0

@Michal4 Najpierw to Bawarczycy musieliby go chcieć wypożyczyć. Poza tym znając ich twarde podejście do kwestii transferowych i chęć Barcy do bycia za wszelką cenę r*****ą na rynku - raczej 0 szans...

0

@igoliwerwitaofficial Człowieku, daliśmy za niego ok. 85 mln euro. Wiem, że jego obecna wartość wynosi ok. 70 mln. Wiem też, że lepiej byłoby go sprzedać teraz, bo zejdziemy z wysokiej pensji, poza tym mamy akurat nadmiar pomocników w kadrze, że on jest kontuzjogenny (ja to wszystko wiem), ale mimo tego facet coś tam gra i coś FCB daje - koniec z dymaniem Barcy na wszystkie strony na rynku transferowym.
Jak go Czerwone Diabły chcą to niech płacą minimum 100 baniek.
Takie jest przynajmniej moje zdanie ;)

0

@Barcasub Oczywiście, że Laporta również ma swoje za uszami, jeśli idzie o fatalną sytuację finansową.
Powyższe nie zmienia jednak faktu, że to Bartomeu jest winowajcą (nie jedynym, ale głównym) obecnej sytuacji finansowej i instytucjonalnej FCB.

0

Manchester united chce podobno wydać na F. de Jonga między 30 a 40 mln funtów.
Mam nadzieję, że to jedynie głupi żart.
Jak mawia klasyk (oczywiście parafrazując) - płacić 100 mln (może być w euro) albo kończymy przyjęcie xD

4

I pomyśleć, że, gdyby nie Bartomeu to nie byłoby tematu rejestracji kogokolwiek do La Liga. Ech - Bartomeu, kolejny raz dzięki, chłopie xD

0

Ilkay nigdzie nie odchodzi! Koniec tematu;)

0

@Sienkiewko Możliwe, że to był Boniek :)
Do Olmo nie mam kompletnie nic, chodzi mi jedynie o to, że Olmo to niezły piłkarz, który jest niezły i rzadko daje coś ekstra (typu gole, asysty, efektywne dryblingi lub wymierny wpływ na grę) - oczywiście patrząc generalnie na jego ostatnie sezony.
P.S. Jego statystyki goli czy asyst nie powalają. Taki Dembele 2.0 - czasem niby coś gra, ale często jest nieobecny mimo gry w meczu.
Nawet, kiedy gra dobrze, rzadko coś przydatnego dla drużyny to przynosi. Ostatnie EURO jest tu wyjątkiem - po prostu wstrzelił się z formą :)

1

@BORO_12 No raczej wynika z tego wszystkiego, że w tym transferze najbardziej (jedynie?) swoje palce zamoczyli nasi kochani prezydent oraz dyrektor sportowy. Więc jestem niemal pewien, że Flickowi się ten ruch transferowy - zwłaszcza, w sytuacji, jak piszesz, że transfer Hiszpana pochłonął całą klubową kasę i nie będzie można dokonywać transferów na pilne pozycje (no chyba, że darmowe) - bardzo nie spodobał.

0

@Pnog37 Na to liczę i będę mu życzył z całego serca, żeby przede wszystkim mnie zamknął mordę :D

0

@BORO_12 Jeśli Hiszpan rzeczywiście do nas przyjdzie -a niestety wiele na to wskazuje - to myślę, że pierwsze zgrzyty na linii trener - prezydent pojawiają się już w pierwszych tygodniach od rozpoczęcia sezonu...

0

@Sienkiewko Jak to kiedyś ktoś powiedział (nie pomnę kto, chyba Guardiola): "Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać " xD

0

Bardzo niedobrze :(
Ja jednak wciąż mam nadzieję, że, albo Hiszpan tych badań nie przejdzie, albo stanie się coś niesamowitego, co sprawi, że on do nas nie trafi...

0

@krzakov Po pierwsze - w żadnym miejscu nie napisałem, że ja jestem w czymkolwiek lepszy od kogokolwiek.
Po drugie - odkąd Portugalczyk został dyrektorem sportowym Barcy to dał się poznać jako osoba niespecjalnie nadająca się do tej funkcji; a co za tym idzie kiepski negocjator w sprawach transferowych (ot, choćby przykład transferu Vitora Roque).
Po trzecie - nie zaprzeczysz chyba (jeżeli rzeczywiście od dłuższego czasu śledzisz poczynania Barcy na rynku transferowym) że w ostatnich latach każdy klub Barcę robił w sprawach transferowych na szaro, tzn. wciskali nam kogo chcieli, za ile chcieli i na jakich warunkach chcieli.
Po czwarte - ja nie jestem osobą znająca się na szczegółowych kwestiach transferowych (negocjacjach transferowych) zatem to oczywiste, że się do roli dyrektora sportowego nie nadaję i bardzo wątpię, aby kiedykolwiek ktokolwiek będący osobą u sterów Barcy, mi taką funkcję zaproponował.
Po piąte - to jest strona fanowska, dotycząca FC Barcelony (zaadresowana do kibiców FCB) zatem każdy (w tym kibic FC Barcelony) może tu wyrazić swoją opinię - również (moim zdaniem) ze wszech miar uzasadnioną krytykę ;)

1

"Ostateczna kwota będzie taka, jak chciała Barça: 47 milionów euro kwoty stałej plus 3 miliony zmiennych za rozegranie 60% meczów oraz 10 milionów euro zmiennych za zdobycie mistrzostwa Hiszpanii i Ligi Mistrzów w ciągu 6 lat trwania kontraktu".
To raczej niemożliwe, ostatnimi laty wszyscy dymali Barcę na wszystkie strony na transferach, zatem nie wiem, dlaczego w tym przypadku miałoby być inaczej. No i jeszcze z Deco raczej taki negocjator, jak z koziej d**y trąba :D

0

Napiszę ostrożnie, żebyśmy tego tylko nie żałowali. Ale nie jestem w tej sprawie jakimś przesadnym optymistą :(

8

Jeżeli to prawda to mnie się to bardzo podoba. Zacznie się w końcu porządny trening, a nie tak jak w ostatnich latach.

0

@DonCarletto No masz rację, nie dokładnie analogiczna. Tylko podobna - konkretnie w aspekcie wynagrodzenia ;)

0

@DonCarletto Chodziło mi dokładnie o to, że Francuzowi też podobno chodziło w pierwszej kolejności o projekt sportowy i rzekomą miłość do klubu, a dopiero w drugiej kolejności o $$$$$$ :)
Podobnie jak Guiu.

0

@gaq Dokładnie, nie rozumiem tego pompowania balonika - toż to jedynie sparingi w presezonie.

0

@Elvisek A i to tak w najlepszym wypadku :D
Pomyśl sobie, że zarwiesz noc np. z soboty na niedzielę dla meczu Barcy (choć pół biedy bo weekend) a ten mecz zostanie przełożony z powodu burzy na noc z niedzieli na poniedziałek...

0

@DonCarletto Tak, analogiczna sytuacja (tylko, że tym razem z "pozostaniem z miłości dla klubu, a nie dla pieniędzy ") miała miejsce dwa sezony temu lub sezon temu w lecie, gdy niejaki Francuz o nazwisku zaczynającym się na "M" został u arabów w P$G zamiast przejść do Klubu Którego Nazwy Nie Wolno Wymawiać z Hiszpanii xD

0

@zygzakmaklini W FCB zawsze panuje optymizm, więc i mnie się udzielił :)

0

@Bernard777 Coutinho?

0

@Pablozeusz Tylko, że na 99,99 % przy fiasku transferu Nico Williamsa do Barcelony w tym sezonie, możemy zapomnieć o uzdrowieniu finansów, bo ten dziwny, nieodgadniony człowiek Laporta przepali gruby hajs na nikomu niepotrzebnego w Barcelonie Daniego Olmo...

0

@BORO_12 Zapewne masz rację.

1

@Fizzy Womack Dlaczego Twój komentarz zabrzmiał tak smutno prawdziwie ;(

0

@Messibestplayerintheworld No nie przeczę, że Francuz miał w Fc Barcelonie swoje momenty - no właśnie, momenty (ale to już jest inna historia).
Ja się ogromnie cieszę, że nie musimy się już z nim w Barcelonie męczyć ;)

0

@Rifek Aha no dobra - poniósł mnie nadmierny optymizm :)

1

Mecz w Dallas w ubiegłym sezonie zakończony naszym zwycięstwem efektownym 3:0 i świetnym meczem Fermina Lopeza, byt także ostatnim meczem w koszulce Barcelony Ousmane Dembele... I właśnie z tego ostatniego powodu darzę ten mecz i prawdopodobnie będę darzył do końca życia ogromnym sentymentem. Po prostu, trudno mi opanować łzy szczęścia, że Francuza już w FCB nie ma. Może napiszę jeszcze: MUCHAS GRACIAS :)

0

"Luis Miguelsanz donosi o negocjacjach, co do kwoty wykupu po sezonie wypożyczenia. Będzie to jednak symboliczna suma, jako że Oriol będzie miał juz tylko rok kontrakt".
No tak, czyli sezon temu daliśmy za niego, o ile dobrze pamiętam 3,45 mln, a sprzedamy za ok miliona.
Kolejny super wyczyn naszego zarządu, pod wodzą kochanego pana Laporty. Brawo, El Presidente xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?