nie bierze w ogole pod uwage jakis ofert za podrobke Messiego z 8 golami w lidze przez caly sezon... Gorzej ze Pedro to moze byc realnie prawda bo Deco moze kierowac sie preferencja na Brazylijczykow wbrew logice. Chelsea zas moze to wykorzystac i realnie go puscic za 80mln biorac wlasnie Osimhena. Barcelona w taki sposob dalaby sie wydymac Chelsea bez mydla

2

@PuszkinFan tez sie pytam... ale moze to dobry znak. Cale pitolenie o Alvarezie Pedro to zaslona dymna przed realnym celem

0

Co do Deco to ja sie obawiam ze bedzie faworyzowanie Brazylijczykow tak jak bylo z Vitorem Roque zamiast szukania lepszych opcji w Europie... Taka sama tendencje to kierowania sie nie do konca obiektywizmem maja czesto Holendrzy. Tak Van Gall narobil bajzlu w Barcelonie za Rivaldo. Rivaldo paru Katalonczykow i cala zgraja Van gallowych Holendrow

0

@Marcelinho132 Liverpool ze Slotem bez Salaha z dublujacymi sie graczami za 100mln (wirtz vs szoboszlai) (Isak vs Ekitike) i jedynym Gakpo na skrzydle bo drugiego nie ma... to jest ekipa bez potencjalu na premier league. Beda mieli fart jak za rok wywalcza LM ale raczej tego nie zrobia i Slot wyleci w polowie sezonu. Po sezonie beda szukac kasy na sensowne wzmocnienia szukajac jeleni na odkup ludzi ktorych tam maja za setki mln ale nie na pozycje na ktore powinno pojsc setki mln. Chelsea ma balans. Ma ekstra srodek i calkiem sporo talentu na skrzydlach. Plus dostana od Barcelony 100mln za Pedro na nowa 9tke ;)

0

@Karolollo bo idzie do Chelsea... wiec chyba uwielbia taki klimat

1

@Marcelinho132 Liverpool nie ma potencjalu... zrobili tansfery za rekordowe sumy ktore okazyly sie idiotyczne. Wirtz dubluje pozycje Szoboszlaia i zeby mial sens musialby grac na skrzydle. Maja zdublowana pozycje 9 dwoma takimi samymi pilkarzami kupionymi za 240mln ktorzy nie moga grac razem. Wraz z odejsciem Salaha odejda tam tez sukcesy a nowym rywalem City bedzie Arsenal. To juz Chelsea ma wiekszy potencjal niz obecnie Liverpool

1

ten to chyba uwielbia byc zwalnianym po paru miesiacach ;) co ma w sumie finansowy sens : 3 miesiace pracy odprawa i wakacje do kolejnego kontraktu

0

@PietrasCoelho Po pierwsze: Rok temu Newcastle zaplacilo za woltemade 80mln. Isak kosztowal 140mln. Na tym rynku Barcelona jedyne co moze zrobic to ponownie utopic pieniadze. Jest Torres wystarczy zmiennik na 9. Wydawanie pieniedzy na transfery napastnika w sytuacji jak wyzej to przepis na kolejna katastrofe. Ciezko uwierzyc ze ludzie faktycznie sa tak tepi ze wierza ze na rynku w ktorym Woltemade kosztuje 80mln a Sesko 90 Barcelona kupi za mniej napastnika klasy swiatowej...Nawet Pedro bedzie wyceniany za ponad 100mln przed Chelsea. Alvarez to napastnik z 8 golami przez caly sezon w La Lidze. Jedyny sens mialaby sytuacja gdy faktycznie ktos z topu ale do 26 lat jest na rok przed koncem kontraktu i chce przyjsc tylko do Barcelony. Cos jak sytuacja z Mbappe i Realem lub kiedy Lewym i Bayernem. Jednak takiej sytuacji nie ma i nawet nie ma nikogo na sensownym poziomie (jest ponad 30 letni Kane na 9 i nikogo innego bo Halland jest nierealny) a wydawanie ponad 100mln na sredniaka to glupota. Wole Torresa i Muriqiego jako zmiennika bez ładowania sie w koszty. Jedyny za ktorego mozna dac od biedy jesli juz jest jakies dziwne parcie na transfer napastnika 80-100mln i bylby wzmocnieniem to Osimhen ale z nim jest jakas dziwna historia

0

przede wszystkim to nie NBA gdzie organizacja informuje gracza ze byl trade i jedzie tam czy tam. Takze dopoki sam Raphinia nie powie ze przyjmuje oferte z innego klubu i daje zielone swiatlo do negocjacji odstepnego to takie dywagacje sa bez sensu...

0

@Rifek Torres nie bedzie grozil odejsciem ani stawial dziwnych wymagan. On chce tu grac i chce zostac w Barcelonie. Troche zaufania by sie przydalo. Kontrakt moga przedluzyc teraz. Dodac do skladu Muriqiego np jako backup i bedzie git. W Barcelonie bedzie 4 ludzi ktorzy przy odpowiednich minutach bez problemu strzela ponad 20 goli na sezon. Wzmocnienia potrzebne sa w obronie. To ciagle wolanie o napastnikow jest troche infantylne i mocno wbrew faktom. Fakty sa zas takie ze City bez Hallanda radzilo sobie swietnie takze bez 9. Arsenal najlepszy sezon od lat zagral bez napastnika z Havertzem pomocnikiem ktory go udaje. PSG najlepszy sezon gra de facto bez napastnika z 3 skrzydlowymi ktorzy ciagle zmieniaja pozycje i do srodka schodzi co chwile ktos inny albo Doue albo Dembele albo Kvara albo Barcola. Tam nie ma w ogole 9. Jakos nie widze by to dla nich byl problem... Chodzi o gole i wygrane a nie o to by te gole koniecznie strzelal typowy napastnik

0

Czuje ze bedzie plot twist i Florentino oglosi ze Lewy bedzie odpowiednim gosciem do rozwiazania problemow Realu na 9...Przed meczem z Betisem oglosi ze od nowego sezonu zagra w Realu

4

@BonusKiller Sorloth w tym hiperdefensywnym Atletico przekroczyl choc granice 20 goli w lidze rok temu... grajac duzo mniej niz Alvarez. Griezmann w wieku Alvareza w tym defensywnym Atletico mial liczby ktore dla Alvareza sa nie do osiagniecia. Suarez w defensywnym Atletico mial ponad 20 goli w lidze na schylkowym etapie kariery. Diego Costa Falcao w Atletico Simeone wykrecali ponad 20 goli w lidze. Takze serio... Fanboye podrobki Messiego (tu dziala podswiadomosc gosc przypomina z wygladu Messiego i jest z Argentyny i to czesc Hype wbrew logice) niestety nie podwaza prostego faktu: 8 goli dla napastnika w calym ligowym sezonie to żałosny wynik... Takze dla napastnika Atletico. Wydanie na niego ponad 100mln to bedzie kolejna katastrofa finansowa ktorej mialo juz nie byc. Alvarez to jest ktos do podczepienia pod glownego napastnika jakim byl w City Halland a nie ktos jako podstawa w top klubie

0

@PietrasCoelho kto? k... ludzie zejdzcie na ziemie... Rok temu Newcastle zaplacilo za woltemade 80mln. Isak kosztowal 140mln. Na tym rynku Barcelona moglaby wziac kogos z topu tylko jako wolnego agenta. Tyle ze takiego nie ma. W negocjacjach Chelsea bedzie widziec jakie pokraki szly za 80mln i za swojego Pedro zawola 140 mln skoro woltemade byl za 80 a Ekitike za 94 po jednym sezonie z 15 golami w bundeslidze...Barcelona po 1 nie ma takiej kasy by znow sie rujnowac finansowo a po 2 chyba zmadrzala i nie bedzie juz kolejnych griezmannow i coutinho. Ponowne wejscie na pelnej w ten dom wariatow jakim jest obecny rynek transferowy to autostrada do kolejnego upadku

2

@RC28 naprawde ten Alvarez za ponad 100mln to moze byc powtorka z Griezmanna i Countinho. Dramat finansowy i gosc ktory zostanie brutalnie zweryfikowany w klubie z topu z topowa presja (w City nie mial presji by byl uzupelnieniem dla Hallanda a nie napastnikiem nr 1). On nawet w Atletico nie robi liczb bo 8 goli w sezonie to zart. To jest second striker do systemu 4-4-2. W najlepszym wypadku opcja ktora zrujnuje finansowo a bedzie tym co jest teraz drugim napastnikiem do rotacji z Torresem a zdobywanie goli rozlozy sie na cala 4. Czyli nie wniesie ten ruch nic. Da to samo Torres jako pelnoprawny pierwszy wybor plus backup jakis Muriqi np Taki weteran ktoremu bedzie pasowac 10 meczy w 11 w lidze plus wchodzenie na zmiany. Tyle ze za 20% kosztow Alvareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?