2

jaki tu spokój nananana

0

@Avada Kedavra jaki czas?

0

10 km zrobione w ten upał a na dodatek się wywróciłem na błocie i cały brudny biegłem ale jest moc :D

0

Arthur mógł powiedzieć nie starej damie przecież ma ważny kontrakt ,ale to typowy Brazylijczyk który poleciał na kaskę.

0

@elmayakos dokładnie znam paru takich kierowców

0

Jak przyjdzie Pjanić to będzie będzie zabawa będzie się działoooo

0

Za rok Milik ma koronę 30 bramek walnie lekko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak dla mnie to klub Beckhama z USA może już po sezonie brać Griezmana nawet za 100 milionów dolarów

0

byki jakiś link do meczu podeślę ktoś na priv?

0

Super ,że Ansu jest wyczuwam asystę od Leosia

1

Super transfer naprawdę kto by się spodziewał

3

Kiedyś gdy się miało 33 lata to praktycznie emerytura, dzisiaj ten wiek się wydłużył o 3 lata spokojnie, także mnie to nie dziwi że Vidal jest wiodącą postacią w tym sezonie.

1

@Azi jak można grać takie coś

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Busiego to ty już ściągnij bo drewno straszne dziś a do tego ledwo się porusza

0

Araujo mnie tu kompletnie zaskoczył, ale wiadomo gramy co 3 dni trzeba stawiać na zawodników pod klasę przeciwnika

0

@Szymix654 dokładnie

1

Czy jest ktoś kto tęskni za Valverde?

0

@Piotr777 Zapisał się w kartach historii FC Barcelony strzelając Juventusowi w finale Ligi Mistrzów. Legend

4

@BarcaInfo ma rację nawet ci co graja w eksraklasie mają udane kariery

1

@koksik2700 jakiś link do testu?

0

@BarcaInfo za 200 można go oddać

0

@BarcaInfo Kto go by chciał za 80 hehe

0

@Mario96w sprawdz na ulub

1

Ten Haaland pasuje do białych mam nadzieje że Lautaro jak przyjdzie będzie dorównywać poziomem

0

Gdyby nie te 25 mln euro plus to raczej deal słaby a tak to taki średni bym powiedział

1

@Wossi61FCB ja przerwalem na 4 miechy wykupilem 5 h i zdalem

0

Z braku meczy obecnie w telewizji wczoraj obejrzalem finał euro 2000 Francja-Włochy na YouTube. Fajnie się oglądało wspomnienia wróciły bo to jeden z pierwszych finałów które się oglądano. Swoją drogą Zidane bardzo slaby mecz. Najlepszy Totti

0

@Bykunn to prawda najlepiej się wylogować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?