@Faro Gdzie tu widzisz hipokryzję? To tak jakbym spytał czy ci co chwalą lato uzywają klimatyzatorów. Zimę lubimy za temperatury na zewnątrz a nie w domu.
@RoberDzik Mimo wszystko jednak - branie sprawy w swoje ręce? Gdyby tak każdy robił, to żylibyśmy w dżungli. Ja rozumiem,że to w wyniku bezradności i bezczynności państwa polskiego,no ale jednak. Sam nie wiem co o tym sądzić.
@Maker0 Nie mówimy o wynikach ale o tym kto ile strzeli bramek. Przecież to sa detale - czasami napastnik marnuje kilka setek w meczu,a tych meczy będzie cała masa. A to własnie takie detale zadecydują o ewentualnym pobiciu rekordu
@Criss18Barca Co to za jakieś dywagacje? O tym zadecyduje przypadek,a raczej cała masa przypadków na przestrzeni sezonu. Żadne analizy w tym momencie tego nie stwierdzą.
@Laminedependencia Możesz spróbować klej z aktywatorem, ale do takich rzeczy chwalę sobie bardzo taki pistolet do wtapiania zszywek. Kilka rzeczy nim uratowałem. Mało tego, że wzmocnisz połączenie wtopionym drutem,to możesz też nim topić plastik i zalewać połączenie tym roztopionym materiałem, tylko nie możesz robić tego ciągle, ale z krótkimi przerwami,bo jeden pistolet w ten sposób mi się spalił. I na dodatek możesz w ten sposób załatać szczelnie jakieś pęknięcie. Za kilka dych znajdziesz i u nas albo na aliexpress. I masz wtedy pewne - a klej albo utrzyma, albo nie. Minus to taki,że może nieestetycznie to wygląda,ale jesli to nie jest na widoku,to polecam.
0
@tomek8756 Może i nie zmuszał,ale bardzo dobrze że beknie za swoje machlojki
5
@fcbarcafan19 Co za żyłka musiala byc na takiego bydlaka. I w ogóle co za sprzęt
0
@paweldunajecfcb Tak.
0
@RoberDzik Xddddd.
1
@kundee Jako ze to forum kibiców hiszpańskiej drużyny,to wymawia się raczej "Huli"
0
@Hosh O kurdę. Jaki fajny patent. Dzięki dobry człowieku. A więc jednak ktos próbuje to okiełznać.
0
Taka rozkmina - czemu nikt nie próbował uzyskać energii z fal morskich? Czy może były takie próby?
0
@Faro Gdzie tu widzisz hipokryzję? To tak jakbym spytał czy ci co chwalą lato uzywają klimatyzatorów. Zimę lubimy za temperatury na zewnątrz a nie w domu.
0
@Bykunn Obrzydzenie to nie nienawiść. Nienawiść to bardzo mocne słowo. Owszem - w sensie sportowym może niesie ze sobą mniejszy ciężar,ale jednak.
0
@Kgorecki2500 Straszne.
1
@FcPortoFan1999 Czesław Michniewicz.
3
@marcin62 I jeszcze nagrali to cudo. Piękna sprawa.
0
@nwchades Bezpośrednio od rolnika to kupisz z gospodarstwa. Na targu to też często pośrednik sprzedaje.
1
@cules100pro Pewnie ze słowem chędożyć skojarzyłeś
1
@Bolton Jeszcze tylko żółty i niebieski gdzies trzeba umieścić i by się zgadzało.
3
@ShawnC Będzie gościówą.
0
@Popitek12 Racja. Tez uważam,że powinni zarabiać więcej.
6
@TR3YWAY 2020 i 2021 skokowy wzrost gdy była pandemia,kwarantanny,kryzys,inflacja . Daje do myślenia...
2
@JohnA Podają kontakt tylko mailowy. Zero adresu, nawet nr telefonu nie ma. Omijać szerokim łukiem
2
@Kgorecki2500 Czy Tomasz Sommer właśnie między wierszami stanął po stronie uciskanego proletariatu? Piekło zamarzło.
0
@RoberDzik Mimo wszystko jednak - branie sprawy w swoje ręce? Gdyby tak każdy robił, to żylibyśmy w dżungli. Ja rozumiem,że to w wyniku bezradności i bezczynności państwa polskiego,no ale jednak. Sam nie wiem co o tym sądzić.
2
@Maker0 Nie mówimy o wynikach ale o tym kto ile strzeli bramek. Przecież to sa detale - czasami napastnik marnuje kilka setek w meczu,a tych meczy będzie cała masa. A to własnie takie detale zadecydują o ewentualnym pobiciu rekordu
5
@Criss18Barca Co to za jakieś dywagacje? O tym zadecyduje przypadek,a raczej cała masa przypadków na przestrzeni sezonu. Żadne analizy w tym momencie tego nie stwierdzą.
0
Stanisław Helski - terrorysta czy bohater?
0
@Konradowskyy Rześkie powietrze o wiele lepiej otrzeźwia i rozbudza człowieka.
0
@Criss18Barca Dzięki i nawzajem dobry czlowieku.
0
@Kasy No to odignoruj.
0
@Kasy Nie wystarczą ci relacje ramblowiczów na żywo?
1
@Popitek12 Kogoś kto juz stracił szansę
0
@Laminedependencia Możesz spróbować klej z aktywatorem, ale do takich rzeczy chwalę sobie bardzo taki pistolet do wtapiania zszywek. Kilka rzeczy nim uratowałem. Mało tego, że wzmocnisz połączenie wtopionym drutem,to możesz też nim topić plastik i zalewać połączenie tym roztopionym materiałem, tylko nie możesz robić tego ciągle, ale z krótkimi przerwami,bo jeden pistolet w ten sposób mi się spalił. I na dodatek możesz w ten sposób załatać szczelnie jakieś pęknięcie. Za kilka dych znajdziesz i u nas albo na aliexpress. I masz wtedy pewne - a klej albo utrzyma, albo nie.
Minus to taki,że może nieestetycznie to wygląda,ale jesli to nie jest na widoku,to polecam.