krefi10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
GLASGOW
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Grecja nie śmierdzi groszem
2
@Veb1233 i skończy jak Rabiot
0
@BoogieWoogie dawno dawno temu Petit :)
0
@monsterrize a czy brzuch rośnie od piwska?
0
@baczekk13 chora informacja nie powielajcie takiego gówna
0
@rayqi chyba z sezonu 03/04
0
@Tomek54321 to już nie wiem mogliby połączyć obie Ameryki
1
Japonia , Katar właściwie czemu te państwa występują na tej imprezie?
0
Wszyscy dobrze wiemy ,że Neymar nie wróci do Barcy do zbyt skomplikowane.
0
Po co tyle pisać o nim?
0
Jeżeli Semedo nie odejdzie to coś czuje ,że Barca może będzie chciała na nim zarobi jakieś 15-20 mln z jakąś opcją wykupu za 40 mln
0
Messi vs Yerry Mina, zobaczymy sobie jak to bywało na treningu
1
Anonimowy skład Argentyny jak dla mnie muchios problemas
0
Jeżeli Argentyna straci 3 bramki to Messi jest w stanie strzelić 4
1
@norbi77 to tak jakby dostali 4-0 od Piasta Gliwice
0
@Colon Zlotowo Nad Goplem
0
Oby:
Ter Steg
Semedo Pique Umtiti Alba
Busi Coutinho De Jong
Messi Suarez Griezman
0
@Gomess Śmiesznie by było gdyby trafił do Atletico
1
Jak myślicie za jakie ewentualne pieniądze Barca puści Coutinho?
0
Przychodzi Mendy a Zidane i tak będzie stawiał na Marcelo, chyba że odejdzie
0
Griezman z Suarezem na szpicy mmmmmarzenie
1
Barca może 35 mln euro maks wycisnąć z tego transferu
0
@culesjasiules wystarczy spojrzeć ile zespołów awansuje z danej ligi bezpośrednio do LM :)
0
"nie wiem czy zagram w lidze hiezpanskiej" jedz do domu chłopie
0
@culesjasiules z tą słabszą ligą to pojechaleś
0
Mata niech wraca do Valencii tam bym się przydał
1
@damian16161212 bierz kase
0
Ciekawe jaka byłaby reakcja zarządu na Valverde po pierwszych 5 meczach w lidze z dorobkiem 1 pkt
0
@Kamiloza91 ja dalem BTTS
0
@PJ1985 coś wykombinuja ;]