@mrboom No tak - ale podejrzewam,że to przepadałaby na rzecz sprzedawcy nieruchomości, a ta oplata to kasa dla banku za to, że zajmie się rozpatrywaniem wniosku. A dodatkowo jest też różnica między zadatkiem a zaliczką - jedno z tych dwóch jest do odzyskania gdy jednak nie dojdzie do transakcji.
@mrboom Nie no - zadatek to jeszcze inna bajka. Ale to co biorą banki za "przygotowanie dokumentacji i sprawdzanie" to co innego. I tak to działa że ta kasa może przepaść gdy wniosek zostanie odrzucony.
@Ojciec5tkidzieci Ani troll ani idiota. Po prostu wyrachowany cynik. Na 100 osób do których dotrze jego teza, jakis odsetek nie przeczyta tłumaczeń i przylgnie jakaś łatka do Nawrockiego.
@Rust_Cohle A dlaczego miałby usuwać? Może mu przychodzi na myśl, bo strzelił jakiegoś gola przeciwko PSG? Albo z innego powodu? Może komuś na hasło Real Madryt przychodzi na myśl Messi albo Guardiola?
@MesQueUnClub_87 Akurat całkiem spory procent tego co jem to moje własne produkty - zarówno warzywa jak i mięso. Ale mi nie chodziło juz nawet o te opryski, tylko bardziej o to, że nasi kochani eurokraci ustanowili takie cła,że właśnie sprowadzamy ten rodzaj bananów, których tam nikt nie je,bo mają po prostu smaczniejsze ich rodzaje.
@MesQueUnClub_87 Chodzi ci o te pastewne banany pryskane nie wiadomo czym na czas transportu? Smacznego. W Ameryce Płd śmieją się, że te banany jedzą tylko Europejczycy i świnie.
0
@Eklerek O co tu chodzi? Wyrwane z kontekstu i całkiem nie wiadomo czego to dotyczy
1
@FCB_dimiC I to są te detale.
0
@mrboom No tak - ale podejrzewam,że to przepadałaby na rzecz sprzedawcy nieruchomości, a ta oplata to kasa dla banku za to, że zajmie się rozpatrywaniem wniosku. A dodatkowo jest też różnica między zadatkiem a zaliczką - jedno z tych dwóch jest do odzyskania gdy jednak nie dojdzie do transakcji.
0
@mrboom Nie no - zadatek to jeszcze inna bajka. Ale to co biorą banki za "przygotowanie dokumentacji i sprawdzanie" to co innego. I tak to działa że ta kasa może przepaść gdy wniosek zostanie odrzucony.
0
@LukaszFan Jest to udowodnione, oczywiscie nie przy prędkościach światła, ale za pomocą zegarów atomowych i umieszczanie jednego z nich w samolocie.
0
@Kengo Nic co ma masę nie może podróżować z prędkością światła, tak więc to bezpodstawne rozważania.
0
@Criss18Barca W referendum - to jest ta różnica.
1
@adi7adi8 No i czas najwyższy kończyć tę farsę. Albo wywalić także Izrael
1
@Rewolucja123 To niech się poprawia w klubie dostosowanym do jego obecnego poziomu
0
@gumaz Pierwsze dwa miejsca ok. Trzecie to Daleko od noszy. Posterunek nigdy mnie nie bawił
0
@ranger3120 Wystarczy,że narzucą odpowiednio wysoki podatek na paliwo i po temacie.
0
@TheNekro94 W sumie dwa razy zignorowała pana Stop.
0
@Kgorecki2500 Nie no - to jest chyba żart jakiś. Nie wierzę,że ktos na serio rozpowszechnia podobne postulaty.
0
@NeroTFP1 Nigdy nie lubiłem tego rodzaju humoru,a zwłaszcza tych wygłupów Pazury
0
@Wasacz_ Ułaskawić go i po problemie.
0
@NeroTFP1 "będzie musiała ponownie zdać egzamin na prawo jazdy i przejść badania psychologiczne" Na dobrą sprawę, to nikt jej do tego nie zmusi.
0
@Kgorecki2500 Nie podoba mi się za bardzo, że w ogóle powstają takie rzeczy ...
1
@SelloutCrowd Jak można słuchać radia?
0
@JordiAlbion A potem powiedzieli,że to chodziło o koniec świata jaki znamy,a nie o to że się skończy tak w ogóle....
2
@Ojciec5tkidzieci Ani troll ani idiota. Po prostu wyrachowany cynik. Na 100 osób do których dotrze jego teza, jakis odsetek nie przeczyta tłumaczeń i przylgnie jakaś łatka do Nawrockiego.
1
@Rust_Cohle A dlaczego miałby usuwać? Może mu przychodzi na myśl, bo strzelił jakiegoś gola przeciwko PSG? Albo z innego powodu? Może komuś na hasło Real Madryt przychodzi na myśl Messi albo Guardiola?
0
@wojopancer Podsiadło. Sanah mimo wszystko chyba jest niższa jednak.
1
@joloskyy Przecież on nie ma żony
0
@MesQueUnClub_87 Akurat całkiem spory procent tego co jem to moje własne produkty - zarówno warzywa jak i mięso. Ale mi nie chodziło juz nawet o te opryski, tylko bardziej o to, że nasi kochani eurokraci ustanowili takie cła,że właśnie sprowadzamy ten rodzaj bananów, których tam nikt nie je,bo mają po prostu smaczniejsze ich rodzaje.
0
@Roobo No trochę tuska moze jest, a kto jeszcze?
0
@MesQueUnClub_87 Chodzi ci o te pastewne banany pryskane nie wiadomo czym na czas transportu? Smacznego. W Ameryce Płd śmieją się, że te banany jedzą tylko Europejczycy i świnie.
0
@sergio5 Tylko co z tego,skoro nadal są wysoko i na wiosnę pewnie i tak odrobią straty? Niestety...
0
@ranger3120 Jakie postacie?
0
@BezglutenowyPedri Owszem.
0
@Coutinho007 Lepiej mądrze człapać niż głupio biegać...