@Borneo Przyszłość to Mbappe - wiem ze to zadanie ciężkie do wykonania ale nie oszukujmy się - kto wyrwie tego zawodnika do tego będzie należeć przyszłość Żyliśmy w czasach w których czarowali swą grą Messi i krystynka Teraz jedyny gracz z zadatkami na największego cracka swoich czasów to właśnie Mbappe Neymar nawet jeśli jest jeszcze coś wart to już nie wskoczy na wyższy poziom i da coś klubowi przez max 4-5 lat Jaki to ma sens bo nie bardzo rozumiem?
@laMeRdatyr Tym bardziej ze nie są to jakieś duże zachcianki Ot jeden obrońca za rekordową cenę i jeden bramkarz Poza tym nie żądał jakichś innych kosmicznych transferów
@th@les Na tle Dembele i Coutinho to można stwierdzić że Griezmann błyszczy Generalnie zawodu nie ma ale jednak za tą kasę należy oczekiwać czegoś innego Abidal nie nadaje się na tą funkcję Szkoda że klub wydaje grubą kasę na transfery zawodników a nie próbuje ściągnąć kogoś kto odpowiada za transfery w BVB bo to co ten klub wyprawia ostatnio na rynku transferowym to mistrzostwo świata
@BarcaSupporter Jeśli ma to być wybór typu 180-200 mln za Neymara czy 250 mln za Mbappe to nawet nie co sie zastanawiać Ale podobno Mbappe jest juz dogadany z Realem więc raczej nie ma co marzyć
@Persyfl Sól drogowa też jest faktem i po tej sprawie twoje "sprawdzone źródła" mam w głębokim poważaniu Poza tym faktem jest że im mniej rąk dotyka towar zanim do mnie trafi i im mniej pośredników przy nim majstruje tym większa szansa że będzie on wyższej jakości niż w twoich "sprawdzonych źródłach" Poza tym faktem jest też jak traktują np mięso w marketach i jak myją je płynem do naczyń O takich faktach chcesz dyskutować?
@Prezes_sycylijczyk A czy trzeba od razu sprzedawać? Skoro takiego dzieciaka jak Neymar potrafili utemperować i wyciszyć jego konflikt z Cavanim (przynajmniej publicznie) to tym bardziej da się wyciszyć konflikt między tak poważnymi profesjonalistami jak obaj tu wymienieni
@Persyfl Każdy ma swoje zdanie Ja o wiele bardziej jestem skłonny zaufać rolnikowi który ryzykuje swoją reputację niż naszym służbom które biorą łapówki i przymykają oczy na różne rzeczy Mało tego - wole kupić taki produkt i poddać go obróbce która zniweluje wiele zagrożeń a przynajmniej mam pewność że nie jest to nafaszerowane chemią Szanuję twój pogląd widzenia ale tylko do momentu w którym ludzie ufający koncernom, pośrednikom i przekupnym urzędom nie lobbują za przepisami które utrudniają innym ludziom bezpośredni zakup u producenta
@Persyfl Akurat co do tej gruźlicy to w ogóle nie masz pojęcia o czym piszesz Każdy rolnik który trzyma krowy musi mieć świadectwo ze nie ma gruźlicy ale w większości przypadków idzie tylko po kwitek do PIW i tam mu wystawiają jeśli w określonym czasie nie stwierdzono tej choroby w danym regionie A badania jeśli są to zdarzają się raz na kilka lat Nikt nie bada mleka na obecność gruźlicy tylko badane są krowy więc czy kupisz od rolnika czy ze sklepu to pod tym względem nie ma żadnego znaczenia
@lucca87 Nie mówię że dla ciebie nie ma to sensu bo nie znam twoich realiów i przebiegu jaki robisz Przy moich warunkach nie widzę sensu aby wydać na auto więcej niż 20 tys zł i co 2-3 lata zmieniać auta Kwoty jakie zaoszczędzę na AC, przeglądach rocznych oraz na utracie wartości są nawet nieporównywalne do kosztów jakie mi się przydarzały A tak poza tym pozdro i odpuść sobie tą octavię - zostaw ją dla dziadków w kapeluszach bo to ich domena
@lucca87 Już wyrosłem z niemieckich wozów do których zaliczam też rzeczoną octavię Mam także rodzinę i na pewno kawałek blachy,gumy i plastiku jest na ostatnim miejscu z rzeczy najważniejszych Pieniądze jakie trzeba wydać na nowy samochód wolę przeznaczyć na mieszkania dla dzieci niż wydać je na nowe auto i patrzeć jak z roku na rok zamieniają się w kupę złomu I tak szczerze to tak już do tego przywykłem że nawet gdybym wygrał znaczną ilość pieniędzy to miałbym niemałe opory aby iść do salonu po nowe auto bo nie ma to dla mnie ekonomicznego sensu
@Persyfl Czyli uważasz ze sanepid i PIW są na tyle kompetentne za swoimi biurkami że chronią cię przed tymi zagrożeniami? Jak się zatrujesz od tego rolnika to przynajmniej wiesz skąd to brałeś i powiesz o tym znajomym A czy wiesz np. jakie zakłady przeznaczały sól drogową do celów spożywczych? Nie wiesz tego do dzisiaj tak samo jak nie wiesz czy nadal cię nie trują w ten sposób A zatrucia salmonellą i tak się zdarzają nawet gdy masz produkty "przebadane"
@Commando Ceny zbóż w skupie na przestrzeni ostatnich lat wahają się w widełkach 500-900 zł I są to ceny niezależne od ceny chleba tylko od urodzaju bądź od wielkości importu Na wzrost cen chleba wpływają tylko i wyłącznie inne koszty - ceny prądu, płaca minimalna czy wszelkiego rodzaju nowe utrudnienia typu BDO,koszty transportu itd. które ponoszą przedsiębiorcy ale na pewno nie koszt zboża czy mąki z której robi się ten chleb
@hazo428 Okienko się skończyło a propozycje z artykułu to jedynie awaryjne wyjście z sytuacji jaką sami sobie w klubie stworzyli To co proponujesz to sposoby na letnie okienko a nie na teraz
@Greenalley Nic nie wiadomo bo po de Ligta też przyszła Barca z ofertą a wybrał co innego Tak samo tutaj - na pewno zgłosi się kilka klubów z ligi angielskiej i będzie przebierał w ofertach
@DragonxNF Kończy mu się kontrakt więc już nie będzie graczem Chelsea A tak w ogóle to o co ci biega z Czelsi? Masz jakieś kompleksy albo koszmary związane z tym klubem?
@Wichurek Niby racja ale na tle tego że za śmieszna kasę oddali właśnie Carlesa Pereza to trochę jest to mało racjonalne Ale mimo to trzymam kciuki za tego Trincao
0
@Borneo Przyszłość to Mbappe - wiem ze to zadanie ciężkie do wykonania ale nie oszukujmy się - kto wyrwie tego zawodnika do tego będzie należeć przyszłość Żyliśmy w czasach w których czarowali swą grą Messi i krystynka Teraz jedyny gracz z zadatkami na największego cracka swoich czasów to właśnie Mbappe Neymar nawet jeśli jest jeszcze coś wart to już nie wskoczy na wyższy poziom i da coś klubowi przez max 4-5 lat Jaki to ma sens bo nie bardzo rozumiem?
0
@Borneo Neymar to przeszłość choćby ze względu na jego wiek To nie jest żaden perspektywiczny zawodnik a cena za niego jest kosmiczna
3
@laMeRdatyr Tym bardziej ze nie są to jakieś duże zachcianki Ot jeden obrońca za rekordową cenę i jeden bramkarz Poza tym nie żądał jakichś innych kosmicznych transferów
3
@PatrykBarca Przez to zawahanie Oscary przeszły mu koło nosa
0
@van Baster Owszem - Griezmann to dobry transfer ale nie jest to jakiś hit transferowy który odmienił czy znacząco poprawił grę zespołu
0
@th@les Na tle Dembele i Coutinho to można stwierdzić że Griezmann błyszczy Generalnie zawodu nie ma ale jednak za tą kasę należy oczekiwać czegoś innego Abidal nie nadaje się na tą funkcję Szkoda że klub wydaje grubą kasę na transfery zawodników a nie próbuje ściągnąć kogoś kto odpowiada za transfery w BVB bo to co ten klub wyprawia ostatnio na rynku transferowym to mistrzostwo świata
0
@BarcaSupporter Jeśli ma to być wybór typu 180-200 mln za Neymara czy 250 mln za Mbappe to nawet nie co sie zastanawiać Ale podobno Mbappe jest juz dogadany z Realem więc raczej nie ma co marzyć
3
@BarcaSupporter Jak już ktoś z PSG to tylko Mbappe Choć wiem że to nierealne ale Neymarowi ile lat jeszcze zostało 4-5? Przyszłość to Mbappe
6
W takich artykułach warto by było przytoczyć statystyki tych graczy z tego sezonu
0
@Persyfl Sól drogowa też jest faktem i po tej sprawie twoje "sprawdzone źródła" mam w głębokim poważaniu Poza tym faktem jest że im mniej rąk dotyka towar zanim do mnie trafi i im mniej pośredników przy nim majstruje tym większa szansa że będzie on wyższej jakości niż w twoich "sprawdzonych źródłach" Poza tym faktem jest też jak traktują np mięso w marketach i jak myją je płynem do naczyń O takich faktach chcesz dyskutować?
0
@Bulos11 Zasłużyli bardziej niż Barca bo potrafili wykorzystać te pół sytuacji a do tego ich bramkarz wybronił nasze setki Tyle wystarczy
0
@Persyfl Nie widzę powodu dla jakiego mnie przekonujesz Ja mam swoje zdanie ty masz swoje więc zakończmy ten temat
0
@Hushovt Darcie mordy to może skrajny przykład ale wystarczyłby wymowny wzrok Puyola i już obrona i cała reszta gryzłaby trawę
0
@Prezes_sycylijczyk A czy trzeba od razu sprzedawać? Skoro takiego dzieciaka jak Neymar potrafili utemperować i wyciszyć jego konflikt z Cavanim (przynajmniej publicznie) to tym bardziej da się wyciszyć konflikt między tak poważnymi profesjonalistami jak obaj tu wymienieni
0
@Persyfl Każdy ma swoje zdanie Ja o wiele bardziej jestem skłonny zaufać rolnikowi który ryzykuje swoją reputację niż naszym służbom które biorą łapówki i przymykają oczy na różne rzeczy Mało tego - wole kupić taki produkt i poddać go obróbce która zniweluje wiele zagrożeń a przynajmniej mam pewność że nie jest to nafaszerowane chemią Szanuję twój pogląd widzenia ale tylko do momentu w którym ludzie ufający koncernom, pośrednikom i przekupnym urzędom nie lobbują za przepisami które utrudniają innym ludziom bezpośredni zakup u producenta
0
@Persyfl Akurat co do tej gruźlicy to w ogóle nie masz pojęcia o czym piszesz Każdy rolnik który trzyma krowy musi mieć świadectwo ze nie ma gruźlicy ale w większości przypadków idzie tylko po kwitek do PIW i tam mu wystawiają jeśli w określonym czasie nie stwierdzono tej choroby w danym regionie A badania jeśli są to zdarzają się raz na kilka lat Nikt nie bada mleka na obecność gruźlicy tylko badane są krowy więc czy kupisz od rolnika czy ze sklepu to pod tym względem nie ma żadnego znaczenia
0
@lucca87 Nie mówię że dla ciebie nie ma to sensu bo nie znam twoich realiów i przebiegu jaki robisz Przy moich warunkach nie widzę sensu aby wydać na auto więcej niż 20 tys zł i co 2-3 lata zmieniać auta Kwoty jakie zaoszczędzę na AC, przeglądach rocznych oraz na utracie wartości są nawet nieporównywalne do kosztów jakie mi się przydarzały A tak poza tym pozdro i odpuść sobie tą octavię - zostaw ją dla dziadków w kapeluszach bo to ich domena
0
@lucca87 Już wyrosłem z niemieckich wozów do których zaliczam też rzeczoną octavię Mam także rodzinę i na pewno kawałek blachy,gumy i plastiku jest na ostatnim miejscu z rzeczy najważniejszych Pieniądze jakie trzeba wydać na nowy samochód wolę przeznaczyć na mieszkania dla dzieci niż wydać je na nowe auto i patrzeć jak z roku na rok zamieniają się w kupę złomu I tak szczerze to tak już do tego przywykłem że nawet gdybym wygrał znaczną ilość pieniędzy to miałbym niemałe opory aby iść do salonu po nowe auto bo nie ma to dla mnie ekonomicznego sensu
0
@lucca87 A kapelusz do tej octavii to dają w gratisie czy samemu trzeba szukać?
0
@Persyfl Czyli uważasz ze sanepid i PIW są na tyle kompetentne za swoimi biurkami że chronią cię przed tymi zagrożeniami? Jak się zatrujesz od tego rolnika to przynajmniej wiesz skąd to brałeś i powiesz o tym znajomym A czy wiesz np. jakie zakłady przeznaczały sól drogową do celów spożywczych? Nie wiesz tego do dzisiaj tak samo jak nie wiesz czy nadal cię nie trują w ten sposób A zatrucia salmonellą i tak się zdarzają nawet gdy masz produkty "przebadane"
0
@Commando Ceny zbóż w skupie na przestrzeni ostatnich lat wahają się w widełkach 500-900 zł I są to ceny niezależne od ceny chleba tylko od urodzaju bądź od wielkości importu Na wzrost cen chleba wpływają tylko i wyłącznie inne koszty - ceny prądu, płaca minimalna czy wszelkiego rodzaju nowe utrudnienia typu BDO,koszty transportu itd. które ponoszą przedsiębiorcy ale na pewno nie koszt zboża czy mąki z której robi się ten chleb
0
@hazo428 Okienko się skończyło a propozycje z artykułu to jedynie awaryjne wyjście z sytuacji jaką sami sobie w klubie stworzyli To co proponujesz to sposoby na letnie okienko a nie na teraz
1
@Koriolan Zapewniam cię że kwoty wynagrodzeń wypłacane Ousmanowi już od dawna świecą się na czerwono bo to po prostu kasa bezpowrotnie stracona
0
@DJ6 Przyklasnę temu "nie" uszami,rękoma i nogami Obawiam się że niestety mogą dalej brnąć w tym kierunku
0
@CuleLbn Zapomniałeś o Aubameyangu Kiedyś takiego nosa do snajperów miało tylko Atletico Teraz pałeczkę przejęła Borussia
0
@Peciak Zapomniałeś o Vermaelenie
0
Dembele out, Rodrigo in?
0
@Greenalley Nic nie wiadomo bo po de Ligta też przyszła Barca z ofertą a wybrał co innego Tak samo tutaj - na pewno zgłosi się kilka klubów z ligi angielskiej i będzie przebierał w ofertach
0
@DragonxNF Kończy mu się kontrakt więc już nie będzie graczem Chelsea A tak w ogóle to o co ci biega z Czelsi? Masz jakieś kompleksy albo koszmary związane z tym klubem?
3
@Wichurek Niby racja ale na tle tego że za śmieszna kasę oddali właśnie Carlesa Pereza to trochę jest to mało racjonalne Ale mimo to trzymam kciuki za tego Trincao