0

I co hejterzy zamknął troche buzki piękny holender

1

Z Wojtkiem emocje są gwarantowane

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ja nie żałuję Polaka, a żółw idzie po swoje gdzie tu jakaś niespodzianka?

2

@koziar życie, wolę LM bo to już 10 lat...

0

@VegetaPolska rocznikowo

0

37-latek vs 27-latek o Pichchi trochę przypal

0

@Jimmydeska zobaczymy na koniec sezonu czy aktualne

1

Mi się jego gra podoba nie wiem czemu XD

0

Pedri jak Xavi też był nie doceniany

0

Flick to już sam nie wie

1

Jutro Urugwajo i Denmarko w pierwszym jak za dawnych..

2

Sędziowie powinni zostać zdegradowani do ścieków kanałowych

1

@Faro to już czas żeby iść spać

0

Tam na prawym skrzydle jest rozpusta

2

Jeszcze mecz się nie zaczął a już marudzicie, mam radę poczekajcie chociaż te 45 minut dopiero potem hejtujcie

2

@Kgorecki2500 a potem do Kościoła prawić kazanie xd

0




Emeryturka coming son...

2

Wojtek do zobaczenia w środę ;)

1

OMG co zrobił CASADOOOO

1

Ta kontuzja to szansa dla wszystkich

2

Juve zrobi transfer na lata..

0

Kto odchodzi z klubu po pół roku, wiedział co może go spotkać

0

Wypełnić jego kieszenie mogą Tureccy przyjaciele

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Media teraz będą wałkować temat Araújo, robiąc z tego operę mydlaną, podobnie jak miało to miejsce z Dembélé. Dziś będą pisać, że jest już jedną nogą w innym klubie, a jutro, że jednak bliżej mu do pozostania.


0

@Safrani hah dobre

0

@Nightraider sekundę

0

Araujo to taki typ że bez problemu zaakceptowalby kontrakt od Realu Madryt

3

Zaraz odpalam swoje audi w LPG i zapierda..m do roboty gdzie o 20 na swoim stanowisku pracy włączę meczyk na strumyku ach żyć nie umierać..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?