macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Typ zawsze miał łeb do interesów :v
1
@Szalik Dawaj S23 Ultra - ja mam podstawową wersję S23 już od dłuższego czasu i jest w pytę, myślę że jeśli nic złego się nie stanie, to jeszcze przez ok. 2 lata nie będę miał potrzeby zmieniać telefonu.
0
@Criss18Barca Dobrze, że przynajmniej głównie na La Bambie... :/
27
Los w LM kolejny raz nam daje dużą dozę szczęścia. W 23/24 mieliśmy również dobrą drabinkę, ale Araujo postanowił to skomplikować. Rok później zabrakło paru minut i chłodnej głowy do finału, nie mówiąc już o błędach sędziowskich.
Może tym razem do 3x sztuka?
2
@draxidox Przecież dzięki temu mogę pożyczać @Luciano99 0.25 zł co 5 lat, a @Kessiemu udostępniać nowe piwnice.
0
@ali3gator Jak nieuzasadnione stwierdzenie, skoro można to udowodnić choćby różnymi informacjami w miastach, czy instytucjach co i za ile zostało sfinansowane przez UE? Poza tym czy nieuzasadnionym stwierdzeniem jest również kwestia znacznych wpływów i dotacji z Unii? Kompletnie nie rozumiem jak może to być nieuzasadnione stwierdzenie, skoro wszystkie te dotacje wpłynęły na nowocześniejszy i bardziej przystępny do życia kraj.
1
@clyde Ale celnie ostatnio napieprzasz, szanuję mocno.
@Cryptolis A moim zdaniem może sporo zmienić, szczególnie im dalej w sezon. Ale fakt faktem, że liga jest żenująco słaba i my i oni będziemy sporo punktować i rzadko tracić punkty.
1
W sumie z punktu widzenia walki w lidze to dla nas mimo wszystko lepiej by Real grał w LM przynajmniej do ćwierćfinału, czy nawet półfinału.
Z drugiej strony każde niepowodzenie Realu cieszy. Póki co sytuacja win-win. I okej.
7
@Frimpong podaj login i haslo to sprawdze i ci naprawie
0
@Ojciec5tkidzieci "Dla mnie pomimo korzyści z bycia w UE (jako, że jestem rowerzystą, to ogromnie doceniam rozwój infrastruktury rowerowej głównie z unijnych inwestycji), to jednak wychwalanie jej jest trochę jak rajcowanie się kibiców Manchesteru United z tego, co było za Fergusona. Owszem, należy doceniać i wspominać pozytywnie, ale to już przeszłość i teraz należy zająć się teraźniejszością, a teraźniejszość jest taka, że i Manchesterowi United i Unii bliżej do miana mema"
Powtarzam, że UE ma sporo swoich problemów, ale takie porównanie to zwykła ignorancja. W ostatnich latach przecież nadal sporo zyskujemy dzięki członkostwu w UE i nie trzeba się cofać do lat z początku istnienia tego ugrupowania. W 2025 roku zyskaliśmy sporo mld Euro z KPO (jasne, że były z tym jaja, ale to nie była kwestia stricte UE, że ludzie kombinowali). Dostaliśmy też sporo dotacji rolniczych, czy regionalnych, więc takie porównanie jest czystą ignorancją. UE pomagała i wciąż pomaga, by wzrastać gospodarczo w skali mikro i makro.
3
@Kessie Zgłoszone.
1
@michal26 Mniej więcej tak ;)
A z ciekawości: co konkretnie nie podoba Ci się aktualnie w UE, jaki dokładnie kierunek Ci się nie podoba?
0
@FcPortoFan1999 Akurat w taki scenariusz mimo wszystko wątpię. Raczej to będzie walka o jak największe przywództwo w UE między Francją, a Niemcami.
@Fog_W_1899 Tutaj się zgodzę, ale narracji to nie zmienia.
11
@PatrykBarca Oj oczywiście, że są. Ci ludzie nie chcieliby wyjścia z Unii gdyby rzeczywiście widzieli ten postęp. A krytyka właśnie nie jest równoznaczna z idiotycznym #Polexitem.
Wyjście z UE 10 lat temu, 5 lat temu, czy teraz wiąże się z zastopowaniem wszystkiego pozytywnego co nas spotkało w ostatnich 15 latach, czy to społecznie, czy to przede wszystkim gospodarczo. Zresztą GB są nieporównywalnie potężniejsze, a jednak nie do końca dobrze sobie poradziły z wyjściem z UE. Delikatnie mówiąc.
@FcPortoFan1999 Moim zdaniem nie poradziłaby sobie z rozpadem Unii.
PS. W ogóle o czym my tutaj mówimy... wyjście z UE jest na praktycznie każdym polu idiotyczne i absurdalne.
9
@Safrani Po co zmieniać coś co jest piękne?
@Bykunn Do nich trzeba podchodzić jak do ludzi po prostu chorych i obłąkanych, z wielkim dystansem i uśmiechem.
36
Różnica jest kolosalna. Unia ma swoje wady co jest oczywiste, ale to jaki postęp mamy dzięki UE jest ogromny. I w wersji makro (miasta, państwa, inwestycje) i mikro (szkolenia małych, czy jednoosobowych przedsiębiorstw na czym sam skorzystałem).
1
@mekston 1 999 990 zł pójdzie na alkohol, reszta na kolejne części Chłopaków...
2
Projekty skończone na dzisiaj, no to można trochę pobiesiadować :)
Wasze zdrowie!
https://zapodaj.net/plik-JtNNvk56jL
7
@FCB24 Niby kurde z której strony poza "Poss Won"?
https://zapodaj.net/plik-iPYkWyoq2o
3
@LAMC_10 Nie.
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fkm8s4tu8z4h81.jpg
40
Mam nadzieję, że w meczu z Atletico Barcelona zostawi tyle serducha na boisku co dzisiaj Juventus.
11
Galatasaray zamyka dyskusję o awansie Juve, a mnie otwiera dyskusję o kebabie
2
Dawaj Juve, bo karne by se człowiek obejrzał
0
@El Plutoninho W sensie mówiąc "karma" mam na myśli to, że w końcu przegrali, bo powinni przegrać, a nie zdobyli punkty, a powinni je stracić jak to wiele razy bywało, bo przeciwnik był lepszy.
W kontekście Realu "karma" ma trochę inną definicję :v
0
@Guess Szacunek do poprzedniego trenera.
0
@El Plutoninho Już parę razy w tym sezonie ich karma dopadła, w finale z nami, z Albacete, czy parę razy w lidze. Cierpliwości w kwestii LM jak i również innych meczów w lidze ;)
4
@LAMC_10 400 zł, blik na numer podany na priv i możesz sobie wybrać dowolny mecz
2
@LAMC_10 To, że dla takiego klubu jak Real to jest wstyd oraz to, że nie napawa to optymizmem na dalszą część sezonu. Przeszli, bo dla tak wielkiego klubu i wydającego tyle pieniędzy, z takim składem to obowiązek, ale styl gry jest absolutnie wstydliwy i kompromitujący.
Jak tak dalej pójdzie, to prędzej czy później pożegnają się z kolejnymi trofeami, jak dotychczas.
1
Widzę swoją drogą, że xG Benfica miała wyższe niż Real. Grubo :v
10
Juve mega imponuje w tym meczu, szczególnie biorąc pod uwagę, że grają w "10".