krefi10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
GLASGOW
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak my boimy sie bilbau to z Napoli nie powinni nawet wychodzić
0
Pawel Brożek jest do wyciągnięcia nir wiem na co oni czekają
2
@Krzychuuuu14 ups to może spirtingu jednak
1
80 milionów euro Fernandes w United rekord ligi portugalskiej pobity
0
Pamiętacie kto tak krakał ,że Barca stanie się drugim Milanem? Zaczynam mieć obawy że tak może być
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Olmo w Lipsku. Ten Milan to jest porażką na każdej płaszczyźnie
0
Neto taka chorągiewka. Z tego co widzę to broni wtedy jak piłka leci w niego. Na razie słabo.
2
Ee tam myslalem ze tak sie zakonczy nie zasluzyli
Vamoooos
1
@4drian0 michalka zjadlem
2
Barca Valverde by ich pykla 0-5 w mocno rezerwowym skladzie a ta setiena bezsensu tylko klepie
0
@puyol_presidend5 no spoko w sumie sie nie znam ale ostatnio kupilem V8 i chcialem poznac opinie
0
@Mechanik a co powiesz o audi a4 b5 rocznik 1997 silnik 1.6 V8
0
żeby ściągnąć Wernera w styczniu byśmy musieli napaść na mennice jak ekipa z la casa del papel
0
Barca jedynie co Milanowi zaoferować za Piątka to wypożyczenie, a Milan jak wiadomo nie chce go wypożyczyć tylko sprzedać także tego...
2
tyczka jest wieksza niż Piug xd
0
po pierwszym meczu nie ma się czego spodziewać liczę tylko na zwycięstwo przy grze która da nadzieję na lepsze jutro
Vamooos
0
@Barca_Big_Moment no no takie treningi to w B klasie mieliśmy
0
Kerrison, Douglas a teraz Matheus Fernandes. Dziwne te transfery z Brazylii.
0
W co ten biedaczek sie wpakowal. Siwe wlosy juz ma to za rok chyba bedzie lysy. Barca niszczy kazdego trenera. Zdrowka zycze
11
Z takich pozytywnych rzeczy za Barcy Valverde będę pamiętał. oczywiście 37 meczów bez porażki w lidze (szacunek) i wprowadzenie Ansu do pierwszej drużyny. Dziękujemy i Powodzenia Ernesto
0
Boję się że nic się nie zmieni jeżeli chodzi o styl...
3
zostanie zobaczycie, Barca nie ma zastępcy to jest podstawowy problem
0
@BarcaInfo szkoda :/
1
@ściah jeba* polityke klubu, w tym momencie liczą się wyniki mają być sukcesy a nie porażki!!
8
Dawać mi ui tego Xaviego ale migusiem.
Valverde out
0
Chciałby aby Barca zrobiła dzisiaj coś magicznego...
3
Niby chaotyczny niby kopie się po czole ale statystyki ma dobre
0
@Socjopata nie ma dowodów na nic a jedyny dowód jaki mają to jego kawałki XD Śmieszne prawo
0
@KapiFCB na glamprap piszą że petycje podpisało już 60 tys