0

Super ten pressing dzisiaj funkcjonuje w tej drużynie. Napawa to optymizmem przed Atletico, że nawet jak nie uda się zrobić historycznej remontady, to zagramy po prostu zajebiście i z podniesioną głową.

3

Orłowski narzeka na grę Villarreal, mówi "zero pressingu na połowie rywala" po czym 2 sekundy później Villarreal odzyskuje piłkę po pressingu na połowie rywala :v

7

@ViscaelBarca2007 Jest coraz dojrzalszy w grze i to widać.

0

@michal26 Również, ale moim zdaniem to nie było decydujące, bo porządeczek był i bez Pedriego wcześniej.

0

10 minut po przerwie było jedynie chaotyczne, tak to przez cały pozostały czas w pierwszej i w drugiej połowie pełna kontrola i koncentracja. Świetnie i pewnie też uspokoiliśmy mecz po tych pierwszych 10 minutach drugiej połowy.

Jest w pyte.

2

@July_6_BcN przed snem sobie tę akcję powtórz

2

Aż mi drgnął, piękne podanie i wykończenie, mmm

13

Kounde dzisiaj przepiękny, potrzebujemy go takiego już do końca sezonu, bo powoli wkraczamy w okres najbardziej decydujący.

1

Ależ piękna piłeczka od Raphinii. Ferran też niezła decyzja, trudno było tam coś więcej z tego wyciągnąć.

0

@LukaszFan Przecież moje komentarze odnosiły się do pierwszej połowy, narzekania również, które były idiotyczne. Teraz straciliśmy kontrolę, zdecydowanie gramy słabiej i mniej skoncentrowanie, ale nadal prowadzimy.

1

Szkoda, bo na nic kompletnie nie pozwalaliśmy Villarreal, a wystarczył jeden błąd... lecimy dalej, nadal jest dobrze.

1

@Filipem Zero zaskoczenia względem tego użytkownika, niestety. Starać się olewać, bo szkoda czasu...

9

W strzałach 10-1, posiadanie 65% - 35%, xG 1 vs. 030, uważni w obronie, dużo przechwytów, koncentracja, a na La Bambie niektórzy "ponarzekać muszą, bo się uduszą", choć praktycznie, widowiskowo i statystycznie nic o tym nie mówi. Ehh...

3

@Azi Świetnie doskakujemy do rywala, jesteśmy nieporównywalnie bardziej uważni w obronie niż we wcześniejszych meczach, pressing bardzo dobrze funkcjonuje, wybitny Yamal, świetny Kounde na prawej, dużo odbiorów Fermina, Olmo, Bernala, wiele razy gdy Villarreal wychodził z kontrą, to Cubarsi, czy Eric stopowali akcje na połowie boiska, Raphinia zazwyczaj bardzo dokładny.

Kompletnie się nie zgadzam, że styl jest zły. Właśnie styl jest dużo pewniejszy i lepszy niż w ostatnich meczach.

2

#WierzęwRemontadęzAtletico

5

@PaPo Idealnie pod nieobecność De Jonga, tym bardziej, że Bernal ma przeogromny talent.

3

Z Atletico naprawdę mielibyśmy szanse na remontadę, gdyby tylko ta skuteczność była lepsza... ale oby jakimś cudem za te parę dni ta piłka odpowiednio siedziała na nodze. Bo szanse i świetne sytuacje na pewno będą.

1

J***niutki, piękne to było dzieciaku.

1

@partymaker Przecież nic takiego nie napisałem, czytanie ze zrozumieniem byq ;)

"w defensywie w końcu POZA Balde jest duża koncentracja"

3

Dobrze funkcjonuje dzisiaj doskok, świetnie wygląda Yamal w ofensywie i dużo pomaga w defensywie, w defensywie w końcu poza Balde jest duża koncentracja, szczególnie Kounde dobrze pilnuje swojej strony i ma dużo odbiorów, energiczny Fermin, uspokajający grę Olmo.

Naprawdę nieźle to wygląda, na minus Balde, Ferran i skuteczność.

2

Ale co La Bamba ponarzekała na wszystko to Wasze.

0

No i tak trzeba wykańczać akcje, brawo Yamalek!

0

Parę razy po naszych niedokładnych zagraniach Orłowski powiedział "ehh", więc radzę to zapamiętać gdy będzie dokładnie to samo mówił przy okazji meczów Realu. On po prostu tak ma i nie jest to zależne od sympatii.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Dlatego kompletnie nie rozumiem decyzji o nie wpuszczaniu Grada D'Animacio lub nie zorganizowaniu jakiegokolwiek zorganizowanego dopingu...

0

@Encore U mnie nigdy :P

0

Nie licząc klasycznie słabego wykończenia, to poza Balde i Ferranem każdy tutaj wygląda dobrze.

1

Boże, jaka ta skuteczność jest dramatyczna. Dlaczego k***a tak absurdalne kończenie akcji mamy to ja kompletnie tego nie rozumiem. Wszystko się zgadza do wykończenia, do ostatniego strzału i to niezależnie od zawodnika.

2

Ferran "to trzeba na spokojnie, przyjąć, zastanowić się, wycelować, a nie..."

4

@mientusek1407 Przecież miał już co najmniej 2-3 szybkie akcje, gdzie minął paru zawodników i napędził akcje.

1

@michal26 Brak rywalizacji. Oby z Cancelo chociaż trochę ją poczuł...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?