@Karol145 Tak - nie rusza mnie to. Chryste Panie - to Izrael teraz jest na liście miejsc zakazanych? Czy o co chodzi? Przecież nie pojechał tam aby ich wspierać, póki co nie wygłaszał żadnych wypowiedzi w ich kierunku. A to,że akurat Izrael zagarnął sobie jakies historyczne tereny to nie oznacza,że nikt nie może sobie tam pojechać aby te historyczne miejsca zobaczyć. A może właśnie celowo się tam wybrał aby doświadczyć tego osobiście i by nabrać dystansu do piłki,gdy zobaczy inne problemy jakie doświadczają tam ludzie?
@Destroyer_of_Worlds Czyli skoro pisowcy podnosza takie tematy,to wiadomo komu pokazać czerwoną kartkę w wyborach. I huk z alternatywą - choćby i lewica miała zyskać więcej władzy - lepszy każdy kto zagwarantuje,że nie wprowadzi podobnych rozwiązań w życie.
@Arkon Nie wiem co powiedział Sasin, ale ja z kolei nie wyobrażam sobie Brauna, który idzie na jakieś kompromisy. A w koalicji byłby do tego zmuszony. Rolą Brauna jest wieczna opozycja i nic więcej.
@gumaz Najlepsze jest to,że kartele moga wystawić swoje czołgi w takim starciu. Skoro nie dali rady Wietnamowi czy Afgańcom to tym bardziej nie poradzą z kartelami,które oplotły całą społeczność swoja siecią.
@Tasde Kurczę,a w kampanii prezydenckiej to sam Trzaskowski ciągle powtarzał,że zapisał tam odpowiednie paragrafy,które nas zwolnią z tego obowiązku. To jak to było w końcu?
@Frimpong Portugalia. No i niech Norwegia sobie jakoś radzi. Ale tak w ogóle to jakoś średnio ten mundial mi się widzi ze względu na godziny meczy. Zobaczymy jak to sie ułoży w praktyce
@Mow_mi_Douglas "nie jesteśmy wykorzystywani bardzo przez różne korporacje". O ile z resztą rzeczy można się zgodzić, to z tym akurat zupełnie nie. Lobbyści koncernów mają dzięki istnieniu UE bardzo ułatwione zadanie.
1
@Bolton A w czym jeden,albo drugi chłopak ma ci przeszkadzać? Nie rozumiem za bardzo twego przekazu
8
@Karol145 Tak - nie rusza mnie to. Chryste Panie - to Izrael teraz jest na liście miejsc zakazanych? Czy o co chodzi? Przecież nie pojechał tam aby ich wspierać, póki co nie wygłaszał żadnych wypowiedzi w ich kierunku. A to,że akurat Izrael zagarnął sobie jakies historyczne tereny to nie oznacza,że nikt nie może sobie tam pojechać aby te historyczne miejsca zobaczyć. A może właśnie celowo się tam wybrał aby doświadczyć tego osobiście i by nabrać dystansu do piłki,gdy zobaczy inne problemy jakie doświadczają tam ludzie?
1
@Seledynowy Ale Marcus też koncertowo to spartolił
5
@Destroyer_of_Worlds Czyli skoro pisowcy podnosza takie tematy,to wiadomo komu pokazać czerwoną kartkę w wyborach. I huk z alternatywą - choćby i lewica miała zyskać więcej władzy - lepszy każdy kto zagwarantuje,że nie wprowadzi podobnych rozwiązań w życie.
1
@michal26 Już nic kuźwa za darmo. Niech cwaniaki też cos dadzą w zamian. I to coś co rzeczywiście nam się przyda.
10
Xdddd. Rambla jak zwykle nie zawodzi - sprzedali już Kounde, a ten zamyka im mordy
2
@Arkon Nie wiem co powiedział Sasin, ale ja z kolei nie wyobrażam sobie Brauna, który idzie na jakieś kompromisy. A w koalicji byłby do tego zmuszony. Rolą Brauna jest wieczna opozycja i nic więcej.
1
@michal26 Wiesz jak to działa. Ogólnie są za atomem,ale zaraz się okaże że im szczegóły nie pasują,bo wiadomo, że swoi muszą przy tym zarobić .
2
@gumaz Najlepsze jest to,że kartele moga wystawić swoje czołgi w takim starciu. Skoro nie dali rady Wietnamowi czy Afgańcom to tym bardziej nie poradzą z kartelami,które oplotły całą społeczność swoja siecią.
0
@takisobiektos Ale czy skłamał? Mam nadzieję,że nasi wyciągną odpowiednie wnioski i nie będziemy poligonem Zachodu.
1
@Eklerek Nerwy puściły. Zresztą juz z Lewym też pokazał swoje fochy.
5
@kubix05 Łańcuch.
12
@LAMC_10 Niczym dzieci w piaskownicy. Żenada.
0
@Popitek12 Z Pińszowa?
0
@Kz1234 Czyli warto by było to ukrócić i wprowadzić jednolite warunki dla wszystkich.
0
@Tasde Kurczę,a w kampanii prezydenckiej to sam Trzaskowski ciągle powtarzał,że zapisał tam odpowiednie paragrafy,które nas zwolnią z tego obowiązku. To jak to było w końcu?
0
@pt9 Jak to wypuszczono go na wolność? A kto zapłaci za szkody?
0
@MeAndSwan Swoją drogą co na to przepisy unijne? Nie jest to dyskryminacja?
1
@jondeca A niby dlaczego nie mają wypłacać kontraktu? Jak piłkarz dozna kontuzji to też kopa w dupę i niech sam sobie radzi?
0
@Frimpong Portugalia. No i niech Norwegia sobie jakoś radzi. Ale tak w ogóle to jakoś średnio ten mundial mi się widzi ze względu na godziny meczy. Zobaczymy jak to sie ułoży w praktyce
1
Komentarz usunięty
0
@pluszek Kto go wygrzebał ze śmietnika historii?
1
@Limaker Na początek sprawdź darmową stronę historiapojazdu.gov. Tam jest także zakładka dane zagraniczne i czasami widać jakies informacje
0
@Barcanajlepszyteam Z trzeciej strony służby ukraińskie też mają doskonałe alibi i w razie wpadki mają od razu idealnego zleceniodawcę.
0
@Zelazny_Mike No cóż za przypadek, że to przeważnie nie są ruscy.
0
@Fog_W_1899 O ile Totti to Roma, ale na pewno nie na odwrót. Tak Messi to nie Barca. To już nie jest zawodnik jednego klubu.
0
@Mow_mi_Douglas "nie jesteśmy wykorzystywani bardzo przez różne korporacje". O ile z resztą rzeczy można się zgodzić, to z tym akurat zupełnie nie. Lobbyści koncernów mają dzięki istnieniu UE bardzo ułatwione zadanie.
0
@Fog_W_1899 Jeden czy drugi mógł tak uważać,ale tak nie było i nigdy nie będzie.
0
@norbi77 Piękne obrazki.
1
@Deathwing112 A to dopiero grudzień się zaczął.... Kapryśna ta pogoda w Hiszpanii. Najpierw przymroziło Barcelonę,teraz Madryt.