1

@Azi Wszystko powyższe się zgadza. Zapomniałeś jedynie: doliczy x minut, aby rywale zdołali Barcy odebrać komplet punktów ;)

0

@xavi890 A do tego jeszcze, aby go zarejestrować pozbyć się najlepszego gracza klubu z ubiegłego sezonu, a ... i tak nie móc nowego transferu zarejestrować xD Parodia...

4

@Zed1992 Niebo, a ziemia :)
Mnie ciągle zastanawia ten cały hejt i krytyka Brazylijczyka. Według mnie ktoś, kto podważa jego ogromną przydatność dla zespołu widocznie ogląda mecze FCB max od kilku miesięcy albo wcale nie ogląda ;)

0

@Szefucio Klub poprawia się pod kątem wyników sportowych? Czyżby???
Przypomnę zeszły sezon, w którym klub wygrał okrągłe 0 trofeów, ba nawet żadnego z nich nie był blisko (odpadnięcie w karygodnym stylu z LM - to już lepiej było nie wychodzić z grupy, niż ogladać taką demolkę, jaką nam urządziło P$G - lub totalny blamaż i to w finale SH od białasów - i to w finale - czy ledwo, ledwo zdobyte wicemistrzostwo kraju w niemal ostatniej kolejce), gra bez stylu i pomysłu. Dobra ok - Xavi powiedział w styczniu, że po sezonie odchodzi i to było w reakcji na słabą grę drużyny. Odszedłby z klasą, na swoich warunkach, ale nie - Laporta musiał urządzać ten cyrk z przekonywaniem do zostania, po czym po kilku dniach zmienił zdanie i... go zwolnił xD. ŻENADA. Laporta co chwilę coś obiecuje (w wywiadach osobiście z nim, zatem to chyba nie "jedynie wymysły prasy"). Przypomnę np: "Stać nas na transfer Nico Williamsa" - po czym wywala grubą kasę na kompletnie klubowi niepotrzebnego Daniego Olmo i... przez to brakuje kasy na Nico xD oraz "Jesteśmy w dobrej sytuacji finansowej, a wkrótce powrócimy do zasady 1:1 i podpiszemy umowę z Nike"... i kupsko xD. Człowiek dorosły, zarządzający profesjonalnym klubem sportowym powinien chyba brać odpowiedzialność za swoje wypowiedzi i ich wagę - tak przynajmniej moim zdaniem. I skąd wziąłeś te dane, że klub ma dużo mniejsze zadłużenie niż za rządów Bartomeu? Kolejne superdecyzje Laporty: brak godnego pożegnania dla najlepszego piłkarza w historii futbolu, pomijając już cyrki i obietnice z jego przedłużeniem kontraktu; zatrudnianie swoich znajomych i członków rodziny na ważne stanowiska w klubie, kompletnie się do tego nienadających - pierwszy i najoczywistszy przykład to zatrudnienie Deco w roli dyrektora sportowego (nepotyzm i kolesiostwo w czystej postaci). Pomijam już jego kuzynów, szwagrów czy siostry na stanowiskach w FCB; pozbywanie się na siłę zawodników w klubie, którzy akurat powinni w nim zostać (np. Gündogan) - najlepszy zawodnik ubiegłego sezonu, aby zarejestrować Olmo za 60 baniek, na którego rejestrację to najprawdopodobniej i tak nie wystarczy - jeśli to nie idiotyczna decyzja, to nie wiem, jak ja inaczej nazwać; ale idźmy dalej: ewidentny wałek z transferem Vitora Roque w zimie (przyszedł za 40 baniek, czyli dla Barcy spory hajs) były cyrki z jego rejestracją, nie stawiano na niego, nie dano mu prawdziwej szansy w zespole... i po roku się go pozbywają - kolejne ogromne xD.
Jak dla mnie od Bartomeu u sterów klub tylko stracił pod praktycznie każdym względem - wizerunkowym, sportowym, marketingowym; podstaw cokolwiek.
Nawiązując do pytania, kto mógłby naszym klubem lepiej zarządzać?
Moim zdaniem chyba praktycznie każdy myślący racjonalnie i obeznany w niuansach futbolu człowiek ;)

1

Niestety, ale Barcelona sama jest sobie winna. Od ostatnich lat pokazuje, że jest kompletnie nieudolna pod niemal każdym aspektem i każdy, kto chce może ją d****ć, jak chce z każdej strony. A teraz szok i niedowierzanie, że Nike nas (nie po raz 1) wy******a bez mydła. Nie wiem tylko skąd był ten hurraoptymizm ze strony zarządu i klubowych mediów, że "już wkrótce kwestia godzin, minut sekund i podpiszemy taką umowę sponsorską, że cały piłkarski świat się z***a". Ja się oczywiście też dałem (niestety po raz kolejny złapać na tą pseudodzennikarską papkę i populistyczne slogany Laporty). Mea culpa. Od dzisiaj czytam wyłącznie oficjalne informacje na tej stronie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiem, że nie powinienem tak pisać, jako zagorzały fan FCB, ale chciałbym po prostu zobaczyć minę Laporty i przeczytać jego kolejne mętne wykręty, jak Hiszpana nie uda się ostatecznie zarejestrować :)

0

Lenglet + nasz najnowszy crack (Nico Williams) + 30 baniek. Według mnie uczciwa oferta xD

0

Szczerze mówiąc: poprzednia wersja znacznie lepsza. Obecna jest g******a.

0

@kinioo W sumie...

0

@kamapl85 Bartomeu wprowadził klub do otchłani pod każdym względem (marketingowym, wizerunkowym, ekonomicznym, sportowym etc.).
Za to Laporta zamiast nas z niej powoli wyciągać, jeszcze bardziej nas w nią wpycha...

0

xDDDDDD
Jedno pytanie: czy to jest poważny, profesjonalny klub piłkarski?

0

@Janek_7 Proste. Sprzedadzą Pedriego, Gaviego lub Yamala. Po pozbyciu się Ilkaya, obecny zarząd nie jest mnie w stanie niczym zaskoczyć xD

4

"Na nagraniu widać też jedną tajemniczą postać, którą trudno zidentyfikować".
Niniejszym odsłaniam tajemnicę: ten typ to byłem ja xD

6

Jak na razie obecny zarząd wykonał już ogromną pracę, aby na nich nie stawiać w kolejnych wyborach :)

2

Świetny artykuł podsumowujący naszą obecnie groteskową sytuację. Brawo dla autora ;)

3

Jedno ogromne xD

0

@Luccas Nic dodać, nic ująć :D

0

Z całym szacunkiem do piłkarskich umiejętności Francuza, ale po prostu nie jest to zawodnik na Barcelonę

0

Ale bzdury - głowa boli xD

0

@Maker0 Gundogan nigdzie nie odejdzie - nie po to przechodził do klubu znajdującego się w ciemnej d****e za darmo w lecie ubiegłego sezonu po wygraniu wszystkiego z MC, nie po to zostawał najlepszym zawodnikiem Barcy zeszłego sezonu, aby po sezonie odchodzić i to do klubu spoza Europy. Poza tym on wyraźnie mówił ostatnio, że w tym sezonie nigdzie się nie rusza. Dodam od siebie, że jak Niemiec chce zostać to ch**a mogą mu zrobić. Kolejne jednostronne zerwanie kontraktu, kolejna rozprawa sądowa i kolejne zadłużanie klubu?
Straszenie Ilkaya odesłaniem na trybuny?

0

Jeśli to się okaże prawdą, że faktycznie pozbędą się najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu to zacznę tęsknić za Bartomeu...

0

Proszę, niech Portugalczyk lepiej już nie pracuje, bo idzie mu to, delikatnie mowiąc, nie najlepiej. I najważniejsze: niech się o********ą od Gundogana, a przede wszystkim od Flicka i dadzą mu w spokoju pracować z taką kadrą, jaką ma. Nie będzie więcej wzmocnień? To nie będzie - trudno; sytuacja finansowa jest jaka jest. Kupili Olmo - nie wiadomo po co i to za gruby szmal? Trudno. Pozbądźcie się teraz jedynie piłkarzy, których Niemiec nie widzi w kadrze.

0

@graco14 Dziękuję. Mam nadzieję, że tego pana ponownie nie wybiorą. Choć do tego czasu on nasz ukochany klub może wprowadzić do jeszcze ciemniejszej d**y niż jest obecnie...

0

@KibicBarcy84 Słowo klucz: "jeśli"...

0

@Rivaldinho11 Nie czarnowidz xD

0

Trochę z innej beczki - chociaż? - kiedy kończy się kadencja naszego El Presidente???

0

@Pawloss1963 No dobra, FCB potrzebuje kasy jak tlenu, ale nie tędy droga, żeby pozbywać się akurat tych piłkarzy (ważnych, ale niemających największych pensji w zespole). W pierwszej kolejności powinniśmy się pozbyć piłkarzy z największymi pensjami, niewnoszących do gry zespołu aż tak dużo, jak wspomniana dwójka :)

1

Skomentuję to tak: xDDDDDDDDDDD

0

@Mroziu I z całych sił trzymam kciuki żeby tak było :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?