krefi10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
GLASGOW
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale jak to że Inter nie przegrał jeszcze meczu w tym sezonie?
0
Vaaaamoooos!!!!!
1
@slayer nie ,ale gdyby wyjebali Valverde to szansa by była
2
W tym roku jedyne co możemy zdobyć to ligę europy
0
Lewy ladnie zabawil sie z obronca kogutow cos jak w fifie
0
@Hushovt Za rok na pewno takich piłkarzy jak Vidal czy Rakitic nie będzie, Busi jeszcze jeden sezon i sie pożegna pewnie, także ja jestem jak najbardziej za Ruizem
0
https://x.com/adam1p3/status/1178279644442824704 dobre :D
0
ale stadion Getafe ma jak zespoły ekstraklasy 20 lat temu
0
@Kamilos84 nie ma takiej opcji szatnia by go nie przyjela za te wojny w czasach gdy trenowal madryt i jeszcze palec w oku Villanowy to by sie donbrze nie skonczylo a nawet zaczelo
0
Tak naprawdę my sami tutaj kibice na la rambli nie wiemy jakki mógłby być pierwszy żelazny skład a co dopiero Valverde.. co za czasy..
0
@DonMatteo901 no jakiś musi być :)
0
Xavi dawaj potrzebujemy DNA Barcy ciul tam że niedoświadczony ,ale gorzej już być nie może
1
Oby zaprezentował się świetnie i wygryzł Albę przez jakiś czas, bo Jordi w tym sezonie prezentuje się fatalnie w ofensywie jak i w defensywie niestety
4
300 euro haha to ja i mogę zapłacić!
żartuje
0
Messi z Suarez jeszcze z 10 meczy opuszczą i Benzema z pichichi :)
0
@kkbarca myślę że padnie dużo bramek obstawiam jakieś 3-4, 4-2, 3-1,4-1 cos takiego wyniki oczywiście losowe
1
@Hubert102 19 września będzie można pobrać fife jesli oczywiście masz EA Access
0
@l0Messini no takie śmieszne ruchy się wykonuje :D
1
@Kamilos84 no 500 na bukmacherkę :D
0
@vebmroku ogólnie to jest 14 dni ,ale sobie zostawiłem 7 na przyszły rok :D
0
Panowie urlop ojcowski to coś pięknego , i cyk 7 dni wolnego.Polecam zrobić sobie dziecko :P
0
coś czuje ze w Dortmundzie to my 3 bramki dostaniemy to jest katastrofa
0
@fcbfan1993 w tej chwili te 70 ma na starcie :)
1
Wie ktos czy EA dodalo Ansu do Fify 20?
1
ja się cieszę ale to się chyba wszystko za szybko dzieje Fati w pierwszym na Valencie no nie wiem może lepiej było dać Roberto na skrzydło
0
@foczkyyyhg byłem tam jakoś 9 lat temu i wiem ,że taki trip kosztował 15 euro ale jakąś większą grupą chyba pojedynczo nie można zwiedzać stadionu
1
Ponoć jeszcze większy talent od Ansu.
5
@BarcaInfo Dembele trzeba było wypożyczyć do Celty
1
OJO! Wina Valverde to on kazał każdemu zawodnikowi zagrać na niskim poziomie. OJO! Podobno przed meczem powiedział Nelsonowi żeby był najsłabszy na boisku. OJO! A ty Pikej masz zagrać renkom w swoim polu karnym, a ty to Griezman to się tam wcale do gry nie pokazuj. OJO!
Ewidentnie wina Waldka. OJO!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika