3

No cóż... Jak Fc Barcelona przewiduje wzrost przychodów ze stadionu o 350 mln, to jestem niemal pewny, że będzie deficyt 400 mln.

1

"Tak, to prawda - arbiter meczu Girona - Barcelona popelnił błąd, uznając druga bramkę dla Girony. I co nam zrobicie?"
Super, że przyznali nam rację. Ale co z tego?

0

@czescjohnny No spokojnie - ja bym jeszcze nam nie dopisywał w ciemno 3 punktów. Najpierw wygrajmy jutro z Levante, a potem będziemy świętować. Nie takie rzeczy ja już widziałem w futbolu...

2

Nie no, bez jaj, chyba coś się sędziom p**********o - przeciwko szmaciarskim dyktują rzut karny i to za ewidentny faul w polu karnym. Poza tym i szmaciarskich grał ten biedny,trochę ciemniejszy od innych Brazylijczyk. Żeby za rasizm nie przyznali im jednak 3 punktów. Za mały dzisiaj chyba przelew poszedł od tego starego dziada Pereza xD

0

@rogal478 No fajnie, tylko skąd te 150 baniek wziąć? Deco jutro z drzewa zerwie? xD

2

No super, wszystko pięknie. Pozostaje tylko pytanie: czy Atletico o tym wie?

5

Marca przed chwilą podała: "Ze względu na rasistowskie okrzyki z trybun w stronę Viniciusa Jr we wczorajszym meczu w Lizbonie, klub Fc Barcelona zostaje ukarany odjęciem 5 punktów w Primera Division"

0

@Gappeq Nie na VARze nie siedzieli debile. Po prostu dużo kasy dostali od dziada Pereza...

0

@GrzegorzCabaj Niewielki wpływ na przebieg spotkania? Mogłoby być 1:0 dla Barcy do przerwy. Od 59 minuty mogło być już 2:0 dla Barcy. No i kto wie, czy Girona zdołałaby strzelić choć 1 gola, czy nie uznaliby, że już po meczu. Pomyśl trochę, zanim coś napiszesz.

0

@bulo Ja już nie mam żadnych wątpliwości. Rok temu Perez nie miał kasy, bo się wykosztował w lecie na Bellinghama. A teraz tampony wydały raptem 70 baniek, to była kasa na ligę.

0

@addept No oczywiście, że Barca zagrała wczoraj bardzo kiepski mecz. Ale to w żaden sposób nie zmienia faktu, że 2 bramka dla Girony nie powinna zostać uznana. Ewidentne nadepnięcie na stopę Kounde. Powtarzam: nie pierwszy raz w tym sezonie sędzia nam ukradł punkty. Gdyby nie błędy sędziowskie, Barca miałaby 4 punkty więcej, a tampony 3 punkty mniej. To sobie dodaj i odejmij, kto byłby liderem LL i z jaką przewagą nad drugą drużyną.

17

No i k***a wiedziałem, że ten Soto Grado nas znowu przekręci. Już 3 raz w tym sezonie. Jak pisałem po porażce z Sociedad, że liga ustawiona pod tampony. To mnie na tej stronie wyśmiewano. Teraz mi nikt nie wmówi, że liga nie jest ustawiona. 9 poważnych błędów sędziowskich, po których jedna drużyna traci punkty to nie są "zwykłe sędziowskie pomyłki".

1

Jestem przekonany (abstrahując) od wyniku), że w dzisiejszym meczy będzie kilka wałków przeciwko Barcelonie...

0

@Caviour Przytaczasz jeden jedyny przypadek z tego sezonu, gdzie pomylono się akurat na korzyść Barcelony, a ja Ci przytoczę kilka przykładów, gdzie w tym sezonie "pomylono się" na niekorzyść Barcelony:
- mecz 2 kolejki Primera Division, mecz Levante - Barcelona, stadion Ciudad że Valencia, doliczony czas pierwszej połowy, sędzia po interwencji VARu dopatrzył się nieistniejącej ręki Alejandro Balde w polu karnym i podyktował jedenastkę wykorzystaną przez Jose Luisa Moralesa,
- 16 kolejka Primera Division, mecz Barcelona - Osasuna, Camp Nou, 25 minuta sędzia uznaje prawidłowo zdobytego gola Ferrana Torresa, po interwencji VAR sędzia anuluje bramkę ze względu na nieistniejącego spalonego,
- 20 kolejka Primera Division, mecz Real Sociedad - Barcelona, Estadio Anoeta, 8 minuta, sędzia uznaje prawidlową bramkę Fermina Lopeza, po interwencji VAR anuluje ją ze względu na rzekomy wcześniejszy faul Daniego Olmo, którego, nie było,
- ten sam mecz, doliczony czas 1 połowy, sędzia przyznaje ewidentny rzut karny na Laminie Yamalu, po interwencji VAR odwołuje go ze względu na nieistniejącą pozycję spaloną Hiszpana,
- ten sam mecz, 32 minuta, sędzia uznaje nieprawidłowo zdobytą bramkę że względu na oczywistą pozycję spaloną Mikela Oyarzabala, nie konsultuje się z VAR,
- 22 kolejka Primera Division, mecz Elche - Barcelona, Estadio Martinez Valero, 29 minuta, sędzia uznaje nieprawidłowo zdobytą bramkę ze względu na pozycję spaloną Alvaro Rodrigueza, mimo interwencji VAR nie zmienia decyzji,
- ćwiercfinał Copa del Rey, mecz Albacete - Barcelona, Estadio Carlos Balmonte, doliczony czas drugiej połowy, sędzia uznaje prawidłowo zdobytą bramkę Ferrana Torresa, po interwencji VAR sędzia anuluje gola ze względu na nieistniejącego spalonego,
- półfinał Copa del Rey, mecz Atletico Madryt - Barcelona, Riyadh Air Metropolitano, 50 minuta faul na ewidentną czerwoną kartkę Giuliano Simeone kończy się pokazaniem przez sędziego żółtej kartki i brakiem konsultacji z VAR,
- ten sam mecz, 59 minuta sędzia uznaje prawidlową zdobytą bramkę przez Pau Cubarsiego, po interwencji VAR anuluje ją ze względu na nieistniejącego spalonego.
Pytanie do Ciebie: w tym sezonie częściej gwizdano na korzyść, czy na niekorzyść Barcelony? ;)

0

@Caviour No to właśnie napisałem: "Nie było VARu i były wałki przeciwko Barcelonie, jest VAR i wałki na niekorzyść Barcelony są takie same"
Ech, to czytanie ze zrozumieniem... xD

1

2 karne dla szmaciarskich z dupy? Mbappe nie zagrał? Mbappe nie lubi tego.

2

E tam, to i tak jest Liga Negreiry xD

0

Ech... Nie było VARu i były wałki przeciwko Barcelonie, jest VAR i wałki na niekorzyść Barcelony są takie same. Jedyna korzyść jest taka, że jakby nie było VARu tampony miałyby z 3 triumfy w LM więcej, z 5 mistrzostw Hiszpanii więcej i z 5 Pucharów Króla.

0

@Marcinss10 Nie oszukujmy się - do P$G nie idzie się dla klasy sportowej, utytułowanego klubu z sukcesami, herbu etc. Do tego klubu idzie się wyłącznie dla kasy. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, jak pytają młodego chłopaka, gdzieby chciał grać w przyszłości, a ten odpowiada: " W PSG - to marzenie mojego dzieciństwa, klub z bogatymi tradycjami i wieloma sukcesami"

1

Tak,zawodnicy P&G w zeszłym sezonie grali dla klubu i herbu. Ja raczej sądzę, że wyłącznie dla $$$

0

@ArcziArtt "Liga Negreiry" to taki uniwersalny slogan ze strony Madrytu, jak mecz przegrają. Porażka u siebie z Celtą Vigo? Bo to liga Negreiry. Porażka z Albacete w PK - to wszystko wina Negreiry. I bardzo mocno wierzę w remontadę i triumf 5:0 na Camp Nou. Największy ból to brak Erica - naszego najlepszego w tym sezonie obrońcy.

0

@BARCELONISTAnr1 No tak najlepiej składać jakąś bezsensowną skargę, która i tak gówno da. W najlepszym razie przeproszą Barcę i wskażą na karygodny sposób sedziowania w meczu z Atletico. No po prostu miód na moje serce - lepiej jakby Barca wygrała Ligę Mistrzów...

0

@szonik94 No tak najlepiej składać jakąś bezsensowną skargę, która i tak gówno da. W najlepszym razie przeproszą Barcę i wskażą na karygodny sposób sedziowania w meczu z Atletico. No po prostu miód na moje serce - lepiej jakby Barca wygrała Ligę Mistrzów...

0

@Kaisuj A stąd, że doskonale pamiętam, jak w lecie oni Barcę podsrywali, żeby nie doszło do transferu Nico Williamsa. Poza tym nie trawię tej drużyny - w meczach z Barcą zwykle spinają dupę, aby wygrać (może poza ostatnimi dwoma sezonami), a w meczach z tamponami rozkładają nogi. Dlatego życzę tej drużynie wszystkiego najgorszego (oczywiście na poziomie sportowym) i zakazu transferowego do 2040 roku ;)

1

Obstawiam, że ta "bomba" polegać będzie na ściągnięciu na ostatni mecz dla Barcy Messiego lub sprowadzeniu cienkiego jak makaron Vlahovica...

3

He he. I bardzo dobrze im tak.

1

No i co z tego wyjdzie? Przecież nie uznają nagle gola dla Barcy i mecz nie skończy się 4:1. Jedyne co może się stać po ewentualnym uwzględnieniu tej skargi, to przyznanie, że Barcy nalezał się gol. Hurra! Ale czasu to nie cofnie...

0

@ArcziArtt Nie no to oczywiste, że zagraliśmy tragiczny mecz. Niemniej chyba zgodzisz się, że arbiter nas kilka razy skrzywdził. Przy stanie 4:1 w 60 minucie mogło się to różnie skonczyć, tym bardziej, że między 50 a 60 minutą siedliśmy na nich - no ale nie ma co gdybać. Nie zwalam całej winy na arbitra, fakt faktem, że Barca zagrała chyba jeden z najgorszych meczów sezonu. Eric Garcia tym razem rozegrał bardzo słabe spotkanie, Olmo nić nie dawał, Ferran - odnotowalem jedynie, że był na murawie, choć i tak pod koniec meczu musiałem sprawdzić w składach, czy on dalej gra, a Joan Garcia, który cały sezon był skałą, tym razem nie pomógł. Ale ja wierzę, że na Camp Mój będzie zupełnie inaczej. Wrocą Pedri, Raphinha, Rashford i może Gavi i będzie 5:0 :)
Visca el Barca!!!

0

@ArcziArtt Ok. żle zagraliśmy wczoraj, wręcz fatalnie. Ale naprawdę to nie jest powód, żeby nas sędzia 3 razy r****ł. Gdyby mecz sędziowany był sprawiedliwie, Atletico od 60 minuty grałoby w 10, przy stanie 4:1.

0

@ArcziArtt Przelew dla arbitra tego meczu już poszedł od Pereza w poniedziałek. Anulowana bramka dla Barcy po nieistniejącym spalonym. Brak wyrzucenia z boiska Simeone po ewidentnej czerwonej kartce. Ale w bardzo podobnej sytuacji sędzia ruszył dupę do monitora i wyrzucił z boiska Erica.
Podobna sytuacja miała miejsce przy naszym przegranym meczu z Sociedad. Nie uznano nam 2 poprawnie zdobytych goli, a uznali gola ze spalonego dla Sociedad. Żeby się pomylić w jednym meczu na niekorzyść jednej drużyny? Ok, raz zdarza się - zwyczajny błąd ze względu na naturę ludzką. Ale 3 razy? Nie no, to już nie jest zwykły przypadek.
Polecam jeszcze dokładnie prześledzić drogę Realu Madryt do triumfu w LM w sezonach 2017/18 i 2016/17 i ewidentne wałki w meczach z Bayernem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?