krefi10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
GLASGOW
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co hejterzy zamknął troche buzki piękny holender
1
Z Wojtkiem emocje są gwarantowane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja nie żałuję Polaka, a żółw idzie po swoje gdzie tu jakaś niespodzianka?
2
@koziar życie, wolę LM bo to już 10 lat...
0
@VegetaPolska rocznikowo
0
37-latek vs 27-latek o Pichchi trochę przypal
0
@Jimmydeska zobaczymy na koniec sezonu czy aktualne
1
Mi się jego gra podoba nie wiem czemu XD
0
Pedri jak Xavi też był nie doceniany
0
Flick to już sam nie wie
1
Jutro Urugwajo i Denmarko w pierwszym jak za dawnych..
2
Sędziowie powinni zostać zdegradowani do ścieków kanałowych
1
@Faro to już czas żeby iść spać
0
Tam na prawym skrzydle jest rozpusta
2
Jeszcze mecz się nie zaczął a już marudzicie, mam radę poczekajcie chociaż te 45 minut dopiero potem hejtujcie
2
@Kgorecki2500 a potem do Kościoła prawić kazanie xd
0
Emeryturka coming son...
2
Wojtek do zobaczenia w środę ;)
1
OMG co zrobił CASADOOOO
1
Ta kontuzja to szansa dla wszystkich
2
Juve zrobi transfer na lata..
0
Kto odchodzi z klubu po pół roku, wiedział co może go spotkać
0
Wypełnić jego kieszenie mogą Tureccy przyjaciele
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Media teraz będą wałkować temat Araújo, robiąc z tego operę mydlaną, podobnie jak miało to miejsce z Dembélé. Dziś będą pisać, że jest już jedną nogą w innym klubie, a jutro, że jednak bliżej mu do pozostania.
0
@Safrani hah dobre
0
@Nightraider sekundę
0
Araujo to taki typ że bez problemu zaakceptowalby kontrakt od Realu Madryt
3
Zaraz odpalam swoje audi w LPG i zapierda..m do roboty gdzie o 20 na swoim stanowisku pracy włączę meczyk na strumyku ach żyć nie umierać..