54

Ma chłop jaja że się pakuje w to gó.. o

2

@Azi ale za to z workiem pieniędzy

2

ludzie a co wy myślicie że Koeman podpisał by kontrakt na rok? Haha myślcie troszkę, zostawia repre dla Barcy i też chcę się jakoś zabezpieczyć

1

ale jakby tego Malena na 9 sprowadzil to wcale bym się nie pogniewal

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BarcaInfo niech dają 150 mln euro i papa

8


Holenderskie źródła mówią ,że Koeman zostanie w reprezentacji Holandii

4

Nie chce tu tego espaniolowca Pochettino dla mnie to większy wstyd niż praca u Niemca

5


:D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@alegre84 mordo ich już nie ma w klubie ;)

7

żadne kumany i poczetiny tylko
Julian Nagelsmann

1

Barca zeby sie podniosla z kolan musi postawic na wychowankow mam nadzieje ze taki Monchu zostanie przesuniety do pierwszej druzyny

0

Moze wyslijmy tych graczy co sa na sprzedaz do Inter Miami, Beks by ich chetnie przygarnal a my bysmy zarobili troszke dolarow

1

@Comentateiro A najmniej w Leganes

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

Na miejscu City zwolnilbym Pepa i zatrudnil Setiena

1

No taki Ajax ten Lyon

0

@betonito odbudować dume

23

Pep się z Barca zgrali idealnie, wracaj

0

większa kompromitacja sterlinga niż Barcelony wczoraj haha

3

Gaurdiola bez Barcy nie zdobędzie LM, wracaj

0

Ile dałbym by zapomnieć cię, wszystkie chwile te
Które są na nie, bo chcę nie myśleć o tym już
Zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz
Tak już po prostu nie pamiętać sytuacji
W których serce klęka

0

@TheNekro94 no jest właśnie

0

chętnie odciął bym się od mediów społecznościowych tak na pół roku i potem wrócił i zobaczył co tu się wyprawia

3

Jakaś czerwień dla Bayernu i wszystko może się zdarzyć

0

@arasz1819 chociaż bym się pośmiał

0

@paweldunajecfcb ale nie dziś ale nie dziś

8

Jak mieliśmy po 8-9 lat to napisaliśmy z dwoma kumplami piosenkę na cześć Barcy :D
Pamiętam jedynie część refrenu tego "utworu" a brzmiał o na tak:
Baaaarceeelooooonaaa X6
Zespół to zespół to zespół toooo,
Kluivert, Figo i Rivaaaaldo goolaa szybko strzelą nam strzelą nam,
Kluivert strzeli z główki ,a Rivaldoo z przewrotki strzeli nam strzeli nam...
hahaha i już nie pamiętam, ale to była cała kartka tekstu na A4 bo mieliśmy cały zeszyt wycinków z gazet i przepisanych artykułów
Szkoda ,że już jej nigdy nie odzyskam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?