macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super ten pressing dzisiaj funkcjonuje w tej drużynie. Napawa to optymizmem przed Atletico, że nawet jak nie uda się zrobić historycznej remontady, to zagramy po prostu zajebiście i z podniesioną głową.
3
Orłowski narzeka na grę Villarreal, mówi "zero pressingu na połowie rywala" po czym 2 sekundy później Villarreal odzyskuje piłkę po pressingu na połowie rywala :v
7
@ViscaelBarca2007 Jest coraz dojrzalszy w grze i to widać.
0
@michal26 Również, ale moim zdaniem to nie było decydujące, bo porządeczek był i bez Pedriego wcześniej.
0
10 minut po przerwie było jedynie chaotyczne, tak to przez cały pozostały czas w pierwszej i w drugiej połowie pełna kontrola i koncentracja. Świetnie i pewnie też uspokoiliśmy mecz po tych pierwszych 10 minutach drugiej połowy.
Jest w pyte.
2
@July_6_BcN przed snem sobie tę akcję powtórz
2
Aż mi drgnął, piękne podanie i wykończenie, mmm
13
Kounde dzisiaj przepiękny, potrzebujemy go takiego już do końca sezonu, bo powoli wkraczamy w okres najbardziej decydujący.
1
Ależ piękna piłeczka od Raphinii. Ferran też niezła decyzja, trudno było tam coś więcej z tego wyciągnąć.
0
@LukaszFan Przecież moje komentarze odnosiły się do pierwszej połowy, narzekania również, które były idiotyczne. Teraz straciliśmy kontrolę, zdecydowanie gramy słabiej i mniej skoncentrowanie, ale nadal prowadzimy.
1
Szkoda, bo na nic kompletnie nie pozwalaliśmy Villarreal, a wystarczył jeden błąd... lecimy dalej, nadal jest dobrze.
1
@Filipem Zero zaskoczenia względem tego użytkownika, niestety. Starać się olewać, bo szkoda czasu...
9
W strzałach 10-1, posiadanie 65% - 35%, xG 1 vs. 030, uważni w obronie, dużo przechwytów, koncentracja, a na La Bambie niektórzy "ponarzekać muszą, bo się uduszą", choć praktycznie, widowiskowo i statystycznie nic o tym nie mówi. Ehh...
3
@Azi Świetnie doskakujemy do rywala, jesteśmy nieporównywalnie bardziej uważni w obronie niż we wcześniejszych meczach, pressing bardzo dobrze funkcjonuje, wybitny Yamal, świetny Kounde na prawej, dużo odbiorów Fermina, Olmo, Bernala, wiele razy gdy Villarreal wychodził z kontrą, to Cubarsi, czy Eric stopowali akcje na połowie boiska, Raphinia zazwyczaj bardzo dokładny.
Kompletnie się nie zgadzam, że styl jest zły. Właśnie styl jest dużo pewniejszy i lepszy niż w ostatnich meczach.
2
#WierzęwRemontadęzAtletico
5
@PaPo Idealnie pod nieobecność De Jonga, tym bardziej, że Bernal ma przeogromny talent.
3
Z Atletico naprawdę mielibyśmy szanse na remontadę, gdyby tylko ta skuteczność była lepsza... ale oby jakimś cudem za te parę dni ta piłka odpowiednio siedziała na nodze. Bo szanse i świetne sytuacje na pewno będą.
1
J***niutki, piękne to było dzieciaku.
1
@partymaker Przecież nic takiego nie napisałem, czytanie ze zrozumieniem byq ;)
"w defensywie w końcu POZA Balde jest duża koncentracja"
3
Dobrze funkcjonuje dzisiaj doskok, świetnie wygląda Yamal w ofensywie i dużo pomaga w defensywie, w defensywie w końcu poza Balde jest duża koncentracja, szczególnie Kounde dobrze pilnuje swojej strony i ma dużo odbiorów, energiczny Fermin, uspokajający grę Olmo.
Naprawdę nieźle to wygląda, na minus Balde, Ferran i skuteczność.
2
Ale co La Bamba ponarzekała na wszystko to Wasze.
0
No i tak trzeba wykańczać akcje, brawo Yamalek!
0
Parę razy po naszych niedokładnych zagraniach Orłowski powiedział "ehh", więc radzę to zapamiętać gdy będzie dokładnie to samo mówił przy okazji meczów Realu. On po prostu tak ma i nie jest to zależne od sympatii.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Dlatego kompletnie nie rozumiem decyzji o nie wpuszczaniu Grada D'Animacio lub nie zorganizowaniu jakiegokolwiek zorganizowanego dopingu...
0
@Encore U mnie nigdy :P
0
Nie licząc klasycznie słabego wykończenia, to poza Balde i Ferranem każdy tutaj wygląda dobrze.
1
Boże, jaka ta skuteczność jest dramatyczna. Dlaczego k***a tak absurdalne kończenie akcji mamy to ja kompletnie tego nie rozumiem. Wszystko się zgadza do wykończenia, do ostatniego strzału i to niezależnie od zawodnika.
2
Ferran "to trzeba na spokojnie, przyjąć, zastanowić się, wycelować, a nie..."
4
@mientusek1407 Przecież miał już co najmniej 2-3 szybkie akcje, gdzie minął paru zawodników i napędził akcje.
1
@michal26 Brak rywalizacji. Oby z Cancelo chociaż trochę ją poczuł...