krefi10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
GLASGOW
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Batys Polish Sea Baltic xd
5
A Dziękujemy za pchanie transferu do przodu xd
0
@VALERON ja myślę że jego ścieżka kariery była ukierunkowana tak aby do nas mógł przyjść właśnie poprzez ligę hiszpańską
44
Beka z materacy xd a jeszcze większą będzie z nas jak damy 150 baniek...
1
@DonAndrzejos Ta jedenastka to legendarny skład FC Barcelony z sezonu 1997/1998, prowadzonej przez trenera Louisa van Gaala. To właśnie w tej kampanii Blaugrana zdobyła prestiżowy dublet, wygrywając zarówno mistrzostwo Hiszpanii jak i Puchar Króla
0
@SinMistico wiarygodne źródło
1
Ładny kurs siadł
https://zapodaj.net/plik-QwbikCWKVf
0
Na stronie ManUtd piszą że się interesujemy Seško xd
0
@FcPortoFan1999 jak Hiszpania to przegra to mundial jest ich
0
Ja tu nic nie sugeruje ale taka Arabia potrafiła pokonać przyszłego Mistrza Świata
1
Dlaczego w takie gorące dni chce się pić tylko zimne piwka
0
@bart_azz przyjdzie na pewno żeby grzać ławę
0
Widzę że Viniś gotuje na tych mistrzostwach czyżby ballon d'or
1
Pantofelek spelnil zachciankę swojej cziki xd
0
@Azazel_Pazuzu No i po chłopaku mógł iść do Srok
0
Obejrzałem wczoraj pierwsza połowa meczu i nie pamiętam żeby Gordon byl raz przy piłce..O co chodzi? Była taka sytuacja gdzie Modueke mógł mu wystawić patelnie a wolał sam kończyć..Czyżby koledze go nie lubili?? Xd
0
La Puga po hatricka!
0
@Kapitan9 Eli Junior Kroupi jest ŚPO
2
Mikel Oyarzabal został pierwszym piłkarzem od 1966 roku, odkąd prowadzone są szczegółowe statystyki, który przez pierwsze 30 minut meczu mistrzostw świata ani razu nie dotknął
XD
0
Cucu najlepszy , Ferran najgorszy.
0
@Kamiloza91 No i osiągnął galaktyczny poziom xd
0
Tsubasa nie dostal powołania?
28
Mordka Gulera po porażkach bezcenna xd
6
Już to widzę jak Florek przeprasza xd
0
@FioletoweOczy zgadza sie bo jak któraś się nie goli to bóbr jest między nogami
0
@tbas jednak duży hajs uzależnia
22
To ten co zawsze marzył grać w Barcelonie? Xd
2
Masakra gość w moim wieku i narzeka że na trening musi wstać xd
0
@Gibbon_FCB Rashford z tego co wiem tą klauzulę wykupu za 30 mln euro ma tylko do 15 czerwca...
1
W Barcelonie tyle nie pogra co w Atletico. Rozumiem go.