0

ale jak to że Inter nie przegrał jeszcze meczu w tym sezonie?

0

Vaaaamoooos!!!!!

1

@slayer nie ,ale gdyby wyjebali Valverde to szansa by była

2

W tym roku jedyne co możemy zdobyć to ligę europy

0

Lewy ladnie zabawil sie z obronca kogutow cos jak w fifie

0

@Hushovt Za rok na pewno takich piłkarzy jak Vidal czy Rakitic nie będzie, Busi jeszcze jeden sezon i sie pożegna pewnie, także ja jestem jak najbardziej za Ruizem

0

0

ale stadion Getafe ma jak zespoły ekstraklasy 20 lat temu

0

@Kamilos84 nie ma takiej opcji szatnia by go nie przyjela za te wojny w czasach gdy trenowal madryt i jeszcze palec w oku Villanowy to by sie donbrze nie skonczylo a nawet zaczelo

0

Tak naprawdę my sami tutaj kibice na la rambli nie wiemy jakki mógłby być pierwszy żelazny skład a co dopiero Valverde.. co za czasy..

0

@DonMatteo901 no jakiś musi być :)

0

Xavi dawaj potrzebujemy DNA Barcy ciul tam że niedoświadczony ,ale gorzej już być nie może

1

Oby zaprezentował się świetnie i wygryzł Albę przez jakiś czas, bo Jordi w tym sezonie prezentuje się fatalnie w ofensywie jak i w defensywie niestety

4

300 euro haha to ja i mogę zapłacić!
żartuje

0

Messi z Suarez jeszcze z 10 meczy opuszczą i Benzema z pichichi :)

0

@kkbarca myślę że padnie dużo bramek obstawiam jakieś 3-4, 4-2, 3-1,4-1 cos takiego wyniki oczywiście losowe

1

@Hubert102 19 września będzie można pobrać fife jesli oczywiście masz EA Access

0

@l0Messini no takie śmieszne ruchy się wykonuje :D

1

@Kamilos84 no 500 na bukmacherkę :D

0

@vebmroku ogólnie to jest 14 dni ,ale sobie zostawiłem 7 na przyszły rok :D

0

Panowie urlop ojcowski to coś pięknego , i cyk 7 dni wolnego.Polecam zrobić sobie dziecko :P

0

coś czuje ze w Dortmundzie to my 3 bramki dostaniemy to jest katastrofa

0

@fcbfan1993 w tej chwili te 70 ma na starcie :)

1

Wie ktos czy EA dodalo Ansu do Fify 20?

1

ja się cieszę ale to się chyba wszystko za szybko dzieje Fati w pierwszym na Valencie no nie wiem może lepiej było dać Roberto na skrzydło

0

@foczkyyyhg byłem tam jakoś 9 lat temu i wiem ,że taki trip kosztował 15 euro ale jakąś większą grupą chyba pojedynczo nie można zwiedzać stadionu

1

Ponoć jeszcze większy talent od Ansu.

5

@BarcaInfo Dembele trzeba było wypożyczyć do Celty

1

OJO! Wina Valverde to on kazał każdemu zawodnikowi zagrać na niskim poziomie. OJO! Podobno przed meczem powiedział Nelsonowi żeby był najsłabszy na boisku. OJO! A ty Pikej masz zagrać renkom w swoim polu karnym, a ty to Griezman to się tam wcale do gry nie pokazuj. OJO!
Ewidentnie wina Waldka. OJO!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?