2

@Popitek12 Pozdro z Kruszwicy XD

0

Wygrasz 2 razy LM i masz status legendy

3

Szczerze to bardziej boję się mamy niż Viniciusza

0

@Damiain jak byś biegał tyle co Pedri to byś skończył na oiomie ;)

8

Casado po wczorajszym meczu chyba zamalduje się w listopadzie na zgrupowaniu Hiszpanii

0

@Arden głos na Viniego już oddany... żart hehe

0

Gdyby Bernal nie dostał kontuzji to Casado mógłby w zimę iść na wypożyczenie do Betisu... kto pisał scenariusz?

0

Dzisiaj coś czuję będzie dużo goli ale wygramy jedna bramka , stawiam 4:3

0

@Hadim rozumiem że dla ciebie lepiej by było gdyby w ciągu 14 min. uderzył raz w poprzepczke z 30 metrów a drugi raz załóżyl siatkę rywalowi, wtedy byś pisał że super się pokazał?

9

@Hadim jak można napisać że strzelil 2 bramki i niczym się nie wyróżnił xd

3

Dziękuje, dobranoc.

0

@zodiak_10 usuń póki mało kto widział

1

@okiemtypera_lucaxx95 jeszcze Eto żeby uspokoić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lepiej by było dać Rekina do pierwszego i Raphinie na ŚPO

0

Kto to XD


1

Dobra dawać go już na mecz z Osasuna albo chociaż z z Young Boys

2

ŚPO Barcy w tym sezonie, Olmo, Fermin ,Raphiniha, Torre każdy z nich jest mega

0

kurde martwi mnie ten Kñaki Peña oby pokazał że jest z LA Masi

0

Jesteśmy w czarnej D. delikatnie mówiąc

0

@tomekjd tu też grzeje gdyby nie kontuzje to może na 5 minut by wszedł

0

Oj jeszcze tylko 3 bramki i Lewy zrobi to co kilka lat temu xd

0

Lamine szeroko uśmiechnięty chyba będzie dobrze :)

1

@Danny Gaucho dzięki za info, dzisiaj pewnie dłużej

0

@Danny Gaucho ooo ale chyba nie w pierwszej drużynie?

0

Ktoś pamięta czy Ansu i Yamal grali razem kiedykolwiek w meczu? To może być interesujące wydarzenie :D

2

Największe zwycięstwo Flicka w Lidze Mistrzów to oczywiście 8:2 z Barceloną może czas na rewanż?

3

Mamy to! Zaraz Pedriemu coś strzeli

2

I teraz pytanie xd Kto by chciał Gundo zamiast Olmo?

0

@KrychaFCB bój się Boga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?