@RivaldoVitorBorba Na ceneo nigdy nie miałem problemu. Jedyny problem jaki miałem kiedyś ze sklepem z netu to była historia z Bestceną. Ale nie pamiętam czy oni byli na ceneo. Chyba nie. Okazało się po latach,że oni nie sprzedawali sprzętu tylko go wypożyczali klientom i w ten sposób omijali podatki,aż skarbówka ich capnęła. Wszystko było w regulaminie sklepu,ale kto to czyta. Więc zerknij jeszcze pobieżnie w regulamin czy nie ma jakichś dziwnych zapisów.
@RivaldoVitorBorba Gwarancja to sprawa producenta. Jesli produkt pochodzi z polskiej dystrybucji to nie powinno być problemu z gwarancją. Tak samo jesli chodzi o firmę to musisz przeczytać warunki gwarancji - jesli sa jakies ograniczenia przy zakupie na firmę to producent o tym informuje.
@PatrychoO No to nadal jak dla mnie to jest jednak forma marketingu i promocji. Dla mnie trochę śmieszna i trochę taka trywialna. Ale raczej nie jest tak,że ktoś się na serio obraża za tę nazwę.
@PatrychoO To może akurat podchodziło pod marketingowa zagrywkę i mize miało zaciekawić/rozśmieszyć/wzbudzić pozytywne emocje u klienta. A niekoniecznie kogoś razić
@FcPortoFan1999 No ale nie rozumiem co ma jedno do drugiego? Przecież to nazwa jakich wiele. Ba - nawet dosc pejoratywna nazwa, bo słowo ruski ma negatywne konatacje. Na jakiej zasadzie to może kogoś razić?
@MessiForeverTheBest A czemu nie drugi typ? Czyli subiektywne odczucia osoby do zjawisk istniejacych w tamtym czasie? W tym przypadku podróże tej osoby na tylnym siedzeniu bez fotelika podczas których nigdy nie zginęła i nie wyrżnęła głową w szybę?
@BorzyKrzys Ciarki przechodzą na mysl o tych zdarzeniach. Bo co innego zbrodnie popelnione przez róznych psycholi, nawet brutalne itd. Ale tu dochodzi aspekt jak to zwykli zdawało się normalni ludzie ulegli sile zła i uczestniczyli na różny sposób w tym bestialstwie. I to nie pod wpływem afektu, czy emocji. Straszna historia
@macio_944 Jednak co innego gdy przedstawiciele polskiej klasy politycznej włażą w tyłek przywódcy innego państwa,a gdy robią to osoby na forach internetowych. Do tego anonimowo.
0
@BezglutenowyPedri Xddddddd.
0
@Konradowskyy U nas nigdy nie było takich wyjazdów - fakt ze moja szkoła trochę daleko miała.
0
@Ojciec5tkidzieci Najpopularniejsza piesn wojskowa to "Godzinaa piąta minut trzydzieści..."
1
@Konradowskyy Nigdy nie była.
1
@AssisMoreira A mnie jakoś nie porwał ten film. Za bardzo przerysowany.
2
Matko kochana. Nigdy w życiu.
0
@RivaldoVitorBorba Na ceneo nigdy nie miałem problemu. Jedyny problem jaki miałem kiedyś ze sklepem z netu to była historia z Bestceną. Ale nie pamiętam czy oni byli na ceneo. Chyba nie. Okazało się po latach,że oni nie sprzedawali sprzętu tylko go wypożyczali klientom i w ten sposób omijali podatki,aż skarbówka ich capnęła. Wszystko było w regulaminie sklepu,ale kto to czyta. Więc zerknij jeszcze pobieżnie w regulamin czy nie ma jakichś dziwnych zapisów.
2
@RivaldoVitorBorba Gwarancja to sprawa producenta. Jesli produkt pochodzi z polskiej dystrybucji to nie powinno być problemu z gwarancją. Tak samo jesli chodzi o firmę to musisz przeczytać warunki gwarancji - jesli sa jakies ograniczenia przy zakupie na firmę to producent o tym informuje.
0
@PatrychoO No to nadal jak dla mnie to jest jednak forma marketingu i promocji. Dla mnie trochę śmieszna i trochę taka trywialna. Ale raczej nie jest tak,że ktoś się na serio obraża za tę nazwę.
0
@Rifek No jak sami mężczyźni. Jest tu także kilka przedstawicielek płci pięknej. Poza tym kto by tam chciał Polaka porwać do takich rzeczy.
0
@PatrychoO To może akurat podchodziło pod marketingowa zagrywkę i mize miało zaciekawić/rozśmieszyć/wzbudzić pozytywne emocje u klienta. A niekoniecznie kogoś razić
0
@FcPortoFan1999 W sumie dzisiaj to pewnie do kazdej jednej rzeczy znajdziesz osoby którym cos nie pasujem
1
@Rifek Tak jakby faceci nie handlowali żywym towarem.
0
@FcPortoFan1999 No to tym bardziej pasuje. Nikt ich na szafce nie ustawia by je hołubić, tylko je zjada i przemienia w g.... Komu to niby nie pasuje?
0
@FcPortoFan1999 No ale nie rozumiem co ma jedno do drugiego? Przecież to nazwa jakich wiele. Ba - nawet dosc pejoratywna nazwa, bo słowo ruski ma negatywne konatacje. Na jakiej zasadzie to może kogoś razić?
5
@mordini123 Czas na LM.
0
@robsesh Jak to zwolnienia online? Nie gadaj,ze cos takiego w ogóle istnieje
0
@FcPortoFan1999 Weź nie gadaj. Kogo normalnego to razi?
1
@The Game 10 I jaka była odpowiedź?
0
@Rifek To ja jestem zaburzony widocznie skoro pająków staram się nie zabijać. To moi sojusznicy w walce z komarami i muchami.
0
@FcPortoFan1999 Że co? A ruskie pierogi na przykład kogoś rażą?
4
@macio_944 Chińczycy widocznie zszargali mu nerwy....
0
@MessiForeverTheBest A czemu nie drugi typ? Czyli subiektywne odczucia osoby do zjawisk istniejacych w tamtym czasie? W tym przypadku podróże tej osoby na tylnym siedzeniu bez fotelika podczas których nigdy nie zginęła i nie wyrżnęła głową w szybę?
0
@adamek20151 A jak wytlumaczysz fakt,że ryby całe życie się kąpią a i tak śmierdzą?
1
@BorzyKrzys Ciarki przechodzą na mysl o tych zdarzeniach. Bo co innego zbrodnie popelnione przez róznych psycholi, nawet brutalne itd. Ale tu dochodzi aspekt jak to zwykli zdawało się normalni ludzie ulegli sile zła i uczestniczyli na różny sposób w tym bestialstwie. I to nie pod wpływem afektu, czy emocji. Straszna historia
1
@Ku84fcb Ale to nie jest tak. Dwie są siły w futbolu i obie bez siebie istnieć nie mogą.......
1
@PIWOSZ89 Na pusty haczyk i karasie brały.
2
@Faro Pewnie moderacja z La Rambli wzięła się za multikonta.
0
@macio_944 Jednak co innego gdy przedstawiciele polskiej klasy politycznej włażą w tyłek przywódcy innego państwa,a gdy robią to osoby na forach internetowych. Do tego anonimowo.
0
@tomek8756 Może i nie zmuszał,ale bardzo dobrze że beknie za swoje machlojki